folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilişim Güvenliği
linefolder Whatsapp Güvenlik Açığı

Whatsapp Güvenlik Açığı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    DesertSun bunu yazdı

IOS sa giremezsin bir süre. değilse girersin.

Aynen suan acmaya calısıyorum acılmıyor whatsapp :) sildim tekrar yuklemeyı deneyecegım ? numaramı versem kaldırabılırmısın ? gıreyım yanı sorunsuzca :) ?

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

android'de de var halen calısan crash, yolladıgında o konusmaya tekrar giremiyorsun, grup konusması dahi olsa. fix de gelmedi ilginctir ki.

gerci senin ki komple uygulamadan siktir ediyor ki daha iyimis :m

Andrei tarafından 03/Şub/15 03:57 tarihinde düzenlenmiştir

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DesertSun
    DesertSun's avatar
    Erkek

walla isin zor gibi dostum bir süre :D

::: REALHACKERS.NET ADMIN :::
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DesertSun
    DesertSun's avatar
    Erkek

Androidtekini koyabilirim crashmessage unicode larla yapılıyor o :D koyarız ama o benim değil diye koymadım

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    DesertSun bunu yazdı

Androidtekini koyabilirim crashmessage unicode larla yapılıyor o :D koyarız ama o benim değil diye koymadım

Nasıl duzeltıcez bu zıkkımı :) ?

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    DesertSun bunu yazdı

aynen hocam. seninki lokasyon bilgisi gönderdigine göre farklı bir mantık var heralde.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DesertSun
    DesertSun's avatar
    Erkek

ha birde su var androidteki Dalvik in Heap size ini doldurdugundan crash oluyo alocated ram miktarı resimlerle şişiyo programı dalvik kapatıyo tam olarak whatsapp ın acıgı değil aslında :D ondan kapamamıslardır

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Düzelttim :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek

abi bişi sorucam şimdi bu büyük boyutlu location u nasıl yolluyosun, büyük boyutlu bi dosyayı location diye mi yediriyosun?

test 1 2
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DesertSun
    DesertSun's avatar
    Erkek

Kendi yazdıgım Whatsapp Clienti ile yolluyorum.

Toplam Hit: 29081 Toplam Mesaj: 67