VDSL Modem Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Merhabalar, internet servis sağlayıcısı firmanın 11₺ fark teklifi ile 24mbs VDSL internete geçmeyi planlıyorum.

Şu anki modem airties 5442, modemin vdsl desteği bulunmadığından çalışmayacağını söylediler.

Ben de önce vdsl modem temin edip öyle geçiş yapayım diye düşündüm. 
    VDSL modem tavsiyesi olarak ne önerebilirsiniz. önemli olan fiyat performans ürünü olması. çok bir beklentimiz yok. normal orta halli ev kullanımı bekliyoruz o kadar.

aklımdaki ürün: https://www.amazon.com.tr/gp/product/B01IESBHTM/ref=sw_img_1?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1 

rapidhacker550 tarafından 15/Mar/23 20:04 tarihinde düzenlenmiştir

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Dolap uygulamasından ikinci el Airties modem kovalayabilirsin. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

Bende de Hiper var TTelekom sözde 35 mbit , aldığım hız ortalama 18 / 20 Mbit ... 

Acaba Modemle alakası olabilir mi? Nasıl öğrenebilirim?

İmza YOK !!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    rapidhacker550 bunu yazdı

Merhabalar, internet servis sağlayıcısı firmanın 11₺ fark teklifi ile 24mbs VDSL internete geçmeyi planlıyorum.

Şu anki modem airties 5442, modemin vdsl desteği bulunmadığından çalışmayacağını söylediler.

VDSL modem tavsiyesi olarak ne önerebilirsiniz. önemli olan fiyat performans ürünü olması. çok bir beklentimiz yok. normal orta halli ev kullanımı bekliyoruz o kadar.

aklımdaki ürün: https://www.amazon.com.tr/gp/product/B01IESBHTM/ref=sw_img_1?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1 

Airties 5760

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

açıkçası hiç muhatap olmak istemedim. doğrudan sıfır alayım dedim.

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kentaki
    Kentaki's avatar
    Erkek

Hocam Vodafone H300S var istersen, 300 TL ye vereyim. Ben fibere geçtiğim için kenarda duruyor.

What are you doing???
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı

Airties 5760

bunun satıcılarda linkini bulamadım. hb amazon vb. kurumsal firmalarda.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bedeng
    bedeng's avatar
    Erkek

Hocalar yeni konu açmayayım  burdan bana wifi adaptörü  (harici wifi) önerisinde bulunabilirmisiniz

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı

Airties 5760

bunun satıcılarda linkini bulamadım. hb amazon vb. kurumsal firmalarda.

Eski bir cihaz ama hala taş 

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Keneetic der susarım.

Bu kadar stabil modem görmedim.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

açıkçası hiç muhatap olmak istemedim. doğrudan sıfır alayım dedim.

Bir şey olmaz ya nasıl olsa deneme süren var. Modem gelince birkaç tane büyük torrent indirip bağlantısını test edersin.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 1373 Toplam Mesaj: 20
vdsl modem tavsiyesi