folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Vücuttaki Yara İzlerinin Çabuk İyileşmesi İçin?

Vücuttaki Yara İzlerinin Çabuk İyileşmesi İçin?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacktorx
    hacktorx's avatar
    Erkek
    VIGILANTE bunu yazdı:
    -----------------------------

Konunun gizli meali; Ben sex yaptım :D

Ciddi olacak olursak da; Yarayı yumuşak tut, kuruyup sertleşirse, kabuk tutarsa falan arkadaşların söylediği merhemlerden sür. Yarayı yumuşak tutman önemli çabuk kapanması için.

zauhzauhazuhzaua :D:D:d hacı aslında doğruyu söylemek gerekirse ben yapmadım yaw yakın arkadaşım yapmış nasıl sex ise bu :D bacaklarında bile tırmıklar var:D  ve karısından tırsıyor:D ezzaneye de gidip soramıyoz:D

artık hiçkimse beni yaşamıyor!! aşklarımı büyük kemanlarla çizdiler...içime belalar doğuyor.. yüzün parmaklarımın arasından kayıp yokoluyor...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HAYVANYASAR
    HAYVANYASAR's avatar
    Erkek
    hacktorx bunu yazdı:
    VIGILANTE bunu yazdı:

Konunun gizli meali; Ben sex yaptım :D

Ciddi olacak olursak da; Yarayı yumuşak tut, kuruyup sertleşirse, kabuk tutarsa falan arkadaşların söylediği merhemlerden sür. Yarayı yumuşak tutman önemli çabuk kapanması için.

zauhzauhazuhzaua :D:D:d hacı aslında doğruyu söylemek gerekirse ben yapmadım yaw yakın arkadaşım yapmış nasıl sex ise bu :D bacaklarında bile tırmıklar var:D  ve karısından tırsıyor:D ezzaneye de gidip soramıyoz:D

Arkadaşın kediye yavşamış olmasın? :D

Blogum; http://hayvanyasar.blogspot.com/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacktorx
    hacktorx's avatar
    Erkek
    harbi yaw aklıma geldi bu kediye filan mı bastı aceba 8)

artık hiçkimse beni yaşamıyor!! aşklarımı büyük kemanlarla çizdiler...içime belalar doğuyor.. yüzün parmaklarımın arasından kayıp yokoluyor...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek
    VIGILANTE bunu yazdı:

Zuhaha  ben de yala ve bal sür demişim çok özür.  

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
Toplam Hit: 3886 Toplam Mesaj: 15