folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Vestel Floara Klima Kullanan Var Mı?

Vestel Floara Klima Kullanan Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanKirca
    CanKirca's avatar
    Erkek

Selamlar,

Evimiz için hesaplı bir kalima almamız gerekiyor. Vestel Flora Doğa serisi klimaları kullanan/tecrübe eden varsa görüşlerini paylaşabilir mi rica etsem?

Teşekkürler.

Twitter: @CanKirca
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Vestel'den çöp bile alma. Ucuz olsun diyorsan zaten tek çaren yerli marka. Arçelik-Beko veya Altus'a bakabilirsin. Zaten 3'üde aynı fabrikada üretiliyor. Motoru Çin'den alıyorlar. 

mkyb tarafından 09/Haz/20 14:16 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jargonphp
    jargonphp's avatar
    Erkek

Ben aldım geçen ay hiç memnun değilim servisinden, kuran ekiplerle birbirimizi vurmadık ona şükür ediyom. Klima alıyoz diye kıskanıyolarmı anlamıyorum 3 kuruşluk ürün sonuçta. Klima dış ünite motorunun üstüne çıkıp boru deliğini kapatmalar, küfürlü konuşmalar. Birader siz dedim gidin başka ekip gelsin bunedir yav. 

“Bâkî kalan bu kubbede bir hoş sadâ imiş”(Gazel-i Baki)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasyn
    yasyn's avatar
    Erkek

hocam ben 9000lik kullanıyorum. bir sorun yaşamadım. ancak sıfır alacaksan dikkat etmen gereken hususlar;

-vestel almama durumun varsa biraz daha koy dahi iyi marka al sonuçta 40 yılda bir alınacak bişey

-kuran ekibi yönlendirmen gerekir. uygun şekilde hareket etmesi için, kurulum öncesinde kullanma klavuzunu oku klimanın üst kısımdan en az 50 cm aşağıda,  olması vs. gerekebiliyor.

- onların değil senin nereye kurmak istediğin önemli, onlara bırakma işine geleni yapacaklardır.

-kesinlikle ve kesinlikle borulara vakumlama yapılacak, randevu alırken bunu üstüne basa basa sor, motora oksijen girmemeli! uzun vadede zararlı, vakumlama yapılmıyorsa bahane üretilirse direkt şikayet et. taktırma, takarlarsa açtırma kov hocam adamları.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanKirca
    CanKirca's avatar
    Erkek

Üstadlar peki Baymak nasıl?

Twitter: @CanKirca
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    CanKirca bunu yazdı

Üstadlar peki Baymak nasıl?

Baymak al kayınpeder aldı gövdede sağ tarafta derece yazan model memnun baya

Airfell de de aynı model var zaten gree nin ürünü esasında

Bende Daikin var tabi ki japon markaları tek geçerim ama işin içinde bütçe varsa baymak dusunebilirsin

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Vestel'den çöp bile alma. Ucuz olsun diyorsan zaten tek çaren yerli marka. Arçelik-Beko veya Altus'a bakabilirsin. Zaten 3'üde aynı fabrikada üretiliyor. Motoru Çin'den alıyorlar. 

LG-Beko var bende hayatımda bu kadar yarrrrrraktan bir şey görmedim. Gerçi bekoya bacağım girsin vestel kötülenip duruyor insan gibi beko görmedim.

Kurtlar tasma takmaz....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    jargonphp bunu yazdı

Ben aldım geçen ay hiç memnun değilim servisinden, kuran ekiplerle birbirimizi vurmadık ona şükür ediyom. Klima alıyoz diye kıskanıyolarmı anlamıyorum 3 kuruşluk ürün sonuçta. Klima dış ünite motorunun üstüne çıkıp boru deliğini kapatmalar, küfürlü konuşmalar. Birader siz dedim gidin başka ekip gelsin bunedir yav. 

Bu amk klima kuranlarının hepsi aynı galiba bu dedigini ilk 2009 2008 yıllarında mı ne tecrübe ettim karakolluk oldum amk. 2 serinleyeceğiz adamlarla yumruklaşıyoruz

Gerçi anasını skeyim memleketin insanı bozuk ya markalar değil , aynı yıllarda esnaf kuzenim için 'digiturk'  kurdurucaz henüz çukurova holdingte o aralar digiturk. 3 kişi geldi araçtan indiler bayağı bir ekip yani +kasalı araçları vs.. alet edevatlarını koymaya müsait uzayan 'MERDİVENİN' varmı abi diyor kıç kadar yerde iş yapmaya çabalayan esnafa?

LaNCeLoT tarafından 09/Haz/20 19:20 tarihinde düzenlenmiştir

Kurtlar tasma takmaz....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

önyargılı olmayın. flora serisi iyidir. ayrıca vestelin bazı ürünleri f/p olarak mükemmeldir.

hatta bunun wifili ve kumandasında ısı sensörlü olanı var şahane birşey. sessizliği fena değil.  dış üntesi az sesli ama inverter olmayanlara göre yine sessiz. kasa içi gizli derece göstergesi ıvırı zıvırı güzel.

sadece motoru DC inverter mi ona emin değilim. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

daikin ve toshiba candır, gerisi yalan.. 

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

vestel aldık su damlatıyor defalarca servise gitti bir halt yapılmadı geri geldi yine aynı problem var 

No way out
Toplam Hit: 1137 Toplam Mesaj: 12
klima doğa vestel btu flora