folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Whatsapp Drive Yedeği Silindi

Whatsapp Drive Yedeği Silindi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hebun
    hebun's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar çok zor durumdayım yıllardır driveye yedek yaptığım whatsap bugün kaldırıp yükledim bir kaç kez. Whatsap plus yüklemeye çalıştım ama elim kirilaydi. 22 saat sms engeli geldi neyse 22 saat bitti şimdi SMS geldi. Yedekleme hesabımı seçeyim dedim baktimki yedekleme yok yaziyor driveye girdim ordada bişey yok. Ama kesinlikle eminimki silmedim. En azindan drivenden silinmedigine eminim ama ne yaptıysam yok. Durum tam olarak nedir ne olabilir yedeklerim kayıp ??? :((

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Şöyle bişey benim de başıma gelse de telefonda 80 gb yer açılsa aq. bir hafta üzülür geçerim.

uygulamayı tamamen kaldır tekrar kurup dene. ilk kurulumda bir defa soruyor yedeklemeyi kurayım mı diye. hayır dersen tekrar kuramazsın silinir haberin olsun diyor. umarım hayıra dokunmamışsındır oradan..

...said addicted.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hebun
    hebun's avatar
    Erkek

Yok dostum sadece wp kaldirdim wp plus yükledim ellerim kirilaydi kesinlikle silmedim zaten silinmesi için driveye girip silmem lazım sorun şu ki drive bile yok. Resmen kayıp aklım yerinden çıkacak gibi 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hebun
    hebun's avatar
    Erkek

Hesap çıkıyor altında yedekleme yok diyor 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek
    hebun bunu yazdı

Hesap çıkıyor altında yedekleme yok diyor 

drive giriş yaptıktan sonra yedeklemeler kısmına baktın mı 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

Başka bir google hesabına yüklemiş olabilir misin ? 

Mesela google hesabından girdiğinde şurda telefon numarası yedeği görülüyor mu ?

https://drive.google.com/drive/u/0/backups

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Https
    Https's avatar
    Erkek

benimde 4-5 yılık yedek uçtu, drive'daki dosya bozukmuş

wp iyi bir uygulama değil bence.

Bekleme süresi için wp desteğe mail atınca sıfırlıyorlar süreyi.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hebun
    hebun's avatar
    Erkek
    hypnot1c bunu yazdı

Mesela google hesabından girdiğinde şurda telefon numarası yedeği görülüyor mu ?

Yok hicbirsey yok bu nedir böyle wpye driveye  mesaj attım umarım çözülür kaldıki çok tuhaf bir olay daha var mesela şuan duruma arkadaşlar durum atıyor isimleri yerine telefon numaraları cikiyor halbuki isimleride wpde var 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    hebun bunu yazdı
    hypnot1c bunu yazdı

Yok hicbirsey yok bu nedir böyle wpye driveye  mesaj attım umarım çözülür kaldıki çok tuhaf bir olay daha var mesela şuan duruma arkadaşlar durum atıyor isimleri yerine telefon numaraları cikiyor halbuki isimleride wpde var 

senin işi whatsapp plus sikmiş hocam, orjinal whatsapp kur marketten eğer yedeği atla yapmadıysa oradadır muhtemelen backup

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

yedeklemeyi atla gibi birşeye tıkladıysan yedeği siler.

tek yedek alır tek geri yükleme şansı verir. yedeklemeyi atlarsan yedeklerin yok olur. 

yani silmemişsin ama silinmesine sebep olmuşsun.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manglerman
    manglerman's avatar
    Erkek

3 yıldır whatsapp kullanmıyorum. mutluyum. wp silmese bile ben geçmişi sürekli temizliyordum. 50.000 mesaj silince baya yer açılıyordu.

üniversite,aile,geyik,arkadaş,iş vb derken yüzlerce grup sürekli mesaj işin boku çıkmıştı :)

wp'yi bıraktım her gün 2-3 saat kendime kaldı. gerçek işi olanlar arıyor veya telegramdan yazıyor. hiç eksikliğini hissetmedim.

belki senin için başlangıç olur hocam. hayırlısı.

türk kızlarından sabun yapalım, rus kızları elini yıkasın.:)
Toplam Hit: 1159 Toplam Mesaj: 12
whatsapp