folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder VA - Techno Hits 2Oo8 || Arabayı Uçuran Albüm

VA - Techno Hits 2Oo8 || Arabayı Uçuran Albüm

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek
    sağol bilader.. kafa patlatmaya bire bir :) ama ktoa sorunu var halledince indiricem =)

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ErPecker
    ErPecker's avatar
    Erkek
    Codißody bunu yazdı:
    -----------------------------
    ErPecker bunu yazdı:

Programın amacı şu : Ram ınızda gereksiz çalışan dosyaları temizleyip ram ınızı temizliyor. Şuan ben kullanıyorum ve sorunsuz çalışıyor. ve bilgisayardaki hızlanma gözle görünür bir vaziyette şiddetle sizlere tavsiye ediyorum kullanın ve görün diyorum. Başka bişe demiyorum Yapmanız Gereken Fazla bişe yok Sadece programı kurum User name ve seri numarasını girmek gerisini kendi yapıyor .

şifre: cenk_210

LİNK:
    http://rapidshare.com/files/101003959/ram_tem__305_zley__305_c__305_.rar

Konuyla bunun ne alakası var ?

yen, buldugum programdı simdi denedim yeşillik olsun diye kodum konu acmak istemedim

ben bi aygır sen bi taysın..Bırakın uLan ses yankılansın . fİqeR Ki Ase ME---------alayına FCUK OFFF------------
Toplam Hit: 4710 Toplam Mesaj: 33