folder Tahribat.com Forumları
linefolder Android - IOS Programlama
linefolder Whatsapp Ekran Görüntüsü Alma

Whatsapp Ekran Görüntüsü Alma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

arkdaşlar uzun bir sohbet geçmişini ekran görüntüsü olarak almak istiyorum. daha önce bir uygulama kullanmıştım fakat adını unuttum. program ı başlatıp whatsappa girip sürekli sayfayı aşağı indirdikçe o otamatik olarak ekran görüntüsü alıp biriktiriyordu. bu yazılımın adı lazım.

birde farklı şehirdeki bir kişinin onun izin vermesi ile whatsabına girebilmem mümkünmü? webden açmam için mesela ne gerekir. çakallık çukallık yok karşı taraf ok diyor. bunun pratik yolu varmıdır?

https://t.me/pump_upp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

2. sorunun cevabi.  ekranda cikan qr code'û karsiya gostereceksin o da telefonu ile okutacak

az insan çok huzur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

1nci sorun için Uygulamaları GooglePlay'de " Scrolling Screen Shot " diyerek aratabilirsin. 

Ben LongShot diye bir uygulama kullanıyorum. Yukarıdan aşağıya çekme işini kendi hallediyor.

bir de her uygulamada çalışmıyorlar(whatsapp özelinde bilmiyorum.)

RitmFarbRacourci tarafından 10/Eyl/19 12:02 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı

1nci sorun için Uygulamaları GooglePlay'de " Scrolling Screen Shot " diyerek aratabilirsin. 

Ben LongShot diye bir uygulama kullanıyorum. Yukarıdan aşağıya çekme işini kendi hallediyor.

bir de her uygulamada çalışmıyorlar(whatsapp özelinde bilmiyorum.)

malesef whatsappta çalışmıyor

https://t.me/pump_upp
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

Yakın tarihli bulamadım.

Ocak2018 tarihinde Hint'linin biri  şu  Stitch & Share uygulamasını önermiş. Sanırım biraz manuel, işine yararsa ne âlâ. 

https://hindugeek.com/take-scrolling-screenshot-whatsapp-conversations/

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 1723 Toplam Mesaj: 5
whatsapp