folder Tahribat.com Forumları
linefolder Mobil Programlama
linefolder Voxox (İstediğin Kişinin Numarasından Arama Yap)

Voxox (İstediğin Kişinin Numarasından Arama Yap)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

whatsapp tarafından blocklanmış hizmet. 

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Juni
    Juni's avatar
    Erkek

Ben bu hizmeti çok zamandır kullanıyorum ama vox dil sipserver var bende ordan caller id kullanıyorum istediğim nodan arıyorum bu voxoxun yasaklanma sebebıde herkes mılletı dolandırdı suç tehtıt hakaret vs o Yüzden sapma düştü iyi forumlar :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TiThousand
    TiThousand's avatar
    Erkek

Benim de sormak istediğim birşey var. 

Kendime atayabileceğim bir numaradan SMS alıp göndermek, arama yapmak, çağrı almak istiyorum.

Bir nevi sanal bir telefon numarası gibi. 

Ücretini de ödemeye râzıyım.

Beni uğraştırmadan hızlı bir şekilde bağlanacak 7/24 online olan ve Türkiye'deki şebekeler kadar hızlı birşey. 

Bilen, eden varsa harika olur. 

‎‎‎
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek

numara tanımlama nerede?

enjoy i'm vaccinated
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    obie
    obie's avatar
    Erkek

Yine forumda paylaşılmıştı,buna benzer bir site vardı.Numarayı yazıyorduk,kendini CIA ajanı olarak tanıtan bir kadın arama yapıyordu,ingilizce.Hatırlayan var mı ?

Anlayana sivrisinek saz,anlamayana sazı soksan az...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Juni
    Juni's avatar
    Erkek
    TiThousand bunu yazdı

Kendime atayabileceğim bir numaradan SMS alıp göndermek, arama yapmak, çağrı almak istiyorum.

Beni uğraştırmadan hızlı bir şekilde bağlanacak 7/24 online olan ve Türkiye'deki şebekeler kadar hızlı birşey. 

Konunu tam anlayamadım yardımcı olabılırım belkı tam yapmak ıstedını açarak yaz

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TiThousand
    TiThousand's avatar
    Erkek
    Juni bunu yazdı
    TiThousand bunu yazdı

Telefon numaram: 0532 123 45 67

Ben Sahibinden.com'dan bir alışveriş pazarlığı yapıyorum.

Adam benim numaramı istediğinde 0532 123 45 67 cep telefon numaramı değilde internet'ten abone olup numara sahibi olduğum bir numarayı vermek istiyorum (varsa).

Internet'ten aldığım numaram 0532 300 00 00 olsun.

Adam 0532 300 00 00'a SMS attığında ya da aradığında benim telefonuma gelecek bildirimler.

İşim bittiğinde internet'ten aldığım numaramı çevrimdışı moduna alıp gereksiz aramalarla ilgilenmemiş olup şahsi numaramı vermemiş olacağım.

TiThousand tarafından 12/Ağu/15 20:21 tarihinde düzenlenmiştir

‎‎‎
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Juni
    Juni's avatar
    Erkek
    TiThousand bunu yazdı
    Juni bunu yazdı
    TiThousand bunu yazdı

Telefon numaram: 0532 123 45 67

Ben Sahibinden.com'dan bir alışveriş pazarlığı yapıyorum.

Adam benim numaramı istediğinde 0532 123 45 67 cep telefon numaramı değilde internet'ten abone olup numara sahibi olduğum bir numarayı vermek istiyorum (varsa).

Internet'ten aldığım numaram 0532 300 00 00 olsun.

Adam 0532 300 00 00'a SMS attığında ya da aradığında benim telefonuma gelecek bildirimler.

İşim bittiğinde internet'ten aldığım numaramı çevrimdışı moduna alıp gereksiz aramalarla ilgilenmemiş olup şahsi numaramı vermemiş olacağım.

turkcellin yönlendirme servisleri var mesela ama her çağrı sms başına kredi keser senden öyle yapacagına ınternette 0850 bı numara kullan bria shoftphone uygulamasına sip erişim bilgilerini koy ona çağrı geldimi aç cvpla gece oldumu suan mesaı saatlerı dısındayım desın vsvs bu hizmeti kullan bence en uygunu senın ıcın olan bu ıstersen telesekreterde koy xx fırmasına hos geldın satıs ıcın 1 mujhasebe 2 vırık cırık halbukı satıs muhasebe ıkı tusa da basdı zaman sana yonlencek maksat sozde buyuk bır fırma goruntusude vermıs olursun umarım yardımcı olmusumdur anladıgım kadarıyla bunu acıklayabıldım

Toplam Hit: 12545 Toplam Mesaj: 59