Vodafone 1 Ay SINIRSIZ 4G Mobil İnternet

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

4545'e 4bucakG yazıp gönderen kullanıcılar paketlerindeki interneti aşmalarına rağmen ek ücret ödemeyerek 4.5G deneyimini, kendi tarifelerinde bulunan kotayı aşma sorunu yaşamaksızın bir ay boyunca istedikleri gibi, faturanın ne geleceğini düşünmeden alabilecek. Bu bir ayın sonunda da 4.5G'yi ne oranda kullandıklarını görüp buna göre uygun bir tarife seçebilecek. 

Fazla torrente abanmayın hard diski yakarsınız :)

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

1 nisan itibariyle 1 ay boyunca sınırsızca kullanım yapabilecekler, 4.5G lansmanındaydım faturada herhangi bir ek kullanım ücreti yansımayacak. 

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    archair23 bunu yazdı

1 nisan itibariyle 1 ay boyunca sınırsızca kullanım yapabilecekler, 4.5G lansmanındaydım faturada herhangi bir ek kullanım ücreti yansımayacak. 

A1 900 mhz bandı ile Turkcell karşısında tutunabileceğini sanmıyorum açıkçası Vodonun. Turkcell ihalede resmen böyleydi :

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

O değerleri zamanla görceğiz hocam. elbette farklılıklar olacak ama şuda var ki 800 ve 900 bandlarında geniş mesafede yayın yapacak hız düşücektir tabiki ama çekim kuvetti artacaktır. Konumuz çekim değil zaten sınırsız olması :) 

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Peki Nisan sonrasında ki tarife ve paketler hakkında bilgin var mı ? Hızı siktir et 10 megabit hız görsem bana yeter. Sınırsız paketler gelecek mi ? Sıkıntılı bilgi ise pm'den yazabilirsin.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Peki Nisan sonrasında ki tarife ve paketler hakkında bilgin var mı ? Hızı siktir et 10 megabit hız görsem bana yeter. Sınırsız paketler gelecek mi ? Sıkıntılı bilgi ise pm'den yazabilirsin.

Hocam paket içerikleri hakkında şuanlık bilgi yok ama olursa söylerim, şöle diyim 10 mb den aşağıyı görmezsin. Sınırsız paket olcağını zanletmiyorum. Ama bugün birisi 25 gb lık paket istediğini istedi isteyenler vardır diye not filan alındı Zaten basın sordu bu soruları. 2g den 3g geçişteki gibi ilk zamanlar 3g den 4.5g yede geçişte elbette ilk zamanlar tüm operatörler için sıkıntı olabilir. Ben Turkcell'dede  çalıştım, Hız olarak Turkcell de 2 diş çeken yerde 4.5 g hızı olarak 60 mb civarında gördüm. Açıkcası 3g de upload hız sorunu vardı bana göre 4.5G de bu sorun olmayacak upload download hızları orantılı olcak gibi :) 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek
    archair23 bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Hocam paket içerikleri hakkında şuanlık bilgi yok ama olursa söylerim, şöle diyim 10 mb den aşağıyı görmezsin. Sınırsız paket olcağını zanletmiyorum. Ama bugün birisi 25 gb lık paket istediğini istedi isteyenler vardır diye not filan alındı Zaten basın sordu bu soruları. 2g den 3g geçişteki gibi ilk zamanlar 3g den 4.5g yede geçişte elbette ilk zamanlar tüm operatörler için sıkıntı olabilir. Ben Turkcell'dede  çalıştım, Hız olarak Turkcell de 2 diş çeken yerde 4.5 g hızı olarak 60 mb civarında gördüm. Açıkcası 3g de upload hız sorunu vardı bana göre 4.5G de bu sorun olmayacak upload download hızları orantılı olcak gibi :) 

upload sorunu normal nette de var hacı 25mbit net var 3mbit upload olur mu ya. AKK girince yine 3 :d simetrik kullanıyorum :D

Almanya Fatihi
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

gidip bi hat alsam  1 ay yeter bana :) down up  dibine vururum :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeTr
    DeTr's avatar
    Erkek

Hocam 4545 yolladık ama hatalı mesaj diyor 1 nisandamı yapmak lazım yoksa geçtimi bolunun pazarı ? 

Kelimeler Kanatır !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek

Katılım 1 Nisan'da sanırım

Edit : 1 Nisanda Şaka yaptık demezler inşallah =)))

wordros tarafından 30/Mar/16 21:07 tarihinde düzenlenmiştir

alektamovikmovik
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yarın bu saatlerde başvurular başlayacak. 

Toplam Hit: 5651 Toplam Mesaj: 60
internet vodafone