folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Whatsapp'a Sonunda Gece Modu Geldi - Artık Geceleri Flash Bombası Yemiş Hissine Son

Whatsapp'a Sonunda Gece Modu Geldi - Artık Geceleri Flash Bombası Yemiş Hissine Son

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Şuan beta sürüme geldi. Ben beta kullanıcısıyım.

Olmayanlar : https://www.apkmirror.com/apk/whatsapp-inc/whatsapp/whatsapp-2-20-13-release/whatsapp-messenger-2-20-13-android-apk-download/

buradan indirebilir.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

telegramın 4 sene gerisinden geliyorlar hala eklemeleri gereken 1000 özellikten 950 tane felan kaldı...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

telegramın 4 sene gerisinden geliyorlar hala eklemeleri gereken 1000 özellikten 950 tane felan kaldı...

Modlu whatsapp kullananlar wall hack açmış gibi yıllardır karanlık temalarla kullanıyorduk :)

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

Modlu whatsapp kullananlar wall hack açmış gibi yıllardır karanlık temalarla kullanıyorduk :)

bende zamanında modlu msn ile sınırsız titreşim gönderiyordum.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

artık gece konuştugum biri kalmadı ondan bana yaramıyor ühühühü :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek
    do_som bunu yazdı

yada alternatif verisyonu 

uyudun mu 

ben uyumadım da :W

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    DaSpOnGe bunu yazdı
    do_som bunu yazdı

yada alternatif verisyonu 

uyudun mu 

ben uyumadım da :W

:ASDASDASDASD:AS

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XocTaiL
    XocTaiL's avatar
    Erkek

telegram dan başkası yalan. ama maalesef wp herkesin bildiği bir uygulama bilinirliği daha yüksek

<?=Bilgicek?>
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Telegram telegram diyorsunuzda kullanan yok. Her ülkede kullanılan mesajlaşma yazılımı farklı. Mesala Güney Kore'de Whatsapp sorarsanız kimse kullanmaz KakaoTalk diye bir program kullanıyorlar.

Kanada ve Avustralya Facebook Messenger, Ukrayna Viber kullanıyor : https://prnt.sc/qr9zcg

Bizde ise Turkcell millet Bip kullansın diye hediye yağdırıyor kullanan yok.

mkyb tarafından 22/Oca/20 16:30 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Telegram telegram diyorsunuzda kullanan yok. Her ülkede kullanılan mesajlaşma yazılımı farklı. Mesala Güney Kore'de Whatsapp sorarsanız kimse kullanmaz KakaoTalk diye bir program kullanıyorlar.

Kanada ve Avustralya Facebook Messenger, Ukrayna Viber kullanıyor : https://prnt.sc/qr9zcg

Bizde ise Turkcell millet Bip kullansın diye hediye yağdırıyor kullanan yok.

Çevreni alıştırmak senin elinde , ben yakın arkadaşlarımın çoğunu geçirdiğim için no problem

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Https
    Https's avatar
    Erkek

telegram candır ya. 

Zaman ayırabilirsem telegram botları ile çok hoş şeyler çıkıyor ortaya bakalım...

Toplam Hit: 4602 Toplam Mesaj: 37
whatsapp