Website Current Unavailable

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lucas
    lucas's avatar
    Erkek
    KaRaKuLe bunu yazdı

siteye her üye olan bu konuyu açıyo bi google girip bakın neymiş cloudflare

Zoruna mi gitti muridin burada ogrenmek istemesi

Ekonomisi zayıf bir ulus, yoksulluktan ve düşkünlükten kurtulamaz; güçlü bir uygarlığa, kalkınma ve mutluluğa kavuşamaz; toplumsal ve siyasal yıkımlardan kaçamaz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo
    KaRaKuLe bunu yazdı

Kızmana gerek yok hocam. Bunun yerine ne olduğunu yazman yeterli olucaktır. Bu iyiliği ben yapayım.

http://www.webmastersitesi.com/hosting-sohbet/111769-cloudflare-nedir-turkce-ilk-kaynak.htm

Ayrıca ne olduğunu biliyoruz çoğumuz. Merak ettiğimiz şey şu. Neden son zamanlarda sıklaştı ? Acaba bir saldırı söz konusu mu ? Yoksa başka birşey mi var ? Umarım doğru anlatabilmişimdir kendimi.

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek
    interfector bunu yazdı
    KaRaKuLe bunu yazdı

Kızmana gerek yok hocam. Bunun yerine ne olduğunu yazman yeterli olucaktır. Bu iyiliği ben yapayım.

http://www.webmastersitesi.com/hosting-sohbet/111769-cloudflare-nedir-turkce-ilk-kaynak.htm

Ayrıca ne olduğunu biliyoruz çoğumuz. Merak ettiğimiz şey şu. Neden son zamanlarda sıklaştı ? Acaba bir saldırı söz konusu mu ? Yoksa başka birşey mi var ? Umarım doğru anlatabilmişimdir kendimi.

3 konu okumak için açıyorsam 2 sinde bu..

yorum yazıp gönderiyorum yine coludfire.. çıksın tamam hoşta çok sık olmaya başladı.

http://www.leyladansonra.com/
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiaD06
    MiaD06's avatar
    Erkek
    interfector

son zamanlarda sıklaşması benimde garibime gitti hocam. bencede biri hafiften siteyi dürtüyo gibi :)

Tek isteğim MiaD'ımın dolması .. cart curt.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

tahribatta hiç karşılaşmadım sürekli buralarda olup sayfa yenilememe rağmen ayrıca sabahları girince aynı anda 8-10 konuyu sekmeler halinde açıyorum hiç görmedim

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

Bilgisayarda çok nadir görüyorum ama geçende telefondan girdim, bir mesaj editleyeyim dedim. O kadar uğraştım istediğim şekle getirene kadar, tamam dediğimde Cloudflare çıktı, fırlattım attım telefonu :)

RaNGeR tarafından 03/Kas/12 11:07 tarihinde düzenlenmiştir

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

son bi kaç gündür bende de çok sıkmaya başladı, pek hoş değil bu olay.. bir değişiklik söz konusu sitede... yönetimden bir açıklama bekliyoruz. 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LethaLImpacT
    LethaLImpacT's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

son bi kaç gündür bende de çok sıkmaya başladı, pek hoş değil bu olay.. bir değişiklik söz konusu sitede... yönetimden bir açıklama bekliyoruz. 

yönetim ?

:)

Metalurjist.
Toplam Hit: 2062 Toplam Mesaj: 19