folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Varmı Kader Ortaklarım ÖSS Bilgisayar ?

Varmı Kader Ortaklarım ÖSS Bilgisayar ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Desiqner
    Desiqner's avatar
    Erkek
    Sevgili Dostlar Bu Sene ÖSS'ye gireceğim.Bilgisayar bölümünde Okuyorum çalışıyorum ama hocalarımın sürekli söylediği birşey var."İşiniz Zor...".Bu laf rüyamada girmeye başladı benle aynı kaderi yaşayan aynı bölümden olan veya bu konu hakkında bilgiSi olan varmı sizler nasıl çaLışıyorsunuz nereleri planLıyorsunuz ?

Anladım işi, sanat Allah'ı aramakmış; Marifet bu, gerisi yalnız çelik-çomakmış...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek

Isin zor falan degil.Calis yapacaksin.Sadece staja gidiyorsan o gunler biraz problem olur.

Hicbisey dusunme sadece bir hedef koy ve calis calis calis calis.....

Bu arada hayattanda soyutlanmana gerek yok

https://t.me/pump_upp
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Desiqner
    Desiqner's avatar
    Erkek
    Esconda bunu yazdı:
    -----------------------------

Isin zor falan degil.Calis yapacaksin.Sadece staja gidiyorsan o gunler biraz problem olur.

Hicbisey dusunme sadece bir hedef koy ve calis calis calis calis.....

Bu arada hayattanda soyutlanmana gerek yok

İşte Stajda var... Ondan zor oLuyor valla acayip bunalım geldi Bu sene...

Anladım işi, sanat Allah'ı aramakmış; Marifet bu, gerisi yalnız çelik-çomakmış...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AMoonRA
    AMoonRA's avatar
    Erkek

lise sondayım bilgisayar bölümüyüm aynen senin gibi durumumuz hakkaten vahim hele bizimki teknik lise haftada 44 ders saati görüyoruz yaklaşık 30 tane yazılı düşüyor dönem başına hafta sonu da dersane var okul çıkış saatimiz 17:00 düşünün artık ,öss olmazsa hedef adam gibi bi iki senelik yüksekokul okumak ondan sonra da kendimi geliştirip bi yerlere gelirim.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Desiqner
    Desiqner's avatar
    Erkek
    AMoonRA bunu yazdı:

lise sondayım bilgisayar bölümüyüm aynen senin gibi durumumuz hakkaten vahim hele bizimki teknik lise haftada 44 ders saati görüyoruz yaklaşık 30 tane yazılı düşüyor dönem başına hafta sonu da dersane var okul çıkış saatimiz 17:00 düşünün artık ,öss olmazsa hedef adam gibi bi iki senelik yüksekokul okumak ondan sonra da kendimi geliştirip bi yerlere gelirim.

Birde hocam Ailemde 2 yıllık istemiyor olacaksa 4 yıllık Olsun diyor iş bulmak zor hocam ne yapacağız bilmiyorum Sözde bizim meslek en iyi meslekti :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AMoonRA
    AMoonRA's avatar
    Erkek

Desiqner bunu yazdı:
    AMoonRA bunu yazdı:

Birde hocam Ailemde 2 yıllık istemiyor olacaksa 4 yıllık Olsun diyor iş bulmak zor hocam ne yapacağız bilmiyorum Sözde bizim meslek en iyi meslekti :D

bizim puanlar da yüksek 4yıllık öğretmenlik 330 puandan başlıyor öğretmen olup ta ne yapçan bi de o var ,ha öğretmenlik okursun öğretmenlik yapmazsın özel sektöre girersin o ayrı..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Desiqner
    Desiqner's avatar
    Erkek
    AMoonRA bunu yazdı:
    Desiqner bunu yazdı:
    AMoonRA bunu yazdı:

bizim puanlar da yüksek 4yıllık öğretmenlik 330 puandan başlıyor öğretmen olup ta ne yapçan bi de o var ,ha öğretmenlik okursun öğretmenlik yapmazsın özel sektöre girersin o ayrı..
    330'u kim kaybetmişde... gerçi bana 90 küsür gelcek ama okuldan bakalım artıK...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dotty
    Dotty's avatar
    Erkek

zor diyene  bsg çek direk, ağzı olan konuşuyor; bizim okulun (odtü) en rahat bölümlerinden. kendileri söylüyor ztn. tabi adamlar me,ee ile karşılaştıyor biraz da.

yoksa fason bölüm çok.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Desiqner
    Desiqner's avatar
    Erkek

Kazanayımda gerisini düşünmüyoRum...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AMoonRA
    AMoonRA's avatar
    Erkek

Dotty bunu yazdı:

zor diyene  bsg çek direk, ağzı olan konuşuyor; bizim okulun (odtü) en rahat bölümlerinden. kendileri söylüyor ztn. tabi adamlar me,ee ile karşılaştıyor biraz da.

yoksa fason bölüm çok.

bölüm hkkında bi bilgim yok ben öss yi kazanmasından bahsediyorum 30 tene yazılı sadece 1 dönem için hepsine son bir gün çalışsan, sadece 1 ay bunlar için harcanıyo  17:00 da okul çıkış saati dedim ders çalışmaya başlangıç saatim değil şimdi bunları 4 le çarp ,hani dört senedir aynı işkence o hesap. valla benim için zor, zor değil diyen varsa çalışıp kazanır  kazanamaz demiyorum.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seker
    seker's avatar
    Dişi
    Hiçte işimiz zor değil. 1. bölümü yapıyoruz paşa gibi 3 saatte 120 soru. nesi zor bunun konularımızda ortaokul düzeyinde zaten. Staj okul dersane üçlüsünde çok güzel ders çalışılıyor. Kendini şartlama bi kere staj var okul var çalışamıyorum diye bilgisayar başına oturacağına şu andaki vaktini testlere harcasan günlük 3-4 saat hiçte zor değil çokta kolay yaparsın. ( Geçen Süleyman arkadaşımızada böyle yaptım annesine benzetti beni :D )

Toplam Hit: 2202 Toplam Mesaj: 21