folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Vatan Millet Deyince Mangalda Kül Bırakmazlar Ama......

Vatan Millet Deyince Mangalda Kül Bırakmazlar Ama......

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    afrasiab
    afrasiab's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

1. sorgulamamın sebebi benim abim şu adna asker ve anlattıkları o kadar ilginçki buna inanmam söz konusu deil

2.  başbakan adamın anasına küfür ediyo kimsenin sesi çıkmıyoki zaten bu söylemiş daha olsa hakkında istenenlere bakın.. 

Acı veriyorsa geçmiş, geçmemiş demektir...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek
    tornavida hacım, o aileler ne yaparlarsa yapsınlar şerefsiz mi olacaklar yani? kaldı ki utanılacak birşey de yapmadılar, demokratik şekilde seçimlerini belirlediler.

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bang-bang
    bang-bang's avatar
    Dişi

iddianameyi okudunuzmu bilmiyomda acayip vassatlıklar var

Doğu Perinçek Şubat 1999’da şu faaliyette bulunmuş:

- İstanbul’da Abdullah Öcalan’ın “Teslim olmak istiyorum” mesajını General Veli Küçük’e iletmiş
    - İstanbul’da Veli Küçük ile görüşmüş
    - İstanbul’da Tuncay Güney, Apo’nun Avukatı Doğan Erbaş ve Adnan Akfırat ile Apo’nun teslim şartları konusunda üç ayrı görüşme yapmış
    - İstanbul’da sık sık Tuncay Güney’i aramış
    - İstanbul’da Tuncay Güney’i Apo’nun avukatları ile görüşün diye sıkıştırmış

iddia tamam okke de adam 24 Eylül 1998 günü gözaltına alınıyo bir hafta ankarada gözaltında tutulduktan sonra 30 Eylül 1998 günü haymana cezaevine konuyo ve 9 Temmuz 1999’a kadar Haymana Cezaevinde kalıyor.

demekki şöyle oluyo birileri desteksiz atıyo birileride desteksiz atılanları desteklendiriyo ben o şahsın öyle şeyler dediğine falan inanmıyorum iddianame excanın dediği gibi kolpaname.

Kurtlarla arkadaş ol, yalnız elinden baltayı bırakma. bang-bangle arkadaşsan ona asla yamuk yapma.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    stillalive bunu yazdı:
    -----------------------------
    tornavida hacım, o aileler ne yaparlarsa yapsınlar şerefsiz mi olacaklar yani? kaldı ki utanılacak birşey de yapmadılar, demokratik şekilde seçimlerini belirlediler.

Hacı tabi bu sekilde konusulmamamsı lazım ama bu konusmayı dogruymus gibide göstermemek lazım sonucta bu iddaname ve şehitlerimize laf edilmemiş bu kadar yaygara yapmanında anlamı yok.

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ax2n
    Ax2n's avatar
    Erkek
    chelishky bunu yazdı:
    He yani ben çıkıp birisi için bu or...pu çocuudur desem iddianameye alsalar,adam suçsuz olsa da kabul etceksiniz demek.Aferin size.İddianamede olması doğru olduu anlamına gelmıo.Kanıtlanmamış bişey.Hala algılayamıyan var mı?
    ark haklı kanıtlanmış bir sey degil adı ustunde iddaname.

su metrisin önü bir uzun aman bi sana koyamadım gerisi yalan xD
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dengesiz
    dengesiz's avatar
    Erkek
    yascakucuk bunu yazdı:

1. sorgulamamın sebebi benim abim şu adna asker ve anlattıkları o kadar ilginçki buna inanmam söz konusu deil

2.  başbakan adamın anasına küfür ediyo kimsenin sesi çıkmıyoki zaten bu söylemiş daha olsa hakkında istenenlere bakın.. 

başbakan adamın anasına küfretmio kardeş adama defol git diyo ama anası yalnız kalmasın diye ananıda al git diyo 

Doğru kişi olmak meselenin yarısıdır, diğer yarısı; doğru zamanda, doğru yerde, doğru kişilerle karşılaşmış olmanızdır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    End0t0ksiN
    End0t0ksiN's avatar
    Erkek
    orospunun evladı annenı sikim bacını sikeyim ONCA YİĞİT  TÜRK ASKERİNİN ŞEHİTİN Hakkını nasıl verıceksın orsopunun oglu !

Potansiyel Rahatsız # 'yengesini s.kenlerin dizisinin yapıldığı devirde yaşayan mürid '
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    afrasiab
    afrasiab's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    dengesiz bunu yazdı:
    yascakucuk bunu yazdı:

2. başbakan adamın anasına küfür ediyo kimsenin sesi çıkmıyoki zaten bu söylemiş daha olsa hakkında istenenlere bakın..

başbakan adamın anasına küfretmio kardeş adama defol git diyo ama anası yalnız kalmasın diye ananıda al git diyo

işte buna gülerim.. 

Acı veriyorsa geçmiş, geçmemiş demektir...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek

yascakucuk bunu yazdı:
    dengesiz bunu yazdı:
    yascakucuk bunu yazdı:

2. başbakan adamın anasına küfür ediyo kimsenin sesi çıkmıyoki zaten bu söylemiş daha olsa hakkında istenenlere bakın..

işte buna gülerim.. 

Orda anasını durup dururken söylemedi başbakan... Anam ağladıı bee dedi oda ananıda al git o zaman dedi...

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efrasyap
    efrasyap's avatar
    Erkek
    bu iddaname ben küfür hakkımı   karardan sonraya bırakıyorum...
Toplam Hit: 4077 Toplam Mesaj: 35