folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Whatsapp'a En Sonunda Atılan Mesajı Geri Çekme Özelliği Geliyor

Whatsapp'a En Sonunda Atılan Mesajı Geri Çekme Özelliği Geliyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek

Olan muhtara oldu 

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    aliyk bunu yazdı

Olan muhtara oldu 

Birde okul müdürü var.

http://www.haberekspres.com.tr/gundem/okul-mudurlerinin-whatsapp-grubunda-sok-paylasim-h95542.html

mkyb tarafından 15/Ara/16 20:23 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

bu haberi tv de izlemiştim adamın bahanesi efsane "senin için kayak kıyafetleri alacaktım bu kadında orda giyinen kadındı üzerinde nasıl duracağını görmek için ona giydirdim " ahahah

muhtarlar bunu beğendi 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snrhsn
    snrhsn's avatar
    Erkek

hehe bende muhtar gibi oldum :D olay şu kaldığım yurt diyanet vakfının, buranın da öğrenci bilgilendirme diye bi grubu vardı kızın fotosunu attım 200 kişiye (utanan maymun)

Go Further
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    catlax66 bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    catlax66 bunu yazdı

wechat kadar olamadılar daha yıllardır var.

Wechat'ı dünyada bi Çinliler kullanıyor hocam. Oda Çin'de Whatsapp engelli diye.

Orası öyle ama alışınca whatsapp biraz basit kalıyor.

e biraz da bu önemli. diğer uygulamalar çok güzel de ankara pavyonu gibi. bi mesaj gönderip çıkıcam alt tarafı. çok fazla gif vb olması taraftarı da değilim. basit iyidir. mesaj atabiliyosun görüntü atabiliyosun sesli ve görüntülü arayabiliyosun. fazlası zarar kullanıcı dostu olması bakımından.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Güncelleme ufukta göründü :

http://www.techweez.com/2017/06/27/whatsapp-recall-feature/#comments

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 3647 Toplam Mesaj: 27
whatsapp