Veri Kurtarma (Fotoğraf)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

hocam sen araştırmışsındır büyük ihtimalle ama benzer bir problemi bir arkadaş Active@ UNERASER  programını kullanarak halletmiş. data kurtarma programıymış. bi dene .

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek

kardeş şu program ile resimlerin olduğu dizini ve silindiği dizini tarat bakim

ne var ne yok bulup çıkararır dehşet bişi

http://www.mediafire.com/?d9eb65ma93z6tz2

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    APPaLLoSa
    APPaLLoSa's avatar
    Erkek

XCoder bunu yazdı:
    -----------------------------

malesef bu dosyaların düzelmesi bu haldeyken mümkün değil, dosyalar

? ÃÖû 5 Uª ? ÃÖû 5 Uª ? ÃÖû 5 Uª ? ÃÖû 5 Uª ? ÃÖû 5 Uª ? ÃÖû 5 Uª ? ÃÖû 5 Uª ? ÃÖû 5 Uª  

şeklinde sabit verilerle dolu. jpegler ÿØÿà JFIF kodu ile başlar. Tavsiyem recuva veya ontrack recovery kullanman

xcoder hocam demek istedigimi anlatmış.

Resimler silinmedi arkadaşlar.Resimlerin verisi elimde mevcut. Sadece en büyük hatam telefon hafızasından Hafıza kartına taşıma yapmam.taşıma işleminden sonra boyutu belli olan fotoların önizlemesinin gerçekleşememisidr. Problem halen devam ediyor.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek
    Hocam bence telefonu pc ye bağla sonra recovery my files ile geri getirmeyi deme belki düzgün olanlar gelir

I am Jack's inflamed sense of rejection
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    APPaLLoSa
    APPaLLoSa's avatar
    Erkek

asiminnesli bunu yazdı:
    Hocam bence telefonu pc ye bağla sonra recovery my files ile geri getirmeyi deme belki düzgün olanlar gelir

işte dostum mesele o ya. samsung Wave II telefon ve hafızasını bir türlü göstertemiyorum recovery programlarına.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    falcon
    falcon's avatar
    Erkek

Veri kurtarma işi yapıyorum prof değilim ama başarılı sonuçlar elde etmişliğim çoktur hatta konu bil acmıstım

Fakat telefondan veri kurtarma işi hic yapmadım ufak bi araştırma yapayım sana sonuc bildiririm

Telefonu bilgisayara samsungun programı ile bagladıgında hafızası gözükmüyormu gözüküyorsa kurtarma ihtimalin var fakat kopyala

yapıstır dediğin zaman kurtarmak kesin garanti fakat taşı dediğn için onu denemeden bilemeyiz  

Edit:

Mobil edit forensics yazılım ile kurtarma yapabiliyormuşsun istersen bi araştır fakat programın kullanımı oldukca zormuş 

Vurur yüze ifadesi Hyper-V sistemcilerin bitanesi
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    APPaLLoSa
    APPaLLoSa's avatar
    Erkek

falcon bunu yazdı:

Veri kurtarma işi yapıyorum prof değilim ama başarılı sonuçlar elde etmişliğim çoktur hatta konu bil acmıstım

Fakat telefondan veri kurtarma işi hic yapmadım ufak bi araştırma yapayım sana sonuc bildiririm

Telefonu bilgisayara samsungun programı ile bagladıgında hafızası gözükmüyormu gözüküyorsa kurtarma ihtimalin var fakat kopyala

yapıstır dediğin zaman kurtarmak kesin garanti fakat taşı dediğn için onu denemeden bilemeyiz  

Edit:

Mobil edit forensics yazılım ile kurtarma yapabiliyormuşsun istersen bi araştır fakat programın kullanımı oldukca zormuş 

bakayım hjocam Mobil edit forensics bir arastırayım. zor degildir zaman alır kullanımı diyelim :) 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    falcon
    falcon's avatar
    Erkek

Ben denicemde benim telefon symbian anroid deil :D aynı etkiyi gostermeyebilir 

Vurur yüze ifadesi Hyper-V sistemcilerin bitanesi
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    APPaLLoSa
    APPaLLoSa's avatar
    Erkek

falcon bunu yazdı:

Ben denicemde benim telefon symbian anroid deil :D aynı etkiyi gostermeyebilir 

samsung yetkili servisini aradım şerrolar criminal harici yapamazsınızdiyor. anca telefonu criminal ortama almaları lazım diyor :(

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    APPaLLoSa
    APPaLLoSa's avatar
    Erkek

halen problemim devam ediyor varmı yardımcı olacak.

Toplam Hit: 2691 Toplam Mesaj: 25