folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Whatsapp Üzerinden İnternete Çıkın

Whatsapp Üzerinden İnternete Çıkın

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

Baileys ile whatsapp'a bağlanıyor ve onun üzerinden tunnelliyor. Benim ilgimi çeken diğer mesajlaşma uygulamalarına bu yöntemi uygulama imkanı. Birde security guylara soru: bu yöntemi kullanarak bir biçim anonimlik yada trafiği gizleme imkanımız oluşur mu?

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Whatsapp yerine Turkcell Bip uygulamasınıda kullanabilirsiniz. Whatsapp'ın sınırsız olduğu paketlerde Bip'te sınırsız. Whatsapp hemen olayı çakozlayıp banlar ama Bip'in anlayacağını sanmıyorum.

Birde şunu birisi biraz daha basitleştirebilir mi ?

mkyb tarafından 17/Kas/22 14:10 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek

Kabaca baktım,

Network aktarımını WhatsApp mesajları göndererek yapıyor anladığım kadarıyla.

Aktarim biraz delayli olacaktır ama dahiyane :D

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    nurulmac11 bunu yazdı

risk almaya degmez yedek numaraniz yoksa. whatsapp komple banlar muhtemelen cakozladigi anda

+1 spam yapiyor olacaksiniz cunku.

yedek bir numara alip deneyin.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Whatsapp yerine Turkcell Bip uygulamasınıda kullanabilirsiniz. Whatsapp'ın sınırsız olduğu paketlerde Bip'te sınırsız. Whatsapp hemen olayı çakozlayıp banlar ama Bip'in anlayacağını sanmıyorum.

bip'in api'lari da public degil, birileri bip web'i sniffleyip library yazarsa uyarlanabilir elbette.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

step1: Bip'in web sürümünü tersine mühendislikle çözmek lazım

step2: bunu kullanacak bir framework yazmak lazım

yine 2 bip numarası olması gerekecek, yine bir bip'in sabit bir yerde sınırsız internete bağlı olması gerekecek.

----

sanırım telegram muadili: https://github.com/PiMaker/Teletun

incelemedim

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Konuyu gizli yap abü , @End diyecektim

O gormus bile (:

Kurtlar tasma takmaz....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AndrevMask
    AndrevMask's avatar
    Erkek
    nurulmac11 bunu yazdı

risk almaya degmez yedek numaraniz yoksa. whatsapp komple banlar muhtemelen cakozladigi anda

Hayır. Vodafone için bu tip bir şey kullanıyorlar. Sınırsız wp paketini sni ile sömürüyorsun.

Herkesten, her şeyden umudunuzu kestiğiniz bir anda belki de kurtarıcı sizsinizdir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    AndrevMask bunu yazdı
    nurulmac11 bunu yazdı

Hayır. Vodafone için bu tip bir şey kullanıyorlar. Sınırsız wp paketini sni ile sömürüyorsun.

Canim, sni hijacking kullanilmiyor bu projede.

Direkt barzo gibi whatsapp mesaji olarak gonderiyorsun tcp packet'leri xD

Yani sni hijacking'in aksine soyle bisi yapabiirsin, 

bi raspbi alir saklarsin bi starbucks'a, whatsapp web uzerinden iletisim kuruldugu icin cgnat falan hic farketmeksizin seni internete cikartir, yolak kabaca soyle bak:

client'tan istegi havada yakalayip base64 whatsapp mesaji olarak kendine gonderiyorsun,

sunucu gelen mesajlari dinliyor tabii o sirada, gelen istegi (mesaji yani) aliyor isliyor, outputu tekrar mesaj olarak gonderiyor

client bunu decode edip kullaniyor.

bandwidth ve ping isleri cok kisitli olacaktir cunku whatsapp'in mesaj limtii + araya giren delay var :)

ama yoklukta is yapar elbette.

privacy kismina girmiyorum cunku tum networkunuzu whatsapp'tan mesaj olarak gonderiyorsunuz abiler asjkdasjfk

end tarafından 17/Kas/22 19:19 tarihinde düzenlenmiştir

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek

https://web.bip.com/config.json

bip icin kollari sivarim diyen arkadaslar icin credentials.

qr code icin uid veriyor websock, onu direkt text olarak okutuyorsunuz bip uygulamasina.

auth bu kadar.

t*ssak bende bitmez diyorsaniz voip uzerinden connection kurup dial up mantigiyla veri aktarmayi deneyebilirsiniz

end tarafından 18/Kas/22 01:40 tarihinde düzenlenmiştir

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
Toplam Hit: 3825 Toplam Mesaj: 35
whatsapp