folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Web Tasarım Ve Kodlama'mı Yoksa Yönetim Bilişim Sistemlerimi ?

Web Tasarım Ve Kodlama'mı Yoksa Yönetim Bilişim Sistemlerimi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    C10H15N bunu yazdı

Bilgisayar Programcılığı bölümüne kayıt oldum. artık ilerisini dgs zamanı düşünürüz. 

Kafam rahat olsun, aldığım maaşa bakarım diyorsan, bilgisayar programcılığı bitince hiç dgs ye girmeden kpss ile atanmaya bakın. Bi kuruma tekniker olarak atandıktan sonra dgs ile mühendisliğe geçip mezun olduğunuzda mühendis maaşı almaya başlarsınız.

Şimdi ki aklım olsa 13 sene önce yapacağım şey tam olarak bu olurdu.

LynXMaSTeR tarafından 07/Eyl/20 00:37 tarihinde düzenlenmiştir

goo.gl/qBNZmW
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    C10H15N bunu yazdı

Bilgisayar Programcılığı bölümüne kayıt oldum. artık ilerisini dgs zamanı düşünürüz. 

Kafam rahat olsun, aldığım maaşa bakarım diyorsan, bilgisayar programcılığı bitince hiç dgs ye girmeden kpss ile atanmaya bakın. Bi kuruma tekniker olarak atandıktan sonra dgs ile mühendisliğe geçip mezun olduğunuzda mühendis maaşı almaya başlarsınız.

Kpss gireceğim fakat devlet memurluğu hayatımın hiçbir döneminde düşünmedim nasıl olur bilmiyorum.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Silvanus
    Silvanus's avatar
    Erkek
    C10H15N bunu yazdı

Hocam aöf'te bilgisayar programcılığı mı var? 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek
    Silvanus bunu yazdı
    C10H15N bunu yazdı

Evet var hocam hatta ekşide telegram gurup bile kurmuslar link vardı konusunda 

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo
    Silvanus bunu yazdı
    C10H15N bunu yazdı

Atatürk Üniversitesi AÖF'de yeni açılmış ikinci üniversite kapsamında sınavsız kayıt olunabiliyor. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Arkadaşlar ben de Açık Öğretim ile üniversite eğitimi olayına girmek istiyorum. Şu an Anadolu Üniversitesinin sitesindeki önlisans programlarına bakıyorum, birkaç program ilgimi çekti yalnız, başvuru, kayıt vs işlemleri hangi tarihlerde, nereden ve nasıl yapıyoruz kısaca anlatacak olan var mıdır ? Ösym sitesinde başvuru yapacak yer bulamadım, büyük ihtimal ben bulamıyorum. 

Şimdiden teşekkürler.

NOT: Bu arada ilgimi çeken programları

-Tarım teknolojisi
    -Medya ve İletişim
    -Sosyal Medya Yöneticiliği

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo
    NaZi_ bunu yazdı

Arkadaşlar ben de Açık Öğretim ile üniversite eğitimi olayına girmek istiyorum. Şu an Anadolu Üniversitesinin sitesindeki önlisans programlarına bakıyorum, birkaç program ilgimi çekti yalnız, başvuru, kayıt vs işlemleri hangi tarihlerde, nereden ve nasıl yapıyoruz kısaca anlatacak olan var mıdır ? Ösym sitesinde başvuru yapacak yer bulamadım, büyük ihtimal ben bulamıyorum. 

Şimdiden teşekkürler.

-Tarım teknolojisi
    -Medya ve İletişim

https://www.ataaof.edu.tr/Program/Program/?proid=19&kategoriId=3

Bu bölümü düşünürseniz hocami

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    C10H15N bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    C10H15N bunu yazdı

Kpss gireceğim fakat devlet memurluğu hayatımın hiçbir döneminde düşünmedim nasıl olur bilmiyorum.

Memurluk düşünmüyorsanız kpss ye neden gireceksiniz?

Bence çok rahat bi işiniz olur hangi kurumda olursanız olun.

goo.gl/qBNZmW
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek
    NaZi_ bunu yazdı

Şimdiden teşekkürler.

-Tarım teknolojisi
    -Medya ve İletişim

Hocam bilgileriniz yöksiste güncelse web sitesi üzerinden kayıt olabilirsiniz 

öğrenim durumu belgesi falan pdf yüklüyorsun kaydolurken

yada bulundugun yere en yakın aöf bürosunu aratıyorsun google den gidip kaydoluyorsun diye biliyorum

PEAK tarafından 07/Eyl/20 12:29 tarihinde düzenlenmiştir

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    C10H15N bunu yazdı

En son bil. prog. taban puan kpss de 87 idi. 88 ile atanamayan arkadaş vardı o dönem, ben de 77 almıştım amünim uğraşılmaz bunla diye hiç kasmadım daha... Ama dediğin taktik on numara 5 yıldız. 

next next next install
Toplam Hit: 2866 Toplam Mesaj: 30
diploma