folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Vodofonedan Uzak Durun !

Vodofonedan Uzak Durun !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar,

Bugun itibariyle vodofone paketim bitti yeniletmek için netten yükleme yapmam gerekiyordu 6 hanelik şifremi unuttum aradım .

Şifrenizi 0ladık tekrar deneyin dediler denedim bu sefer cok sefer yanlıs girdiğiniz icin vs diye zırvaladı sistem .Tekrar aradım barzonun biri cıktı konusmayı bilmiyor 15 dk sonra tekrar dene dedi 30dk sonra denedim olmadı .Bi hırsla aradım tekrar kadın cıktı dedi 1 gun bekleyeceksin dedim dalgamı geçiyorsunuz bi 15 dk bi 1 gün 7010 arayın dediler hobaa kıyamet burdan baslıyor.

Aradım merhaba vs dedim tl yükleyecem herif jet gibi konusuyor anlamıyorum sunu yapalım suraya üye edelim onaylıyormusun burayıda yapalım 2 sene sunuda yapalım 20 yukle 25 kazan qwdqwdhjwqhwqdqwhjhqj falan adam motor susmuyor dedim kardeş bana tl yükle bilgilerimi verdim kartı falan yok hangi okulu bitirdin vs deidm ne icin lazım güvenlik falan 30 dk baya muhabbet ettik hala seni üye yapalım 2 sene boyunca .Aradım vodofoneyi dedim lanet olsun sizin gibi firmaya resmen dalga geçiyorsunuz 7010 aradım 30 dk muhabbet ettim adamla bu nasıl iş yok işte ne yapalım başka şekilde yükleyemessiniz falan dedim yarın 3 hattımı da kapatıyorum iyi günler dedim kapattım

Soru şu kart bilgilerim ile bi yere üye yapılmışmıdır ? Para çeki mi olmuşmudur ? ya da ileride çekilmeyeceğiniz garantisi vs varmıdır.

Ignorance is bliss.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

tekrar ara ve tüm üyelikleirni ptal ettir adına bir üyelik varmı baktır yoksa yarında hatlarını iptal edersin .

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek
    ElizaBeTH bunu yazdı

tekrar ara ve tüm üyelikleirni ptal ettir adına bir üyelik varmı baktır yoksa yarında hatlarını iptal edersin .

7010 tekrar mı arayacağım ? içim hiç rahat değil bu amına kodugumun cocuğu nasıl bi konuşmaysa resmen jet gibi konsuyor katakulliye getirmeye calısıyor hop o arada evet dediğim an üye yapacaklardı üzerine basa basa hiç bi yere üye olmakda istemiyorum tl de istemiyorum dedim kapattım.

Biraz tartıştık herifle piçliğine üye müye yapıp soymasın beni yarın kartı iptal ettircem ne biçim bi firma bu vodofone ya

Ignorance is bliss.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

http://www.youtube.com/watch?v=w1Kv6gaIaII

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek

Bim bim bim. Hep oradan yüklerim ya da a101 hocam.

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    BeyinAdam bunu yazdı

çok iyi yaaa :D

goo.gl/qBNZmW
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Enpara'nın gözünü seveyim.Online işlemlerden iki dakika sürmüyor.Bu dolandırıcılık olayı Turkcell'dede var.Speak kontör yükleme hattı diye aratın görürsünüz.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

bana 352 tl köstüler cayma bedeli de 220 tl 

şimdi570 civarında bir borcum var nah alırlar oç ları

bana cayma bedeli sadece 15 tl demişlerdi

ne olursa olsun 15 tl evrak parası demişleri

inatla her aradıklarında vermiyorum diyorum 

siz kazıkçısınız yalancısınız vermiyorummmmm diyorum hala boş boş şeyler söylüyorlar

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cicosz
    cicosz's avatar
    Erkek

hocam aynı sıkıntı benim de başıma geldi. 6 haneli yükleme şifresini unutmuştum. aramadığım yer kalmadı bi türlü çözemediler. şifreyi sıfırladık diyor kart bilgilerini sıfırlıyor adamlar. yeniden kart tanımlamaya çalışınca yine şifre istiyor olmuyor da olmuyor. sinir oldum en son aradım şifreyi sıfırlatmak istediğimi söyledim. şifreyi sıfırlatınca kart bilgileri ekranımdan siliniyordu. sonra hiç kurcalamadım ertesi gün gittim hattı taşıttım.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

En basiti bankaların cep uygulamasıyla yüklemek. Ben önceden Vodafone'dan yüklüyordum o 6 haneli şifreyi unutunca İşCep ile yüklemeye başladım daha rahat..

Turkcell'de iken başıma şu kazanma saçmalığı gelmişti internette dolaşırken sanırım yanlışlıkla elim gitti bir linke tıkladım diye 15 TL mi ne kesip beni bi servise üye yapmışlardı Müşteri temsilcileri hiç bir halta yaramayınca şikayetvar'a yazmıştım sorun hallolmazsa başka operatöre geçeceğim diye de eklemiştim dönüp parayı iade etmişlerdi..

Vodafone'a geçtim rahatladım telefon sahibi Vodafone'da oldum açıkçası Turkcell'de ayda iki ayda bir 20 lira yükleyecez de 1 hafta ya gidecek ya gitmeyecek derdi varken mis gibi 19 liraya 500 dk 1000 sms 1 gb internetim var..

Bunların hepsi aynı açık göt görmesinler..

Kendine İyi Bak ..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GordonFreeman
    GordonFreeman's avatar
    Erkek
    BeyinAdam bunu yazdı

hasssiktiir :D sıçtım bildiğin..

ben 300 spartalıyı birer birer izledim adghasdgjasbdjbgiasodbjfoasdbjgoijasbdg :D:D

Frisky...
Toplam Hit: 2241 Toplam Mesaj: 16