folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Vahdettin Vatan Haini Mi ?

Vahdettin Vatan Haini Mi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ZaYGo bunu yazdı:
    -----------------------------

siz gerçek hayati bilgisayar oyunlarıyla karıştırıyorsunuz..Şuan beni aramaya kalksalar istanbulda uzun yıllar bulamazlar.Pc oyunlarındaki gibi öyle kırmızı noktayla hedef gösterilmiyor işte:) Anadoluda nasıl hareket ettiyse etti. Atatürk askerdi.Adamın mesleği o.Tabi anadoluda hareket edecek.Ayrıca vahdettinin Atatürk ve arkadaşları için ölüm emri çıkarttığını biliyoruz.O dönemki ûlemanin Atatürk'e şeytan dediğinide biliyoruz.Emperyalistler demissin ama sen zaten zihninde fetihedilmişsin.Emperyalistleri çok büyütmüssün gözünde.. Unutma ''Emperyalizm Kağıttan Kaplandır.'' Mao Zedong ..... ;)

zaygo nediyosun ya :S

anadoluda ozamanlar hareket etmek kolaymıydı :S ya kıçınızdan element uyduruyosunuz..sen bari yapma aga ya..

anadolunun her karışı işgal altındaydı nefes almak bile zordu...

sen çımış bilgisayar oyunu falan saçmalıyorsun...

girmek koaly olsaydı öle heryere

trablusgarp'da atatürk kılık değiştirmezdi..zorlanmazdı...elini kolunu sallayarak girerdi...ne demişler

1000 düşün 1 konuş...bilmiyosan konuşma gitsin :D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    cagatay09 bunu yazdı:

kocum mocum ne ayaksin bakim sen yobaz bozmasi...  isine gelince öter.. isine gelmeyince susarsin.. vermis oldugunuz dötünüzden bile aliniyosun ki yaziyosun buraya.. zoruna mi gitti.. göreceli mi baksak. nasil baksak acaba olaya... benim atam senin atan meselesi olsa keske.. ama iste degil.. vahdettin ile gurur duymaya devam et.. daha cok dötünüzü verirsiniz böylesine.. 

sen beni bi msn'e eklesene birader...

sitede takılıosan illaki birinden bulursun...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbtmad
    tbtmad's avatar
    Erkek

Hocam tartışmaya açk bu işler ama tartışmaısnı bilene:)

Konuyu ilk gördügümde tahmin ettim bişiler olcanı en son mesajlara bi göz attım da milllet birbirini yiyo:)

Ondan sonrada millete laf yapıyoruz bölüyolar bizi diye:DBirilenin bizi bölmesine gerek yok biz böyle konuşarda bile bölünüyoruz:D 

Kod yazmakla adam olunmaz:D
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaYGo
    ZaYGo's avatar
    Erkek
    lordvader89 bunu yazdı:
    ZaYGo bunu yazdı:

siz gerçek hayati bilgisayar oyunlarıyla karıştırıyorsunuz..Şuan beni aramaya kalksalar istanbulda uzun yıllar bulamazlar.Pc oyunlarındaki gibi öyle kırmızı noktayla hedef gösterilmiyor işte:) Anadoluda nasıl hareket ettiyse etti. Atatürk askerdi.Adamın mesleği o.Tabi anadoluda hareket edecek.Ayrıca vahdettinin Atatürk ve arkadaşları için ölüm emri çıkarttığını biliyoruz.O dönemki ûlemanin Atatürk'e şeytan dediğinide biliyoruz.Emperyalistler demissin ama sen zaten zihninde fetihedilmişsin.Emperyalistleri çok büyütmüssün gözünde.. Unutma ''Emperyalizm Kağıttan Kaplandır.'' Mao Zedong ..... ;)

anadoluda ozamanlar hareket etmek kolaymıydı :S ya kıçınızdan element uyduruyosunuz..sen bari yapma aga ya..

trablusgarp'da atatürk kılık değiştirmezdi..zorlanmazdı...elini kolunu sallayarak girerdi...ne demişler

sen nediosun :D Trablusgarp filan oralar elimizden çoktan çıkmıstı :)) Hem ayrıca Atatürk tabiki elini kolunu sallayarak gezmedi anlatmak istediğim o değil.

Gerekli bildiklerini yapıp kendini gizlemistir.Öyle her taraf işgal altında olunca, hareket ve iletişim sağlanamıyor mu sanıyorsunuz. :))

Ayrıca anadoluda Kazım karabekir paşa milli mücadele için destek vermistir.Hem ben düşünüp konusmam, kanıtlarla konuşurum.

Vahdettin Haindir.Daha yazmıycam bu konuya tartıştığımız şeye bak, nutuk u okumadığınız ve atayı anlamadığınız belli oluor. 

Long Live Turkey..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ZaYGo bunu yazdı:
    lordvader89 bunu yazdı:
    ZaYGo bunu yazdı:

sen nediosun :D Trablusgarp filan oralar elimizden çoktan çıkmıstı :)) Hem ayrıca Atatürk tabiki elini kolunu sallayarak gezmedi anlatmak istediğim o değil.

Gerekli bildiklerini yapıp kendini gizlemistir.Öyle her taraf işgal altında olunca, hareket ve iletişim sağlanamıyor mu sanıyorsunuz. :))

Ayrıca anadoluda Kazım karabekir paşa milli mücadele için destek vermistir.Hem ben düşünüp konusmam, kanıtlarla konuşurum.

Vahdettin Haindir.Daha yazmıycam bu konuya tartıştığımız şeye bak, nutuk u okumadığınız ve atayı anlamadığınız belli oluor. 

seni kırmam biliyosun zaygo...kırmicam...
Toplam Hit: 8635 Toplam Mesaj: 86