folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder VAPLYN Elektronik Sigara Likit Satışı

VAPLYN Elektronik Sigara Likit Satışı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    Martech bunu yazdı

fiyat pahali suan 20 tl cevremden alabiliyorum senden alsam bile fiyat kargo ile esitleniyor o yuzden fiyati tbt ici  kargo dahil 15 tl yaparsan tercih edilebilir.

Hocam ürünlemizinden şu ana kadar alan herkes memnun kaldı ve sizin de memnun olacağınızı düşünüyorum.

Siz de bilirsiniz ki kalite çok ucuza bulunmaz.

Piyasa koşullarında genel olarak ml si 1 TL civarında satış yapılır.

Biz 17 ml şişeyi foruma özel 15 liradan veriyoruz.

Çoklu alımlarda farklı seçenekler sunabiliriz.

Özelden ulaşırsanız daha detaylı yardımcı olabilirim.

goo.gl/qBNZmW
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeTr
    DeTr's avatar
    Erkek

hocam mocha yokmu ben mocha içiyorum içimi güzel 

Kelimeler Kanatır !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    DeTr bunu yazdı

hocam mocha yokmu ben mocha içiyorum içimi güzel 

cappuccino verelim hocam?

goo.gl/qBNZmW
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

hocam bunların son kullanma tarihi falan varmı , ne kadar sürede tüketmek gerekir

le le le sakine
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    umit bunu yazdı

hocam bunların son kullanma tarihi falan varmı , ne kadar sürede tüketmek gerekir

hocam bunlar şarap gibi, ne kadar çok bekletirsen o kadar lezzetli oluyor.

zaten demleme dediğimiz olay da burdan geliyor. likitleri hazırladıktan sonra belirli bir süre dinlendiriyoruz ki aroması tam olarak yerli yerine otursun :)

tabi siz ne kadar hızlı tüketmek isterseniz tüketin, her zaman likit temini sağlarız :)

LynXMaSTeR tarafından 15/Mar/17 15:59 tarihinde düzenlenmiştir

goo.gl/qBNZmW
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    umit bunu yazdı

zaten demleme dediğimiz olay da burdan geliyor. likitleri hazırladıktan sonra belirli bir süre dinlendiriyoruz ki aroması tam olarak yerli yerine otursun :)

tabi siz ne kadar hızlı tüketmek isterseniz tüketin, her zaman likit temini sağlarız :)

:)

le le le sakine
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    umit bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    umit bunu yazdı

"kapağı açtıktan sonra 1 hafta içinde tüketmeniz lazım" mı deseydin acaba :)

resmen kendi kendime sıkmış oldum, satış yapamıcaz :D

goo.gl/qBNZmW
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PsychoDawn
    PsychoDawn's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    umit bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    umit bunu yazdı

nikotin içerilikli likit en kısa sürede tüketilmelidir. nikotin oksitlenir ve likit bozulur. hatta nic. likitlere demleme aşamasında havalandırma bile yapılmaması gerek.

aromaların ömrü ortalama 1 yıldır ama zaman geçtikçe likitin aroması uçar gider zaten o 1 yılı görmez. vg ve pg için bir şey diyemeyeceğim o konuda henüz bir bilgim yok

ekstra olarak "LynXMaSTeR" a sorum kullandığınız nic.base nedir acaba ? 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    PsychoDawn bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    umit bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    umit bunu yazdı

nikotin içerilikli likit en kısa sürede tüketilmelidir. nikotin oksitlenir ve likit bozulur. hatta nic. likitlere demleme aşamasında havalandırma bile yapılmaması gerek.

aromaların ömrü ortalama 1 yıldır ama zaman geçtikçe likitin aroması uçar gider zaten o 1 yılı görmez. vg ve pg için bir şey diyemeyeceğim o konuda henüz bir bilgim yok

ekstra olarak "LynXMaSTeR" a sorum kullandığınız nic.base nedir acaba ? 

Merhaba,

Evet hocam, nikotinde de, aromada da uzun süreler uygun olmayan koşullarda bekletildiği zaman bozulmalar olur.

Benim bahsettiğim olay ise şu, likitler hazırlandıktan sonra hemen içime hazır olmayabilir, bir süre demlenme (bekletme) süresi vardır.

Normalde 2-3 gün demlenme ile içilebilecek kıvama gelen bir likit 5-6 gün bekletilirse daha iyi olabilir.

Likitlerimiz doğru saklama koşullarında 2 yıla kadar bozulmadan saklanabilir.

Ancak hiçbir buhardaş bu kadar süre beklemeye dayanamaz.

Ortalama 1-2 hafta içinde yeni siparişleri alıyoruz :)

Şu anda %99,7 oranında saf VG kullanıyoruz ve likitlerimizi de Max VG olarak üretiyoruz.

Kullandığımız nikotin base in markası ile ilgili bir beyanda bulunamam size ancak solumaya uygun nikotin base kullandığımız söyleyebilirim.

Teşekkür ederim.

Aklınıza takılan her türlü soruyu lütfen çekinmeden sorun.

goo.gl/qBNZmW
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

Hocam bazen aromanın tadını yoğun alıyorum bazense aroma tadı alamıyorum yada az alıyorum. Bunun sebebi ne olabilir 

le le le sakine
Toplam Hit: 43184 Toplam Mesaj: 96
elektronik sigara e-sigara sigara likit e-likit nbase max vg vg pg vaplyn