folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Vodafone Uyumlu Tarifeliler’E Özel Her Ay 1 Adet Hayat Su 19L Damacana Hediye - Bu Kampanyadan Faydalanmaya Çalışan Var Mı?

Vodafone Uyumlu Tarifeliler’E Özel Her Ay 1 Adet Hayat Su 19L Damacana Hediye - Bu Kampanyadan Faydalanmaya Çalışan Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaD_BoYs
    BaD_BoYs's avatar
    Erkek

Herkese selamlar;

Vodafone Uyumlu Tarifeliler’e özel her ay 1 adet Hayat Su 19L Damacana hediye

Bu kampanyadan faydalanan var mı? ya da yararlanmaya çalışan, sabrı zorlanan, hakarete uğrayan var mı?

https://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/hayat-su.php

https://www.sikayetvar.com/danone-hayat-icecek

Bu kampanyadan 3 kere faydalandım ama gelin bir de bana sorun nasıl faydalandım.

Müşterinin sabrını zorlayan, telefonda yalan dolan üstüne bahaneler üreten, utanmadan hakaret eden bir firma ve şubesine ilk defa rastlıyorum. Zor bela 3 Kere faydalandıktan sonra vodafone kampanyayı yayından kaldırdı. Geçen gün yanımda uygulamasında gezinirken kampanyanın yeniden aktif olduğunu gördüm ve sipariş verdim. Serüven tekrar başladı. 12.04.19' da sipariş verdim gün bugün oldu hala teslimat yok. Müşteri hizmetlerini arayıp ulaşmak ayrı dert, şubeyi arayıp durumu izah edip gün içinde gönderiyoruz deyip telefonları kapatması ayrı dert, kampanyadan para kazanmıyoruz deyip hakaret etme çabasına giren şube temsilcisi ayrı dert. Lanet ettirdiler. Şikayetvar da durum ortada. Bende başladım twiter' dan, şikayetvar' dan olabildiğince tüm dijital ortamdan kalitesizliklerini yaymaya. Tüm telefon görüşmelerim, tüm yazışmalarım ses ve görüntü kaydı altında. Zor bela müşteri hizmetlerine ulaştım bir de bahane hazırlamışlar adresiniz paralı ya da parasız su teslim edilmeyecekler listesine alınmıştır. Sebebi neymiş dediğimde de mailde şikayet ederek yazma üslubunuz demezler mi? Benim cinler tepeme geldi. İnsanların sabırlarını tavan yaptırıyorlar sonrada kampanyadan faydalanmak isteyen herkesi listeye almışlar teslimat yapmıyorlar.

Merak ettim aranızda faydalanan ya da aynı sorunları yaşayan var mı?

BaD_BoYs tarafından 18/Nis/19 09:17 tarihinde düzenlenmiştir

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yyasinn
    yyasinn's avatar
    Erkek

Bende de durum aynı siparişleri getirmiyorlar hocam, bir kere sipariş verdim oda gelmedi.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frq23
    frq23's avatar
    Erkek

Ben geçen ay almıştım siparisten bir gün sonra getirmisler

YalnızAdam
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legendary
    legendary's avatar
    Erkek

ben 3 aydır faydalanıyorum. siparişi geç getiriyorlar bazen getirmiyorlar. iki durumda da hayat suyun müşteri hizmetlerini arayıp tersliyorum 1 saat içinde geliyor damacana

yaratıcılık uçmak değil konmaktır...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

ilk damacana için para alıyorlar mı?

almıyorlarsa bir sipariş vereyim 

No way out
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

5-6 aydır kullanıyorum, hiç sorun yaşamadım, uygulamaya kodu girdikten 1-2 saat sonra su geliyor.

hatta varsa fazladan kodunuz alabilirim (:

LynXMaSTeR tarafından 18/Nis/19 20:35 tarihinde düzenlenmiştir

goo.gl/qBNZmW
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

5-6 aydır kullanıyorum, hiç sorun yaşamadım, uygulamaya kodu girdikten 1-2 saat sonra su geliyor.

bizim damacana için ilk damacanaya 40 tl aldılar hocam böyle bir bedel alıyorlar mı?

yoksa direkt bedava mı?

bedava ise sipariş vereyim

bedava değilse sana vereyim kodu

No way out
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

Kampanyalarda çıkmıyor ben de

No way out
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek

Bende aylardır ugrasmadım ama tam bu gün verdim siparişi bakalım göreceğiz yazarım buradan gelişmeleri

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    soldat
    soldat's avatar
    Erkek

çatur çutur sorunsuz alıyorum eşe dosta da aldırıyorum sorunsuz.

işgüzar servis elemanı bidon parası istiyormuş onu da söylemiştim zaten eldeki bidonu bir defalık almak zorunda yapıştırın az once yine soyeldım yarım saate geldi

Fazla tevazunun sonu vasattan nasihat dinlemektir.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

bizim damacana için ilk damacanaya 40 tl aldılar hocam böyle bir bedel alıyorlar mı?

yoksa direkt bedava mı?

bedava ise sipariş vereyim

bedava değilse sana vereyim kodu

Hocam evde farklı bi damacana varsa onu verebiliyosun boş olarak, ücret almıyolar. Hiç damacana yoksa depozito olarak 30-40 lira alıyolar.

Vodafone yanımda uygulaması üzerinde Avantaj Cepte kısmından ulaşabilirsin kampanyaya.

LynXMaSTeR tarafından 19/Nis/19 14:32 tarihinde düzenlenmiştir

goo.gl/qBNZmW
Toplam Hit: 1949 Toplam Mesaj: 18
vodafonered hayatsu vodadone