folder Tahribat.com Forumları
linefolder Android - IOS Programlama
linefolder Whatsapp Başkasının Mesajlarını Okuma Hakkında

Whatsapp Başkasının Mesajlarını Okuma Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bintang_Merah
    Bintang_Merah's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

baskasının whatsap mesajlarını okuma imkanımız varmı. yada yedekleme dosyasını otomatik gönderen bir program. yada android keylogger.

android mega telefonum

İşinin Erbabı
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek

peki başkası da senin özel mesajlarını okusa ?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLYSeRo
    HoLYSeRo's avatar
    Erkek

her yeni gelen illa birilerinin özelini okumak için konu açıyo anasını satıyım.
    bu 5 sene önce msn çökertmeyı bılen varmıydı 3 sene önce facebook çalma oldu şimdilerde whatsap 

https://open.spotify.com/playlist/23XNoEDF9D23pojmlqnUWV?si=BiCIFFwARDW4egNxtWCSNw
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

illa ki bi yöntemi vardır

goo.gl/qBNZmW
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocam benim 3 numaram var. Biri şahsi tr numaram,  biri şirket numaram digeri de sahsi yurt dışı numaram.

Yurt dışı numarama ait whatsapp mesajlarını şirket numaram a yönlendirme mümkün mü ? Bunun bir yolu varmı ?

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fdumanli
    Fdumanli's avatar
    Erkek

bir bilgim yok ama velev ki mesajların dbsine ulaştın, kim bilir nasıl şifrelemişlerdir

Fdumanli tarafından 02/Ağu/14 00:29 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

çizik.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Altair
    Altair's avatar
    Erkek

şimdiki şartlarda iki yöntem var birincisi telefon rootlu olursa işe yarıyor ikincisi ise telefonu bilgisayara bağlayacaksınız ve erişimininiz olacak. Yani her şekilde o telefon elinize gelmesi lazım onun yerine açıp mesajları okumak daha iyi bir fikir zahmetsiz.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

mevzusu sorayım:

person of interest ve prison break filmlerinde bir cihaz var telefonun yanına koyunca bütün bilgileri o cihaza kopyaloyordu.

hatta bir ara dolanıyordu. bluetoth açıksa yapılır diye birşeyler vardı. ilgimi çekmediğinden bakmıyordum ama

şimdi sadece film demek içimden gelmiyor.

bilgisi olan?

not: birşey okumaya çalışmıyorum sadece merak

birde telefonuna göre casus yazılımlr oluyor  yükleyince yaptığı herşeyden haberin oluyormuş. o zamanlar 40 tl idi.

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Altair
    Altair's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

mevzusu sorayım:

person of interest ve prison break filmlerinde bir cihaz var telefonun yanına koyunca bütün bilgileri o cihaza kopyaloyordu.

hatta bir ara dolanıyordu. bluetoth açıksa yapılır diye birşeyler vardı. ilgimi çekmediğinden bakmıyordum ama

bilgisi olan?

birde telefonuna göre casus yazılımlr oluyor  yükleyince yaptığı herşeyden haberin oluyormuş. o zamanlar 40 tl idi.

Abla şuan ben daha az buçuk bilgimle bile erişebiliyorum tabi benim yaptığım telefona fiziksel erişimim yöntemiyle. Yani şuan normal bir insan fiziksel olarak erişebiliyorsa bence o kablosuz olayı gizli biryerlerde vardır dokundurma ile falan yapılabiliyordur ancak öyle hemen ortaya çıkmaz böyle şeyler ne zaman ki daha iyisi yapılırsa o zaman çıkar işte.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    Altair bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

mevzusu sorayım:

bilgisi olan?

Abla şuan ben daha az buçuk bilgimle bile erişebiliyorum tabi benim yaptığım telefona fiziksel erişimim yöntemiyle. Yani şuan normal bir insan fiziksel olarak erişebiliyorsa bence o kablosuz olayı gizli biryerlerde vardır dokundurma ile falan yapılabiliyordur ancak öyle hemen ortaya çıkmaz böyle şeyler ne zaman ki daha iyisi yapılırsa o zaman çıkar işte.

Nokia lumia telefonlarda Nfc diye bir olay var idi dokundurma ile çalışan bir sürü uygulama tarzı, konuya tam hakim değilim o yüzden net konuşamıyorum. Bahsi geçen dizide arkadaşın bahsettiği olay Nfc ile yapılıyor olabilir, araştırmak lazım.

Edit : Bu nfc teknolojisi bazı yerlerde kullanılabiliyor. Misal otobüslerde paso gibi cihaza yaklaştırınca telefon bakiyenizden düşüyordu. Konya'da mı nerede vardı bu uygulama. Neyse konudan saptım galiba.

KotomineKirei tarafından 02/Ağu/14 07:14 tarihinde düzenlenmiştir

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
Toplam Hit: 21595 Toplam Mesaj: 16