Whatsapp Cöktü Mü?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kanakan
    Kanakan's avatar
    Erkek

Müritler 5-6 saattir whatsapp,instagram ve Facebook'da erisim Problemi var.

Özellikle whatsapp 'da ne mesaj gidiyor ne geliyor.Benim bugüne kadar gördügüm en uzun sorun.

Ama hala tahribatta bu konuya deginen olmamis.

Whatsapp neden cöktü? Hackladilar mi? Yoksa Teknik sorun mu?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    costantin
    costantin's avatar
    Erkek

Bende de aynı isin garip tarafı YouTube giriyor tbt girilmiyor

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek
    costantin bunu yazdı

Bende de aynı isin garip tarafı YouTube giriyor tbt girilmiyor

hocam dns ya da vpn ile anca girebildim :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zputnik
    zputnik's avatar
    Erkek

hocam sadece wp değil tüm facebook servislerinde sorun var. hatta facebook'un dns kayıtları bile uçmuş halde. mx kaydı bile yok. 1.5 milyar kullanıcının datasının sızdığı ve satıldığı haberi var. Doğru mu bilmiyorum.

https://www.privacyaffairs.com/facebook-data-sold-on-hacker-forum/

webtekno'ya da düştü haber.

https://www.webtekno.com/1-5-milyar-facebook-kullanici-verileri-satisa-cikarildi-h115705.html

zputnik tarafından 04/Eki/21 22:30 tarihinde düzenlenmiştir

İpimle kuşağım..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

avrupada yeni bir dosya patlamış, 220 türk işadamı falan varmış dosyada. onunla uğraşıyor olabilirler.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

avrupada yeni bir dosya patlamış, 220 türk işadamı falan varmış dosyada. onunla uğraşıyor olabilirler.

şuan resim uploadı zaten kısıtlandı sadece trye özel bişi değil yakına kötü seyler olacak o yüzden herkes güneş panelini ve telsizini hazır tutsun ben gibi bi deliden size tavsiye :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ErQun
    ErQun's avatar
    Erkek

akamai sunucularında sıkıntı var. ayrıca ttnet dns sunucularında da sıkıntı var. ttnet aboneleri ws, insta haricinde normal web sitelerinin büyük çoğunluğuna çıkamıyorlar. 15 tane farklı  müşterimin(ttnet kullanıcıları) modem ve firewallarına dns dağıtımına cloudflare'in(1.1.1.1 ve 1.0.0.1) dns lerini girdim. şimdilik web tarama sorunlarını çözdüm sosyal medya haricinde. 

not: ttnet 195.175.39.50 dns adreslerine ping normalde 8-12ms olan müşterilerim 520ms almakta. 1.0.0.1 dns inde 20 ms almakta.

Bazen ne kadar az bakarsan, o kadar çok görürsün!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

telegram kullanmadığınız için haberleri pek alamıyorsunuz 

https://t.me/birparcatuhaftik

facebook çalışanlarının çoğu ofise girememiş

PanxeR tarafından 04/Eki/21 22:38 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek
    ErQun bunu yazdı

akamai sunucularında sıkıntı var. ayrıca ttnet dns sunucularında da sıkıntı var. ttnet aboneleri ws, insta haricinde normal web sitelerinin büyük çoğunluğuna çıkamıyorlar. 15 tane farklı  müşterimin(ttnet kullanıcıları) modem ve firewallarına dns dağıtımına cloudflare'in(1.1.1.1 ve 1.0.0.1) dns lerini girdim. şimdilik web tarama sorunlarını çözdüm sosyal medya haricinde. 

not: ttnet 195.175.39.50 dns adreslerine ping normalde 8-12ms olan müşterilerim 520ms almakta. 1.0.0.1 dns inde 20 ms almakta.

o anlık aç kapamalardan oluyordur hocamda şuan sadece trde değil dünya genelinde bir sıkıntı var.. yakında netsiz kalacaz gibi :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    ErQun bunu yazdı

Adguard DNS daha iyi. Reklamlarıda engelliyor.

94.140.14.14
    94.140.15.15

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek

geliyor... gelmekte olan...

Toplam Hit: 4742 Toplam Mesaj: 39
facebook whatsapp twitter