folder Tahribat.com Forumları
linefolder Webmaster ve Yazılım Geliştiriciler
linefolder Warez Tema Nasıl Temizlenir ? ( Wp )

Warez Tema Nasıl Temizlenir ? ( Wp )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rhodostethia
    rhodostethia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Selam mürid-e ler. Site kurmak istiyorum. ancak daha önce konusunu acmıstım zaten ki kurduktan sonra serverdeki cpu ları yükseltmişti burdan bi kaç arkadas siteye girince. o temanın orjinali çok pahalı eklentiler hariç oldugu halde. 

Mecbur warez olanını kurcam şunu sormak istiyorum bunlar kod vs. ekliyolar ya, genelde ekledikleri kod türü nedir ve hangi dosyaları kontrol etmem gerekli temizleyebilmek için bilgisi olanlar beni biraz yönlendirebilirse bu konuda çok sevinirim çok teşekkürler şimdiden.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realist
    Realist's avatar
    Erkek

hacı php bilmeden temizleyemezsin onu,yani o warez temaları kullanmak bilgili insanlara mahsus.

sen kullanmak istiyorsan satın alman gerekecek güvenemezsin yoksa

..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rhodostethia
    rhodostethia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Realist bunu yazdı

hacı php bilmeden temizleyemezsin onu,yani o warez temaları kullanmak bilgili insanlara mahsus.

sen kullanmak istiyorsan satın alman gerekecek güvenemezsin yoksa

bende satın alma taraftarıyım ama temanın sadece kendisi 150 dolar ki eklentilerin her biri ortalama 30 dolar. eklentiler olmadan da bi boka yaramaz bu tema nys bi free hostta kurayımda bi süre deniyim problem cıkarmazsa host satın alır ona yüklerim yapcak bişe yok risk budur :) sağolasın cevabın için hocu

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Durqrimast
    Durqrimast's avatar
    Erkek

tema hangi tema?

Nerede o eski günler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rhodostethia
    rhodostethia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Durqrimast bunu yazdı

tema hangi tema?

orjınali bu 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackmir
    blackmir's avatar
    Erkek

kod bu her yere eklenir bütün hepsini inceleyeceksin.

"Sevin O seni her an yaşattığı için ." "Üzül O nu bir an yaşayamadığın için."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

orjinal alacaksan themeforest.net gir seç beğen al hocam 15-20 dolar civarı çok güzel temalar bulabilirsin.

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Yeni konu açıp piç etmeyeyim dedim:

warez temalardaki lisans vb. şeyleri bulmak için dosyalar içinde aratabileceğim bir kod bloğu, fonksiyon, iz ya da regex tarzı birşey var mı? 

Açıklardan çok çekiyorum bu aralar. Site virüs doluyor.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rhodostethia
    rhodostethia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hepsini inceleyeceğim de bu kodun belli bi yapısı varmıdır ? standart sekilde taratabileceğim bi kod link vs?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

Şimdi hacılar kısaca olan şeyi anlatayım size lisans olayındaki. Adamlar domain lisans kontrol ettikleri kodu genelde function.php içine gömüyorlar. Base64 veya ioncube şifreleme ile şifreleniyor kod. Genelde ioncube kullanılır son sürümü kullanılırsa biraz daha geç wareze düşüyor :D

Bu adamlar lisans olayını temizleyip aynı yere ioncube ile shell vs atıyorlar. Hatta bazı tema yapımcıları kendileri wareze düşürüp kullanılan domainleri topluyolar böylece sonradan onlara alın yada dava açarız tarzı antenlikler yapanları duydum ne kadar doğru bilemem ama var diyolla.

İçinde ne var temizlemek istiyorum diyorsan Php bileceksin yanına elinin altında son sürüm ioncube şifrelemeyi çözen yazılımın olacak. Sonra bütün php js ne varsa inceleyeceksin :D

Kurumsal bir iş veya ciddi bir proje düşünüyorsanız sakın warez kullanmayın. Temalar artık eskisi gibi uçuk fiyatlara satılmıyor burdan satış yapanda var script yazıp satanda var 100-200 liraya komple dizi film scripti satan arkadaş vardı. Aynı adama bunu bana özel yaz desen 2k fiyat çekecektir. Toplu satış yapılan şeylerde mümkün mertebe warezden kaçının içinden bohda çıkabilir :D

Php biliyorum diyorsan kodları inceleyeceksin ioncube vs şirelemeleri çevirip düzgünce yeriye koyup baştan sona ne var diye bakacaksın hiç beklenmedik yerlerden bişey çıkıyor.

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    interfector bunu yazdı

Şimdi hacılar kısaca olan şeyi anlatayım size lisans olayındaki. Adamlar domain lisans kontrol ettikleri kodu genelde function.php içine gömüyorlar. Base64 veya ioncube şifreleme ile şifreleniyor kod. Genelde ioncube kullanılır son sürümü kullanılırsa biraz daha geç wareze düşüyor :D

Bu adamlar lisans olayını temizleyip aynı yere ioncube ile shell vs atıyorlar. Hatta bazı tema yapımcıları kendileri wareze düşürüp kullanılan domainleri topluyolar böylece sonradan onlara alın yada dava açarız tarzı antenlikler yapanları duydum ne kadar doğru bilemem ama var diyolla.

İçinde ne var temizlemek istiyorum diyorsan Php bileceksin yanına elinin altında son sürüm ioncube şifrelemeyi çözen yazılımın olacak. Sonra bütün php js ne varsa inceleyeceksin :D

Kurumsal bir iş veya ciddi bir proje düşünüyorsanız sakın warez kullanmayın. Temalar artık eskisi gibi uçuk fiyatlara satılmıyor burdan satış yapanda var script yazıp satanda var 100-200 liraya komple dizi film scripti satan arkadaş vardı. Aynı adama bunu bana özel yaz desen 2k fiyat çekecektir. Toplu satış yapılan şeylerde mümkün mertebe warezden kaçının içinden bohda çıkabilir :D

Php biliyorum diyorsan kodları inceleyeceksin ioncube vs şirelemeleri çevirip düzgünce yeriye koyup baştan sona ne var diye bakacaksın hiç beklenmedik yerlerden bişey çıkıyor.

Zaten sabah 5'e kadar tüm php ve jsleri inceledim. beynim döndü :D

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
Toplam Hit: 1881 Toplam Mesaj: 12