folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Web Sitesini Google'da Üst Sıralara Çıkarmak

Web Sitesini Google'da Üst Sıralara Çıkarmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

madem siteden satış yapmayacan neden

e ticaret sistemi kurdun ki

destination@tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniper_tnr
    sniper_tnr's avatar
    Erkek
    DestinatioN bunu yazdı

şimdilik komisyon kesinti oranları çok yüksek olduğundan dolayı yapmıyoruz ama ilerisi için düşündük Hocam

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek
    sniper_tnr bunu yazdı
    DestinatioN bunu yazdı

şimdilik komisyon kesinti oranları çok yüksek olduğundan dolayı yapmıyoruz ama ilerisi için düşündük Hocam

oo senin olay baştan sona hatalı kurgulanmış SEO anlamında da yapılması gerekenlerin hangi birinden başlasam bilemedim o yüzden hiç başlamıyorum ancak benden tavsiye optimizasyonu düzgün yapılmış bir wordpress ile katalog modunda yap şu işi :)

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniper_tnr
    sniper_tnr's avatar
    Erkek
    sRcN bunu yazdı
    sniper_tnr bunu yazdı
    DestinatioN bunu yazdı

oo senin olay baştan sona hatalı kurgulanmış SEO anlamında da yapılması gerekenlerin hangi birinden başlasam bilemedim o yüzden hiç başlamıyorum ancak benden tavsiye optimizasyonu düzgün yapılmış bir wordpress ile katalog modunda yap şu işi :)

sağolasın Hocam 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

Ücretsiz e-ticaret yazılımı için opencart dışı pek tavsiye edilmez hocam. Siteniz aşırı derecede yavaş. Mümkünse vds içerisinde barındırın. E-ticaret sistemleri bir miktar sistemi yoran yazılımlar oluyor malesef.

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dizzy
    Dizzy's avatar
    Erkek

Hazır konu açılmışken benimde bikaç sorum olacaktı. Opencart kullanıyorum fakat sitede kasmalar mevcut "kahe.com.tr" yazılımsal mı yoksa hosting kaynaklımı yardımcı olabilirseniz sevinirim. Ayrıca seo çalışması yapmayı düşünüyorum.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek

Siteyi birkaç defa denememe rağmen açamadım.

SEO konusunda, özellikle 1-2 anahtar kelime konusunda yönlendrimelerim olabilir fakat önce siteyi görmem lazımdı :) Onuda maalesef şuan göremiyorum.
    Hosting firmasına yada siteyi kuran arkadaşa bir bildirin. Site online değil şuan sanırım.

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nvidia
    Nvidia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Edit: bahsettiğim kişi  zaten yorumunu yapmış....

Nvidia tarafından 31/Ağu/16 19:46 tarihinde düzenlenmiştir

Milyarlarca yıl ölüydüm dirildim ve tekrar dirilmemek üzere öleceğim günü bekliyorum!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    Dizzy bunu yazdı

Hazır konu açılmışken benimde bikaç sorum olacaktı. Opencart kullanıyorum fakat sitede kasmalar mevcut "kahe.com.tr" yazılımsal mı yoksa hosting kaynaklımı yardımcı olabilirseniz sevinirim. Ayrıca seo çalışması yapmayı düşünüyorum.

sunucu kaynaklı olabılıyor journal herseyı son kullanıcı tarafından duzenlenen bır tema olması sebebıyle hersey ıcın fonksıyon yazılmıs javascrıptlerın costugu bır tema hocam 

o esebeple sunucundan kaynaklı skntı yasıyor olabılır. bır de anasayfada kı urun sayın cok fazla bunun yerıne kategorıler ayır anasayfada banner olarak her urun kategorısıne gıderse daha hızlı olacaktır. 

seo calısmalarında hız olayı onemlı bır yer katedıyor

anasayfan

https://gtmetrix.com/reports/kahe.com.tr/m9AZ3CEt

buda bır kategorı sayfası 

https://gtmetrix.com/reports/kahe.com.tr/nLfnPKgI

hipokondriyak tarafından 31/Ağu/16 20:10 tarihinde düzenlenmiştir

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Şimdi hocam;

google page speed, gtmetrix deki eksikliklerini giderip siteni hızlandırman gerekiyor ki kullanıcı : "bu site bozuk, açılmıyor" diyip kaçmasın.

seo checkup gibi sitelerden de diğer standart eksikliklerini gidermen gerek.

Web siten kusursuz olduktan sonra back link, özgün içerik, sosyal reklamlar gibi şeylerle hedef kelimelerin üzerine yoğunlaşırsan istediğini elde edersin.

Ama önce dediğim gibi web siten kusursuz olsun.

not : google page speed bazen saçmalayabiliyor, gtmetrix deki veriler daha sağlıklı.

not : sitenin mobil uyumlu olması seo açısından çok büyük önem arzediyor.

ozgunlu tarafından 31/Ağu/16 20:15 tarihinde düzenlenmiştir

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
Toplam Hit: 1739 Toplam Mesaj: 21
web sitesi trafiği arttırmak