Volfied

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dikdatoraa
    dikdatoraa's avatar
    Erkek
    arkadaşlar eskiden bi oyun vardı wolfiev diye o oyunu bulamadım bilen varsa linkini verebilr mi ya da upload edebilir mi?

yenilmenin acısını yaşamadan kazanmanın zevkine hiç bir zaman varamazsınız... mağlubiyet son derece motive edicidir dibe vurduğunuzda en tepeden başka gidecek yeriniz kalmaz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fth_
    fth_'s avatar
    Erkek

wolfiev deil wolfied

wolfied die ara gogılda milyon tane cıkar

çocuktum,büyüdüm
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    kardeşler oyun dedinizde çok öncelerden bir oyun vardı a.q madenxi oluyodun dinamit falan yerlestiriyodun altınları topluyodun o oyunu bilen arkadaşımız varmı unuttum ben adını :(
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fth_
    fth_'s avatar
    Erkek
    bomberman olabilirmi dedigin oyun?

çocuktum,büyüdüm
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Wolfied...

16 ve 20 bölümlü olmak üzere 2. versiyonluydu...

Piyasada olan volfiedlerni tamamına yakını örümcekli olan bölümü uzun sürede bitirmeye kalkarsanız, örümcek bozuk koordinatlarından dolayı ekran dışına cıkıodu.. ve program kitleniodu...

%99.9 yaptığınızda extra ships alma ihtimaliniz cok yükseliyordu, özellikle 1. bölümde, 2 hak birden alıyordunuz...

Sol ve sağdan birleşen sanıyorum 8. bölümde direk yukarı cıkarsanız, canavarı 2 ye böldüğünüz için o bölüm bitiodu...

Kuru kafaların gezdiği son bölüm en piç olanıydı...

Ortada evlerin birleştiği 5. ucuc böceği bölümü en sevmediğim bölümdü...

hiç evin olmadığı 14 yada 15. bölüm olması gerekli...

2. bölümdeki garip canavarı 3kademe küçültebiliyordunuz yeterince küçültebilirseniz alanı...

Ahhh ahhh..

Hayatımda bilgisayarla ilk volfiedle tanıştım :)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fth_
    fth_'s avatar
    Erkek

bnde 16ya gelınce bi yazı yazıodu tabı ingilizce annamıodum ozaman

çocuktum,büyüdüm
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

http://rapidshare.com/files/33347964/VOLFIEV.rar buyrunuz efendim...

cok severim bende, ama bezen deliriyo, takiliyo falan sinir oluyorum... ama tekrar tekrar oynarim arada bir eylencelidir :)

anca gidersin...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Dur konunun ismini düzeltiim bari :)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

oyunun esas ismi VOLFIED, ama acilista en sondaki D hayfi V ile ayni sekilde yazildigi icin bazen VOLFIEV olarak aniliyor, zaten benim yolladigim dosyada folderin ismi volfiev ama dogrusu VOLFIED dir...

renegadealien bunu yazdı:
    -----------------------------

abu duzeltte dabulyuu deil o yaw, bilgidin ve harfi olcek :)

anca gidersin...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Erkek
    lemar bunu yazdı:

oyunun esas ismi VOLFIED, ama acilista en sondaki D hayfi V ile ayni sekilde yazildigi icin bazen VOLFIEV olarak aniliyor, zaten benim yolladigim dosyada folderin ismi volfiev ama dogrusu VOLFIED dir...

renegadealien bunu yazdı:

abu duzeltte dabulyuu deil o yaw, bilgidin ve harfi olcek :)

He yaw Düzelttim :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

askerligimi bu oyunla bitirdim diyebilirim, komutanlarla yaris yapiyorduk en cok puani kim alacak diye,
    hey gidi gunler hey

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
Toplam Hit: 3398 Toplam Mesaj: 17