Virüs Programı Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bolvadinli
    Bolvadinli's avatar
    Erkek

Biliyorum bu savaş sebebi ve bununla alakalı çok fazla konu bulunuyor piyasada lakin kafam çok karıştı. Özellikle gizli reklam amaçlı bazı testlerde yanıltmalar olabiliyor. Kusuruma bakmayın.

Şimdi 16 yıl evet tam 16 yıldır kullandığım ve şu anki tam versiyonu olarak "trend micro maximum security" dan vaz geçmek istiyorum. Aşırı kasmaya başladı bu sene. PC aynı olmasına rağmen sanırım güncellemelerden kaynaklı içine ettiler.

ücretli veya ücretsiz, kasmayacak ve güvenilir virüs programı (internet security işinide halledecek) önerirmisiniz?

asus n550 jv

Intel Core i7-4700HQ 2.4 GHz

16 GB ddr3 1600 mhz

ssd harddisk mevcut.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enquinx35
    Enquinx35's avatar
    Erkek

webroot

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Anti virüs programı olarak kendimi kullanıyorum. Güvenilir siteler harici bi şey indirmiyorum. Hatta artık film harici bi şeyde indirmiyorum Steam sağolsun ihtiyacımı görüyor.

Tarayıcıda reklam engelleme eklentisi kurulu. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

Panda Adaptive Defense 360 oneririm hocam.

End-point security. 0-day leri, targeted-attack lari engelliyor. Cloud uzerinde calisiyor ve hafif.

Daha cok bilgi istersen verebilirim hocam.

Kolay gelsin

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DracuLax
    DracuLax's avatar
    Erkek

Ayarlarını Dogru sekılde Yapılırısa ESET, Fazlasına Gerek Yok.. 3 senedir Kullanıyorum Soruum olmadi.. Tarayıcı Eklentilerinide Yaparsan Uzun Vadeli gidersin Kasmadan..

Webroot alanında güzel. Tercih edilebilir..( Sistem Değişimi Yüzünden Kısa 1 Dönem Kullandım Fena değil)

Bunların Yanına Malwarebyts Kurarsanda Daha Sağlamsal Sonuç alırsın.

Ayrıca En Büyük Koruma Unutma Kendin..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaZu
    ZaZu's avatar
    Erkek

ben webroot kullanıyorum memnunum. Garanti hesabı olanlara 1 yıl ücretsiz lisanslı veriyor. İnternet bankacılığına girip alabilirsiniz.

ShutterStock Portfolio http://shutterstock.com/g/ozkan26
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JustRulz
    JustRulz's avatar
    Erkek
    Dick Williams'a ait hiçbir ürünü kullanmam :) kapasiki önerilir.

http://1ile0.blogspot.com.tr/
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    3Dxsolid
    3Dxsolid's avatar
    Erkek

antivir iyidir ama bilgilerin almanların eline geçer onu söyleyeyim. Comodo çok detaylı ama firewall olarak iş görür. en sağlam fud avcısı antivirdir. Birşey bulup silemezsen kaspersky resque cd ile boot edip taratırsın akşamdan bırak sabaha taramış oluyor pc kapasitesine göre. ..

Hayırlısı...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PhYtOn
    PhYtOn's avatar
    Erkek

Eset nod32 + malwarebytes anti-malware.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    feykbey
    feykbey's avatar
    Erkek

Ben 2 yıldır gg'dan eset int.sec. lisansını 20 liraya alıyorum. 1 yıl kafam rahat. kasmıyor ve güven veriyor. tavsiye ederim.

İyi antivirüs hangisi dersen sıralama yapmak bence yanlış olur. bi kaç antivirüs hariç artık yeni nesil antivirüsler cok kasmıyor.

sıralama önemli değil. hepsini denedim. bunlardan birini gönül rahatlığı ile kullanabilirsin.

Kaspersky

Bitdefender

Webroot

Esed

Mcafee

Norton

Avast

feykbey tarafından 26/Oca/17 17:12 tarihinde düzenlenmiştir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek