Vodafone Fiber Hk

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

Hocalar,

Nihayet sonunda evime fiber geldi. Kabloları çektiler. 2 gün öncede bina altındaki o küçük kutuda sonlandırmayı yaptılar. Artık bugün yarın sorguladığımda fiberi göreceğim günleri bekliyorum. Netspeed VDSL kullanıyordum. Turk.Net fiberide biliyorum. 

Vodafone redlilere özel şöyle bir kampanyası var. Hem 100mbit ucuz 2 yıl tahattüt veriliyor. Hemde VodafoneTV hediyesi var. Kullanan var mıdır? Memnunmusunuz? Bu TV olayında neler var dğermi bu paraya? Eğer internetten memnun kalırsam bu dönemde özellikle tahattüt vermek istiyorum. Tüm firmalar her sene 15-20 tl zam koyuyor zaten.

https://www.vodafone.com.tr/Net/fiber-internet-redlilere-ozel.php

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Taşınmadan önce vodafone fiber kullanıyordum, yaklaşık 3 yıl filan kullandım. Gayet de memnundum. Hatta wan şifresini talep ettiğinizde onu bile veriyorlar, sanırım şuan wan şifresini veren tek firma vodafone. Yani adamların verdiği modemlere bağlı değilsin kendi modeminle istediğin ayarlarla kullanabiliyorsun. Ping değerleri ve bağlantı hızı çok iyi ve stabildi benim kullandığım dönemde.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxDreameR
    MaxDreameR's avatar
    Erkek

3 Senedir kullanıyorum çok memnunum. 100mbit 

" ' "
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

bunda da arkadaşını getir gibi bir kod var mı? Paylaşan olursa sizde kazanın o kod üzerinden abone olayım. VodafoneTV'yide merak ediyorum açıkcası boş beleş bir portal midir

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek
    RaAmLis bunu yazdı

Taşınmadan önce vodafone fiber kullanıyordum, yaklaşık 3 yıl filan kullandım. Gayet de memnundum. Hatta wan şifresini talep ettiğinizde onu bile veriyorlar, sanırım şuan wan şifresini veren tek firma vodafone. Yani adamların verdiği modemlere bağlı değilsin kendi modeminle istediğin ayarlarla kullanabiliyorsun. Ping değerleri ve bağlantı hızı çok iyi ve stabildi benim kullandığım dönemde.

hem netgalaksi hem de gibirnet kullandım (ilk defa duymuş olabilirsin :)) her ikisi de wan şifresi konusunda sıkıntı çıkarmadı. Özellikle istemedim ama modem arayüzünde zaten ayarlara bakınca da görülüyor. Hem de sms olarak göndermişlerdi. Diğerleri vermiyor mu ki? Modem dayatması haklı değil ki . Elimde modem yok diye modem ücreti veriyorum yoksa cıngar çıkartırdım herhalde :D

İmzalamazsam ne olcak?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek
    Liquid bunu yazdı
    RaAmLis bunu yazdı

hem netgalaksi hem de gibirnet kullandım (ilk defa duymuş olabilirsin :)) her ikisi de wan şifresi konusunda sıkıntı çıkarmadı. Özellikle istemedim ama modem arayüzünde zaten ayarlara bakınca da görülüyor. Hem de sms olarak göndermişlerdi. Diğerleri vermiyor mu ki? Modem dayatması haklı değil ki . Elimde modem yok diye modem ücreti veriyorum yoksa cıngar çıkartırdım herhalde :D

Hangi modem mi almalıyımki bu modem olayından kurtulayım

Yav he he
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    erdem358 bunu yazdı
    Liquid bunu yazdı
    RaAmLis bunu yazdı

Hangi modem mi almalıyımki bu modem olayından kurtulayım

TP-Link Fiber destekli modemlerden biri, Huawei veya Asus bu konuda iyi değil bence.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek

modem tavsiyesi, keenetic extra ve üzeri

6 aydır vodafone fiberdeyim memnunum. bazen hız düşer gibi oluyor sadece ama steamden 9mb ile download ediyor, sıkıntı nette mi yoksa bağlandığım sitelerde mi anlamadım.

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek
    sir bunu yazdı

6 aydır vodafone fiberdeyim memnunum. bazen hız düşer gibi oluyor sadece ama steamden 9mb ile download ediyor, sıkıntı nette mi yoksa bağlandığım sitelerde mi anlamadım.

Hocam zaten modem kirası almıyormu? Modem benden olursa kira almıcakmı? Henüz fiber aktif olmamış. Sonlanmayıda yaptılar neyi bekliyorlar anlamış değilim.

birde beğenmezsem iade iptal gibi birşey var mıdır

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

vodafone tv internet üzernden mi oluyor yoksa aleti mi var

He is finding himself.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek
    HanDSomE bunu yazdı
    sir bunu yazdı

Hocam zaten modem kirası almıyormu? Modem benden olursa kira almıcakmı? Henüz fiber aktif olmamış. Sonlanmayıda yaptılar neyi bekliyorlar anlamış değilim.

birde beğenmezsem iade iptal gibi birşey var mıdır

Modem kirasını her türlü alıyor ama verdikleri modem beni kanser etti. Kirasını ödüyorum depoda duruyor. 

Beğenmezsen iptal mevzu ilk ay bak işte hocam en kötü ilk ayın tam ücretini ödersin

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
Toplam Hit: 11035 Toplam Mesaj: 35
internet vodafonetv vodafone fiber