folder Tahribat.com Forumları
linefolder Virüs - Trojan - Keylogger - BotNet
linefolder Virüs Bulaştı Sandım| Çözüldü - Gereksiz Panik

Virüs Bulaştı Sandım| Çözüldü - Gereksiz Panik

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Merhaba müridler az önce windows defender bir uyarı verdi aşağıda ss aldım. Bu virüslerin neden bulaştığını tespit edebiliyor muyuz? Hayatımda ilk kez virüs yedim

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Geçenlerde birisi atmıştı toplu temiz rat lar diye onları rar olarak tutuyordum köşede. Mk defenderi ona ötüp duruyormuş bend e karantinaya aldım sonra otomatik silmiş at kafası defender. Falan filan en son buldum taratma yaptım tekrar  rar içindeki dosya olduğunu farkettim :D 

dcpromo tarafından 24/Eyl/17 23:51 tarihinde düzenlenmiştir

next next next install
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

bak orada isimleri yazıyor. Darcomet falan filan diye. Araştır internetten neymiş ne değilmiş ona göre birşeyler yap hocam :D

Ama nereden bulaştığını kesin olarak sen bilebilirsin. Yüklediğin herhangi bir "facebook heçk" programından tut attığın crack'e kadar heryerden bulaşır bu namussuzlar :D

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    GodKlaus bunu yazdı

bak orada isimleri yazıyor. Darcomet falan filan diye. Araştır internetten neymiş ne değilmiş ona göre birşeyler yap hocam :D

Ama nereden bulaştığını kesin olarak sen bilebilirsin. Yüklediğin herhangi bir "facebook heçk" programından tut attığın crack'e kadar heryerden bulaşır bu namussuzlar :D

en son minecraft ın sitesinden minecraft indirdim. ondan önce bir şey yoktu. 

next next next install
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

Vay aq adam garanti olsun diye 4 tane rat çakmış ilginç

Ignorance is bliss.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

dark comet için şunu kullanablirsin

http://www.softpedia.com/get/Antivirus/Removal-Tools/DarkComet-RAT-Remover.shtml

birde darkcometle ilgili kimin olduğunu öğrenmenin yolu vardı hatta tbt de bi mürid bi exploit tarzı birşey göstermişti unuttum konuyu ona bakarak bulabilrsin belki tanıdıktır yapan.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı

dark comet için şunu kullanablirsin

http://www.softpedia.com/get/Antivirus/Removal-Tools/DarkComet-RAT-Remover.shtml

birde darkcometle ilgili kimin olduğunu öğrenmenin yolu vardı hatta tbt de bi mürid bi exploit tarzı birşey göstermişti unuttum konuyu ona bakarak bulabilrsin belki tanıdıktır yapan.

geçenlerde ampul hocanın film tadında baskınını izlediydik :D o mu paylaştı acaba

next next next install
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

vay amk adam rat yemiş :D startupta acılan gereksizşeyleri işaretle kapat yani

adwcleaner ilede sildir

vay amk turkojan diyor :D liseye giderken millete sallıyordum serverı izliyodum :D turkojan 4 cıktıgı gün nerdeyse fud du knight onlinecıların anasını aglatmıstım 3 gün içinde :D

do_som tarafından 24/Eyl/17 21:23 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    do_som bunu yazdı

adwcleaner ilede sildir

vay amk turkojan diyor :D liseye giderken millete sallıyordum serverı izliyodum :D turkojan 4 cıktıgı gün nerdeyse fud du knight onlinecıların anasını aglatmıstım 3 gün içinde :D

nerden geldiğini öğrenme şansımız var mı hocam

next next next install
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ilteris bunu yazdı
    do_som bunu yazdı

adwcleaner ilede sildir

dosya elindemi ? server dosyası ampuldu sanırım bitane elemanın herşeyini bulmustu no-ip adresini bulmak kolay ona at exeyi 

dinamik ipi al adam ipi senkronize ettiginde 

tarayıcıdan girersin modem arayüzü şifreli degilse bakarsın kullanıcı adına soy adına :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    do_som bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı
    do_som bunu yazdı

adwcleaner ilede sildir

dosya elindemi ? server dosyası ampuldu sanırım bitane elemanın herşeyini bulmustu no-ip adresini bulmak kolay ona at exeyi 

tarayıcıdan girersin modem arayüzü şifreli degilse bakarsın kullanıcı adına soy adına :D

hocam işte hangi dosyadan bulaştı onu bilmiyorum en son minecraft yuklediydim. Kuzen oturdu bikaç saat pc başında amk kesin o bişiyler yükledi amk minecraft oyununu da onun için indirmiştim zaten. 

next next next install
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ilteris bunu yazdı
    do_som bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı
    do_som bunu yazdı

adwcleaner ilede sildir

hocam işte hangi dosyadan bulaştı onu bilmiyorum en son minecraft yuklediydim. Kuzen oturdu bikaç saat pc başında amk kesin o bişiyler yükledi amk minecraft oyununu da onun için indirmiştim zaten. 

onu anlamanın yolu defender harici bir yazılımla tarat dosya yolundan o dosyayı al virüstotale bulursa kenarda beklet

diger şüphelilerede yap  dosyalara anlıyan biri bakıp bulabilir 

hatta darkcomet te acık var diyordu (ampüldü sanırım) adamın herşeyini bulabiliyordun felan :D

do_som tarafından 24/Eyl/17 21:34 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 7112 Toplam Mesaj: 19
virüs dark comet