folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Vatandan General Mobile Discovery Alacağım (Yüzde Otuz İndirim Olayı)

Vatandan General Mobile Discovery Alacağım (Yüzde Otuz İndirim Olayı)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nvidia
    Nvidia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

arkadaşlar vatandan general mobile discovery i alacağım biliyorsunuzdur 24- 27 ekim arası yüzde otuz indirim başlattı tüm ürünlerde ama discovery de bu indirim geçerli olur mu geçen gittim sordum olmaz falan dediler ama sizede bir danışayım dedim

Milyarlarca yıl ölüydüm dirildim ve tekrar dirilmemek üzere öleceğim günü bekliyorum!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    Nvidia bunu yazdı

arkadaşlar vatandan general mobile discovery i alacağım biliyorsunuzdur 24- 27 ekim arası yüzde otuz indirim başlattı tüm ürünlerde ama discovery de bu indirim geçerli olur mu geçen gittim sordum olmaz falan dediler ama sizede bir danışayım dedim

:D

Olmaz didilerse neyi danışıyon ki reis.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı
    Nvidia bunu yazdı

Converse giyen uzaylı
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    birgaripaskbestesi
    birgaripaskbestesi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Nvidia bunu yazdı

649 tl diyor fiyata uygun değil bence.

gariplikten arta kalan zamanların yüksündürdüğü bir yalnızlık benimkisi... http://www.gezgin.web.tr
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Enpara kart ile al diyecem ama onda taksit olayı yok fakat %20 indirim yapıyorlar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

O indirimler Hikaye Gercek Olduguna inanmiyorum.

%70 e varan indirimler vs....vs.......

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

bimekse bak varsa  %15 hediye çeki var

yada bu konudaki son 5 sayfayı oku önceki sayfaları boşa okuma

Link

Minimalist Değilim Tembelim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

http://www.n11.com/generalmobilediscovery16gb1adetderikilif-1adetkapak-2adetekranfilmihediyeli-telpa-P15988133

şu mağazayı takip et hocam. Çok kral indirim yapıyorlar. 650 lirayken bir ara 580 e kadar çektiler. Kredi kartının hesap kesimini bekliyordum kaçırdım fırsatı sonrasında 600 liraya aldım buradan. Güvenilirdir. Kraldır her türlü ilgilenirler. Cumartesi günü sipariş verdim pazartesi elime ulaştı kargo.

4 gb olan modeli kalmamış ama yanında verdikleri hediyelerle beraber 650 liraya faan geliyor telefon. hemde 16 gb

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rewolt84
    rewolt84's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı
    Nvidia bunu yazdı

hakketten ya ne alaka 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dargut
    dargut's avatar
    Erkek

Bende bugün hizlial dan sipariş verdim 16GB modeli.

Aslında bayramdan önce 16 Gbler ilk geldiğinde alıcaktım, daha önce internetten aldığım telefonlarda sıkıntı çektiğim için adam gibi dükkanı olan biyerden alayım. Baktım DARTY de varmış, sevindim hemen verdim siparişi. Dükkanları var sözde güveniliridir dedim. Demez olaydım. donanım haberden takip ediyodum konuyu herkesin telefonlar eline ulaştı ertesi gün, benimkinden ses yok. Bikaç gün sonra arayıp iptal ettirdim siparişi. Ama sitelerinde hala sipariş aktif göünüyor. Arayıp sorduğumda da görünür o öyle diyorlar.Boşu boşuna benim işlerimi aksattılar. Ben bukadar lakait bir firma görmedim. Aman ha sakın gidip ordan almayın.

Herneyse gelelim telefonu ilk alınca neler yapmamız gerekiyor? Ölü piksel sorunu filan konuşulmuş. Sanırım simkart takmadan denemek gerekiyormuş ki geri iade edebilelim. Bilen arkadaşlar bu konuda bizi bilgilendirebilirse sevinirim.

-Ölü pikseli nasıl test ederiz?

-Öncelikle neleri kontrol etmemiz gerekir?

-Sim takmak sorun olur mu?

-Ekrandaki koruyucu bantı çıkarsak sorun olur mu?

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanalcaptan
    Sanalcaptan's avatar
    Erkek

indirimin kralını yaptık yazıyor herşey yine aynı fiyat :D

Toplam Hit: 1884 Toplam Mesaj: 15