folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Whatsapp'ın Yeni Politikasına Dikkat Edin

Whatsapp'ın Yeni Politikasına Dikkat Edin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Huerfanos
    Huerfanos's avatar
    Erkek

Bugün whatsappı açtığımda bir bilgilendirmeyle karşılaştım. Uzun bir metin ve bir onayla butonu. 

Koşulları okumak için tıkladığım linkte karşıma uzun bir metin daha ve altında da şu görüntüyle karşılaştım

Kendi istediğimle koşulları okuma sayfasına yönlendiğimde fotoğrafta sağda duran kutucuk tikliydi, yani seçiliydi. 

Kullanmak için yeni şartları kabul etmek zorundasınız ama facebook seçeneğini kaldırabiliyorsunuz ve bunu da koşullar sayfasına girmeyen insanlar görmeden kabul ediyorlar, bildiğiniz gizlenmiş. 

Zaten heryerden fişlendiğimiz için ekstrasına yakalanmayalım diye düşünüp sizinle paylaştım. Karar sizin. 

Anarsistherif...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    Huerfanos bunu yazdı

Bugün whatsappı açtığımda bir bilgilendirmeyle karşılaştım. Uzun bir metin ve bir onayla butonu. 

Koşulları okumak için tıkladığım linkte karşıma uzun bir metin daha ve altında da şu görüntüyle karşılaştım

Kendi istediğimle koşulları okuma sayfasına yönlendiğimde fotoğrafta sağda duran kutucuk tikliydi, yani seçiliydi. 

Kullanmak için yeni şartları kabul etmek zorundasınız ama facebook seçeneğini kaldırabiliyorsunuz ve bunu da koşullar sayfasına girmeyen insanlar görmeden kabul ediyorlar, bildiğiniz gizlenmiş. 

Zaten heryerden fişlendiğimiz için ekstrasına yakalanmayalım diye düşünüp sizinle paylaştım. Karar sizin. 

Yazını yeni gördüm onu çoktan kabul etmişim şimdi benim gibi kabul edenler

Ayarlar»hesap kısmına girip en alttan tiki kaldırıp iptal edebilirler

Bilgilendirme için sağol hocam

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek
    TheAvenqer bunu yazdı
    Huerfanos bunu yazdı

Yazını yeni gördüm onu çoktan kabul etmişim şimdi benim gibi kabul edenler

Ayarlar»hesap kısmına girip en alttan tiki kaldırıp iptal edebilirler

Bilgilendirme için sağol hocam

ios ta bulamadım :(

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

@dasponge hesap bilgimi paylaş tiki altında 

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

Kullanmadigim icin dert etmiyorum :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Huerfanos
    Huerfanos's avatar
    Erkek
    Martech bunu yazdı

Kullanmadigim icin dert etmiyorum :)

En güzeli hocam 

Anarsistherif...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Bana şimdi geldi.

Tiki kaldırıp onayladım. Nerden kontrol edicem . 

Ayar kısmından çıkmıyor.

Minimalist Değilim Tembelim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

az önce bana da geldi. Kaldırıp onay verdik bakalım. Reklam da gelecek diyorlar bu aralar.

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazici Uzmani
    stockholm8
    stockholm8's avatar
    Erkek
    Huerfanos bunu yazdı

ne kadar paylaşılmıyor dense de mutlaka hedef kitle, hedef reklam için o sohbetler kullanılacak. Whatsapp çok fazla kullanmıyorum artık. Google Play de Telegram diye bir uygulama var, whatsapp a benziyor ama gizlilik açısından 10 basar, tavsiye üzerine indirdim, çok ta memnunum. Ona geçin derim..

Come On Cj
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Bana sormadan iş yapmadı. Şimdi açtım bakayım diye, yeni güncellemeyle gelmişse demek tak diye sordu böyle böyle bir dalgamız var fikriniz nedir diye.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdoganb
    erdoganb's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ben de onayladım ama feys kullanmıyorum.

şimdi zükerberkecan düşünsün

yardırmak bizim işimiz
Toplam Hit: 3357 Toplam Mesaj: 14
facebook whatsapp yeni koşullar politikası