Vodafone Gani Tarifesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Turkcell'in Lifecell'ine karşılık bunlarda böyle bir şey yapmış. İlla lafı dolandırıcaklar sınırsız internet vermemek için.

Kafa karışıklığı olmasın diye dakikaları kota olarak düşünün. 1 dakikada 100 kb altı kullanımlar kotadan düşmüyor. En büyük artısı faturasız olması. Taahhütle uğraştırmıyorlar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Cıx beğenmedim

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biyoteknoloji
    Biyoteknoloji's avatar
    Erkek

çok saçma olmuş bence direk 30 gb verseydi konuşmasız o daha iyi olabilirdi

Love is nothing without fucking.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Biyoteknoloji bunu yazdı

çok saçma olmuş bence direk 30 gb verseydi konuşmasız o daha iyi olabilirdi

Bende öyle isterdim ama vermiyorlar. Ama olsun ufaktan bir rekabet oluşmaya son zamanlarda. Önce Vodafone Pass paketlerini çıkardı Turkcell Lifecell ile cevap verdi. Şimdide bu çıktı. Bakalım Türk Telekom nasıl cevap verecek ?

Bu tarifede keşke dakikada 1 MB altı kullanımlar kotadan düşmeseydi o zaman şahane olurdu. 

mkyb tarafından 10/Eki/17 00:37 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

gani ne amk

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Sanki lifecell'den daha iyi gibi. Lifecell'i incelemedim ama reklamlarda lanse edilen sadece kendi uygulamalarıyla kullanıldığında 50gb veriyor gibiydi.

Vodafone'da her yerde geçerli. Whatsapp telegram da kullanılabiliyor. Telefona bant genişliği ile ilgili program kurulup mesajlaşma şeylerini sınırlayıp sınırsız kullanılabilir.

Türkcell'de whatsapp yada telegram kullanılıyor mu?

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enzo
    enzo's avatar
    Erkek

Bu nasıl vizyonsuz bir isim len mq :D Tutmaz...

"İstikbal göklerdedir..."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

Her zaman online olmak varken dakika hesabına göre mi online olucaz? Cık beğenmedim şimdiden gani gani rahmet eylesin bu kampanyaya :))

Syntax error..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    malamadre
    malamadre's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

şimdi ben 3000 gani aldım 35 liraya.  internete girdiğimde gaç gb kaç gani sayılacak ?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı

Sanki lifecell'den daha iyi gibi. Lifecell'i incelemedim ama reklamlarda lanse edilen sadece kendi uygulamalarıyla kullanıldığında 50gb veriyor gibiydi.

Vodafone'da her yerde geçerli. Whatsapp telegram da kullanılabiliyor. Telefona bant genişliği ile ilgili program kurulup mesajlaşma şeylerini sınırlayıp sınırsız kullanılabilir.

Türkcell'de whatsapp yada telegram kullanılıyor mu?

50gb kendi uygulamalarına

7 / 9 / 12 gb da herşey için + 2 gb da facebook ve twitter için. 

12 gb lık platinium paket 89 tl bu 69 tl

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    malamadre bunu yazdı

şimdi ben 3000 gani aldım 35 liraya.  internete girdiğimde gaç gb kaç gani sayılacak ?

3.000 dakikan olacak işte hocam. GB hesabını unut dakika olarak hesapla. 

Toplam Hit: 2701 Toplam Mesaj: 14
vodafone