folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ve Computerwolf" A Askerlik Yolu Gorundu Galiba Acaba Sanirsam !

Ve Computerwolf" A Askerlik Yolu Gorundu Galiba Acaba Sanirsam !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek
    bi dakka lan banada okul halledıo demişlerdi ben de kağıdı sallamdıydım.. işe bak anasın satim lan düşünsene dersin ortasında cendermeler gelıolar biri sağıma birfi soluma hadi mustafa askere üçbuçuk beş buçuk yhusuf oldum yawws

matematik24.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek
    kıbrısa gitmeyin tek bilgim bu :D adamın azına sı.ıyorlarmıs

Hoop.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Bu ara askere gidilecek dönem değil tayyip öküzü asker göndermeye çalışıyor lübnana israilde saldırıları kesecek gibi gözükmüyor.Bok yoluna gidersiniz elin satıcı arabı için..

λ
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek
    yaylalar yaylalar sonunda wolf yaylada uluma vakti geldi demekki pek senlik durum değil ama napcan...:D

l enfer c est les autres Sartre ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    beter ol bezewenk
    sen beni satışa getir boyna :D:D
    allah'ın sopası yok :D:D:D
    düşün bide sopası olsa noolcak

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarantula
    Tarantula's avatar
    Erkek
    korkma hacım bisey olmaz onun aynısı benim abime ve kuzenime oldu. Okul onu sike sike hallediyo.
    Kokainman koptum olum o laflar ne lemm..

Olmayacak şeyler tasarlıyorum, işim bu..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    ComputerWolf öğrenciysen öğrenci kimliğin illaki var onu göster hiç bir pok yapamıyorlar buna benzer bişi arkadaşa da olmuştu bir pok olmadı merak etme

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hypnotize
    Hypnotize's avatar
    Erkek
    :) ah garibim benim :D al bi tanede benden. bugun sabah babamin telefonuyla uyandim. bilecik / sogut sofor adayi mi ulastirmami ne olarak askerligim belirlenmis. fakat su anda ogrenciyim :D pazartesiye kadar ewraklari gondermezsem sali gunu asker kacagi durumuna dusucem yani uc gun snra asker gozukuyorum :D okulun yaptigi bi dengesizlik. gittim okula askerlik icin gereken ogrenci belgesini istedim belgede EK-B yaziyordu. bilgilerim ogrencilik durumum we en altindada bagli bulundugum askerlik subesinin adi yaziyordu. onu gonderdim bakalim p.tesi sonuc belli olacak :D

tamam peki hersey guzel yasamdaki gunler gecici dostlar neki hersey ayni umutsa yalan yani bitebilir yani gorebilir seni bugun allah yani dogabilir icinde melek yada seni gorebilir bu gece seytan yani dogabilir icinde iblis
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    olm okuyunca adam olcağınımı sanıon:D git biran önce gelde hayatını kur bak ben bekliom gelsede gitsem gelsem die..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hypnotize
    Hypnotize's avatar
    Erkek
    :D walla tam hayatmizin en guzel zamanindada askerlik cekilmez be haci :D biraz daha bekleyelim biz :D

tamam peki hersey guzel yasamdaki gunler gecici dostlar neki hersey ayni umutsa yalan yani bitebilir yani gorebilir seni bugun allah yani dogabilir icinde melek yada seni gorebilir bu gece seytan yani dogabilir icinde iblis
Toplam Hit: 5066 Toplam Mesaj: 46