folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Vezneciler Saldırısında Yaralanan Polise Acil Kan Lazım 0Rh- (Güncelleme-2)

Vezneciler Saldırısında Yaralanan Polise Acil Kan Lazım 0Rh- (Güncelleme-2)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    helyum_pasha
    helyum_pasha's avatar
    Erkek

Selamlar

Dünkü saldırıda yaralanan arkadaşımıza ÇAPADA ACİL 0 rh (-) NEGATIF kan lazım verebilecek kişiler hemen haberleşelim !!!

Arkadaşlar konu gerçektir. Paylaşalım yarın bir dizi ameliyatta olucak ne kadar çok kan bulunursa o kadar iyi.

Yer : İstanbul Çapa Tıp Fakültesi 

İletişim Numarası : 0543 286 07 59

Ameliyat tarihi : 09.06.2016 

Ameliyat saati belli çünkü hastaneye geldiğinde durum çok kötüymüş 20 ünite kan verilmiş vucudun kabul etmesi bekleniyor şuanda hastamız yoğun bakımda. Ameliyat kesin olması gerek fakat durumu izleniyor o yüzden ameliyat saati belli değil bugün olur, yarın olur. Fakat kesin olan bir şey : Ameliyat ne gün olursa olsun hastaya kan tedarik edilmesi lazım.

Benim gibi elinizden bir şey gelmiyorsa konuyu gün içinde anasayfada tutalım yeter belki birisi çıkar sebep oluruz.

Güncelleme : Öncelikle duyarlılığınız için teşekkür ederim.

Kan ihtiyacının aciliyeti bitmiştir bu saatten sonra ameliyat için kan ihtiyacı vardır fakat ameliyat saatide, günü de tam belli olmadığından (hastanın durumu kritik ondan dolayı ameliyat saati, günü belli değil ama şehit vermezsek yakın zamanda) kan vermek isteyen müridler bana pm yoluyla telefon numaralarını bırakırlarsa bende ameliyat olduğu gün ölüm kalım meselesine girdiğinde acilen sizin telefon numaralarınıza dönüş yaptırıcam. Durum artık budur.  

Özet : Acil durum olabileceği için şimdilik kan grubu 0rh- olanların telefon numaraları bir sonraki adıma kadar gereklidir.

Güncelleme2 : Yaralı polisimiz hayata dönmeye başladı eşinin sesine tepki vermiş dolayısıyla ameliyata alınma durumu artmaya başladı.. Şuanda sağolsunlar site içinden 2 kişi hazırda bekliyor.. Acil durum olabileceği için daha fazla kişiye ulaşmak gerek lütfen duyarlı olalım teşekkürler...

helyum_pasha tarafından 09/Haz/16 15:29 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

http://www.tahribat.com/forum/tahribat-kanka-2015-kan-grubu-paylasim-konusu-210416

telefon numaraları da mevcut hocam hızlıca bi ara istersen.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1_T4sC9MdlJhRV7Z-CwJtSbZYfonacVvkL-OFA1bF32Q/edit#gid=629619955

1049 tarafından 08/Haz/16 22:45 tarihinde düzenlenmiştir

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    helyum_pasha
    helyum_pasha's avatar
    Erkek

Sağol hocam @1049 listeye baktım bir arkadaş buldum telefon numarası olan oda antibiyotik içmiş diğerlerine mesaj geçicem.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    helyum_pasha
    helyum_pasha's avatar
    Erkek

Arkadaşlar bu akşamdan aciliyeti geçmiş (bu akşamlık bulunmuş) az önce haber aldım fakat yinede yarın ameliyat var o esnada kan lazım olabilir duyarlı arkadaşlara duyrulur.

helyum_pasha tarafından 08/Haz/16 23:04 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo
    helyum_pasha bunu yazdı

Arkadaşlar bu akşamdan aciliyeti geçmiş (bu akşamlık bulunmuş) az önce haber aldım fakat yinede yarın ameliyat var o esnada kan lazım olabilir duyarlı arkadaşlara duyrulur.

Hocam ameliyat saati, yeri, iletişim numarası gibi detayları ilk mesaja eklersen gün içerisinde ona göre konu altta kalmasın diye yorum bırakırız herkes görsün ve ulaşabilsin diye.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    helyum_pasha
    helyum_pasha's avatar
    Erkek
    1049 bunu yazdı
    helyum_pasha bunu yazdı

Hocam ameliyat saati, yeri, iletişim numarası gibi detayları ilk mesaja eklersen gün içerisinde ona göre konu altta kalmasın diye yorum bırakırız herkes görsün ve ulaşabilsin diye.

Çok sağol hocam.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Benim ki 0 + amk şansı 

Pikacu tarafından 08/Haz/16 23:36 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkan
    volkan's avatar
    Erkek

şuan kan ihtiyaç durumu nedir 

onekine?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    helyum_pasha
    helyum_pasha's avatar
    Erkek
    volkan bunu yazdı

şuan kan ihtiyaç durumu nedir 

Hocam aciliyet bitmiş, bulunmuş fakat yarın bir dizi ameliyattan geçicek yedekte kan olmalıymış. Ne olup olmayacağı belli değil yani. İhtiyaç hala var.

edit : Olur durumunuz varsa ben sizin irtibat numaranızı polis arkadaşıma vericem ihtiyaç durumunda o size dönücek olay budur.

helyum_pasha tarafından 09/Haz/16 01:21 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkan
    volkan's avatar
    Erkek

yarın amelyat kaçta   ona göre gidiyim hastaneye oruçta tutmuyım 
    05422896113

onekine?
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    helyum_pasha
    helyum_pasha's avatar
    Erkek
    volkan bunu yazdı

yarın amelyat kaçta   ona göre gidiyim hastaneye oruçta tutmuyım 
    05422896113

Hocam çok sağol polis arkadaşa numaranı verdim o sana telefondan mesaj yada arama yapıcak gerekli bilgiyi.

Edit : Hocam adam çok kan kaybetmiş yoğun bakımdaymış ameliyat olması gerekiyormuş fakat doktorlar durumunu izliyormuş kan kesin lazımmışta ameliyat işi bugün olmazsa yarın olucakmış. O yüzden saat belli değil arkadaşa telefon numaranı verdim mesaj attı (müsaitim yazarsan arar) gece olduğu için aramadı durumun ciddiyetini sanada anlatıcaktı. Yarın gün içinde seni arıcak. Tekrardan çok sağol

helyum_pasha tarafından 09/Haz/16 02:21 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 4290 Toplam Mesaj: 32
kan