Weider Whey Premium Sahtemi Yoksa?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheColtfire
    TheColtfire's avatar
    Erkek

Selam hocalar.

4 aydir duzenli spora gidiyorum ve agirlik calisiyorum.Almisken en kaliteli olsun diye  ebayden weider whey premium aldim.

Fakat urun elime gecince buyuk hayal kirikligi yasadim denildigi uzere hologram(altin muhur) bulunmuyordu.Kutu dandik bir reklam  yerlestirmisler..Tadi ise sanki dandik kakaolu tozlara benziyor..Bu durumda ne yapmami onerirsiniz? Sahte olabilirmi ? urun ebay Almanya uzerinden satin aldim.

Resimler;

Olmasi gereken hologram ..

https://mobile.donanimhaber.com/store/b9/ed/d3/b9edd39e1fe30d5cc9ac3fd38359b296.jpg

TheColtfire tarafından 06/Şub/18 23:25 tarihinde düzenlenmiştir

"Delilik şüphesiz aptallıktan daha iyidir, Delilik var olmuş bir zekanın yok oluşudur. Aptallık ise var olmamış bir zekanın var olmamaya devam edişidir!"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xeren
    xeren's avatar
    Erkek

Aynısı bende de var. Yurtdışı weiderlerde bildiğim kadarıyla hologram yok. Türkiye de olanlarda var hologram. Yani sıkıntı yok.

http://www.weider-germany.de/en/proteineeiweiss/

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

gümükten nasıl geçti ?

ayrca o kada şeyi yapan adam o hologramı yapamıcak mı ?

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheColtfire
    TheColtfire's avatar
    Erkek
    xeren bunu yazdı

Aynısı bende de var. Yurtdışı weiderlerde bildiğim kadarıyla hologram yok. Türkiye de olanlarda var hologram. Yani sıkıntı yok.

http://www.weider-germany.de/en/proteineeiweiss/

Peki tadi neden bukadar dandik..Ben cikolatali aldim.300 ml suya 1 kasik koyuyorum acaba farkli bir kullanma seklimi var?

"Delilik şüphesiz aptallıktan daha iyidir, Delilik var olmuş bir zekanın yok oluşudur. Aptallık ise var olmamış bir zekanın var olmamaya devam edişidir!"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheColtfire
    TheColtfire's avatar
    Erkek
    rapidhacker550 bunu yazdı

gümükten nasıl geçti ?

ayrca o kada şeyi yapan adam o hologramı yapamıcak mı ?

Dusundum bunu sanirim iade edicem..Cunku gercekten memnun kalmadim.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

hocam satıcının profili yeterli , iyi bir satıcıysa bir çok müşterisi vardır ve puanlarından anlarsın zaten sahte ürün satsa anlayanlar basar iadeyi.

fakat bir çok zaman yurtdışı ürünler ile türkiyedekilerin ambalajı farklılık gösterebiliyor.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

Adam yurt disindan urun getirtip gene yurt disina iade ediyor vay amk O.0

biz bunu turkiyeden aldigimiz urunlere bile yapamiyoruz. Bana sorarsan turkiyeden al ne gerek var taa yurt disina. Ayrica kullanim seklini salondaki hocaya sor, tozu da ona gosterebilirsin. Normalde 3 olcek koyman lazim suyun miktari cokta onemli degil. Ama muhakkak arastr

DrKeworks tarafından 07/Şub/18 11:11 tarihinde düzenlenmiştir

Cigu bigule :(
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek

Bırakıp tekrar mı başladın yoksa toplam 4 ay mı geçti ?

طדṮ
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek
    DrKeworks bunu yazdı

biz bunu turkiyeden aldigimiz urunlere bile yapamiyoruz. Bana sorarsan turkiyeden al ne gerek var taa yurt disina. Ayrica kullanim seklini salondaki hocaya sor, tozu da ona gosterebilirsin. Normalde 3 olcek koyman lazim suyun miktari cokta onemli degil. Ama muhakkak arastr

naptın hoca sen ne 3 ölçeği isole whey bu idman sonrası veya yatmadan önce hemen kana karışması için gerekli whey protein, sen gainer ile karıştırıyorsun + bunları kullanan arkadaşlar en az 3 lt su içsinler bi zaman sonra vücudun her tarafında sivilceler baş gösteriyor :)

Ignorance is bliss.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Ben supplementlerden optimum gold whey aldım, antrenman sonrası en az 2 gün kaslarım sızlıyordu hele hele trisepslerime dokunamıyordum. Artık sızlamıyor, zihinsel yorgunluk dışında hiçbir yorgunluk hissetmiyorum.

Bu da benim perspektifimde orjinal ürün olduğunu doğrular. O siteden alabilirsin hocam ne alacaksan. Adamlar işini düzgün yapıyor.

Ebay baktım şimdi 230 liraya geliyor. TR'de 290 lira. 60 lira kâr için bence sağlığını riske atmaya değmez. İçine sinmediyse kullanma.

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek
    Schwarz bunu yazdı
    DrKeworks bunu yazdı

naptın hoca sen ne 3 ölçeği isole whey bu idman sonrası veya yatmadan önce hemen kana karışması için gerekli whey protein, sen gainer ile karıştırıyorsun + bunları kullanan arkadaşlar en az 3 lt su içsinler bi zaman sonra vücudun her tarafında sivilceler baş gösteriyor :)

Ha o 3 olceklil gainer miydi hocam? Dogrudur ben karistirmis olabilirim :D birde bu protein tozlarinin fazla kullanimi karacigerde filan yaglanma yapiyomus. Ama tabi surekli spor yapiliyorsa sorun olmaz herhade

Cigu bigule :(
Toplam Hit: 2417 Toplam Mesaj: 28
weider whey