Wc Vs Netdevilz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

hala mi tartisiyoruz :D

ne diyon?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KinSize
    KinSize's avatar
    Erkek

Tartışılacak hiçbişey yok zaten konuyu yeniden hortlatmak gibi olmasın ama ben bi teşekkür edicem.

Zamanında hertürlü münakaşayı yaşadığımız "Tithack" ekibine harbiden teşekkürler. Redline excellance darkcode vs...

Ne güzel birbirimizi hackliyoduk,kimse kimseye iftira atmıyodu hacklenen taraf susup intikamı bekliyodu ve alıyodu :D

Bu CW bebeleri kafamızı beynimizi siktiler uğraşılacak gibi değil, netdevilz.us un bizim olmadığını doktoray ordaki herkesten iyi biliyo ama yok işte.

3 yıldır herhangi bi hack sitesine bile girmedim msnde olan biteni gördüm ister istemez müdahil oldum ama çok pişmanım 3 gündür kafa kalmadı.

Çok garip insanlar. Doktorayı tanımayanlar için söylüyorum, tanısanız sinirden kendinizi sikersiniz. Böyle bi kafa açma olamaz.

Ben kinsize değilim gececiyim bu arada.

Redline görürsün inş bunu valla özledik sizi. Ex e selam

kader sana hayat diye ekşi bir limon uzattıysa, sende üstüne tekila ve tuz iste..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

üstadlar ne tartışıyorsunuz kim kimi haclerse hacklesin müritler arasında bu konu yuzunden tartışma çıkıoyrsa yaık yani. hackleyen hacklesin haklı haksız bu bizim aramıza girecek bir mesele değil.

saygılar 

relaxee...

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

KinSize bunu yazdı:
    -----------------------------

Tartışılacak hiçbişey yok zaten konuyu yeniden hortlatmak gibi olmasın ama ben bi teşekkür edicem.

Zamanında hertürlü münakaşayı yaşadığımız "Tithack" ekibine harbiden teşekkürler. Redline excellance darkcode vs...

Ne güzel birbirimizi hackliyoduk,kimse kimseye iftira atmıyodu hacklenen taraf susup intikamı bekliyodu ve alıyodu :D

Bu CW bebeleri kafamızı beynimizi siktiler uğraşılacak gibi değil, netdevilz.us un bizim olmadığını doktoray ordaki herkesten iyi biliyo ama yok işte.

3 yıldır herhangi bi hack sitesine bile girmedim msnde olan biteni gördüm ister istemez müdahil oldum ama çok pişmanım 3 gündür kafa kalmadı.

Çok garip insanlar. Doktorayı tanımayanlar için söylüyorum, tanısanız sinirden kendinizi sikersiniz. Böyle bi kafa açma olamaz.

Ben kinsize değilim gececiyim bu arada.

Redline görürsün inş bunu valla özledik sizi. Ex e selam

-----------------------------

katılıyorum

ne diyon?
Toplam Hit: 17668 Toplam Mesaj: 55