Web Siteleri İçin Hd Grafik Arşivi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkcell
    turkcell's avatar
    Erkek

softarchive.net ten tüm stock photo grafik arşivini indirdim bu tarzda kaliteli stock photo arşivi çekebileceğim site linki verebilirmisiniz.

iyi çalışmalar

char ılkUnluyuBul(char a[10]) { char Unluler[] = { 'a', 'ı', 'o', 'u', 'e', 'i', 'ü', 'ö' }; for (int i = 0; i < 9;i++) for (int j = 0, j < 7; j++){//7 olmasının sebebebi 6 harfli bir sözcük girmişti yanlış hatırlamıyorsam if (a[i] == Unluler[j]){ return a[i]; } } bool UnluIncemi(char a){ char InceUnlu[] = { 'e', 'i', 'ü', 'ö' }; for (int i = 0; i < 4;i++) if (a == InceUnlu[i]) return true;
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkcell
    turkcell's avatar
    Erkek

Up olsun

char ılkUnluyuBul(char a[10]) { char Unluler[] = { 'a', 'ı', 'o', 'u', 'e', 'i', 'ü', 'ö' }; for (int i = 0; i < 9;i++) for (int j = 0, j < 7; j++){//7 olmasının sebebebi 6 harfli bir sözcük girmişti yanlış hatırlamıyorsam if (a[i] == Unluler[j]){ return a[i]; } } bool UnluIncemi(char a){ char InceUnlu[] = { 'e', 'i', 'ü', 'ö' }; for (int i = 0; i < 4;i++) if (a == InceUnlu[i]) return true;
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ar0fer
    Ar0fer's avatar
    Erkek

Hocam gfxtra.com gibi sitelerden mi bahsediyorsun?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkcell
    turkcell's avatar
    Erkek

Evet hocam :D sömüreyim hemen :D çok teşekkürler

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Underground
    Underground's avatar
    Erkek

hocam bestgfx.biz buradan da arşiv alabilirsin

Herkesin işine yaradığın kadar iyisindir Bu Hayatta!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

Somurduklerini bura atsanda bizde faydalansak)))

delimiyim ben?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ayhun bunu yazdı

Otobüse binip ''arka tarafa doğru ilerleyelim'' diyen andropoz amca semptomu diyoruz biz buna. Ama haklı bence. Andropoza mı giriyoz la tarikatca?

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek
    HannibALgan bunu yazdı
    ayhun bunu yazdı

Otobüse binip ''arka tarafa doğru ilerleyelim'' diyen andropoz amca semptomu diyoruz biz buna. Ama haklı bence. Andropoza mı giriyoz la tarikatca?

Ula nekadar cahilim yazdigin mantigi kuramadim yav bi aciklayabilirsen beyin daha cok basicak. Ayrica somurduklerini bura atsa ne olur belki bizimde isimize yarayan bise cikar ayrica tektek kaydetmeyle ugrasicak vaktim yok olsa yaparim bilirsin. Deliyi gozu kara deliyim yakarim romayida yakarim ben.

delimiyim ben?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek
    HannibALgan bunu yazdı
    ayhun bunu yazdı

Bir durak önce binip sonraki durakta şoför durunca ohooo yeter şıfoor daha nereye adam alıyon ohooo arkana göz tak laaayn diyenler kadar mantıksız buldum dediğini hocam.

Nasıl yardım istiyosa öyle de paylaşacak bukadar basit hocam paylaşmıyosa da yardım istemesin?

iyibu! yeniden..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kipnos
    kipnos's avatar
    Erkek

iş görür siteler, bende sömüreyim, iyi bir arşiv çıkarsa koyarım uplayıp.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

UP UP UP ...

Belkı de degerlenır burlaar

İmza YOK !!!
Toplam Hit: 1596 Toplam Mesaj: 13