Wifi Termometre

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Paşa.
    OkudukdaNeOldu
    OkudukdaNeOldu's avatar
    Erkek

Selamünaleyküm Hocalarim.

Eve wifi termometre koyup, telefon ile uzaktan ev içi sıcaklığı anlık olarak gorebilecegim bir termometre var mıdır. Bir tane link gördüm,fakat site ne ayak, Türkiye'ye gelirmi sıkıntısz bilemiyorum  sizlere danışmak istiyorum.

https://m.banggood.com/tr/WIFI-LCD-Wireless-Smart-Programmable-Thermostat-Underfloor-Heating-App-Control-p-1249798.html?gmcCountry=TR&currency=TRY&cur_warehouse=CN&createTmp=1&utm_source=googleshopping&utm_medium=cpc_union&utm_content=2zou&utm_campaign=ssc-tr-tr-all&gclid=EAIaIQobChMI7dLn8Imr3wIV1-R3Ch3SmA3MEAQYAiABEgKxCfD_BwE

Sizin bildiğiniz wifi termometre varsa ,önerilere açığım. 

...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

direnc net  gir sonof yaz aramalara bi modul modul sicaklik sensoru al tmmdir 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax66
    catlax66's avatar
    Erkek

Çok mu yanlış bakmışsın anlamadım. Xiaomi Mi Home takımını alıp bir de bunu alırsan sorunun kalmaz bence.

Vasıflı Çömez!..... Artık Amatör:).. Nihayet normal...:D
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Nodemcu Esp8266 + sıcaklık sensörü?

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Paşa.
    OkudukdaNeOldu
    OkudukdaNeOldu's avatar
    Erkek
    catlax66 bunu yazdı

Çok mu yanlış bakmışsın anlamadım. Xiaomi Mi Home takımını alıp bir de bunu alırsan sorunun kalmaz bence.

Baktıklarım da genelde Bluetooth baglantbağ var. 

https://m.n11.com/xiaomi-mijia-akilli-sicaklik-ve-nem-olcer-termometre-P256868714

...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Paşa.
    OkudukdaNeOldu
    OkudukdaNeOldu's avatar
    Erkek
    cybermole bunu yazdı

direnc net  gir sonof yaz aramalara bi modul modul sicaklik sensoru al tmmdir 

Hocam bu al tak calistir mantiginda mi. Yoksa yazılım eklemek gerekiyor mu

Edit. Bu dediğiniz cihazla işten evdeki sıcaklığı gorebilecegim sanırım ?

OkudukdaNeOldu tarafından 19/Ara/18 09:32 tarihinde düzenlenmiştir

...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cevik
    cevik's avatar
    Erkek

Hocam şöyle birşey al hem istediğini görmüş  olursun hatta daha fazlasını, hemde cihazı kombi veya  kliman var ise ikisine birden takarak net tasarruf sağlarsın,

Ben iki senedir kullanıyorum, güzel bir cihaz. Uzaktan evin sıcaklığını görebilir ve eve gitmeden kombi/klimanı çalıştırabilirsim. Günde kaç saat kombi yada klimanın çalıştığını görebilirsin, hangi saatler çalıştığını vb. bir sürü detay rapor çıkartabilirsin.

https://smartcosa.com/

şu anda ürünün yeni versiyonu satışta.

Parlayan bizi paylar...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackstone_tr
    blackstone_tr's avatar
    Erkek
    cevik bunu yazdı

Hocam şöyle birşey al hem istediğini görmüş  olursun hatta daha fazlasını, hemde cihazı kombi veya  kliman var ise ikisine birden takarak net tasarruf sağlarsın,

Ben iki senedir kullanıyorum, güzel bir cihaz. Uzaktan evin sıcaklığını görebilir ve eve gitmeden kombi/klimanı çalıştırabilirsim. Günde kaç saat kombi yada klimanın çalıştığını görebilirsin, hangi saatler çalıştığını vb. bir sürü detay rapor çıkartabilirsin.

bunu yazmak için geldim COSA combi diye ara itüde bir ekip geliştiriyordu

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Paşa.
    OkudukdaNeOldu
    OkudukdaNeOldu's avatar
    Erkek
    blackstone_tr bunu yazdı
    cevik bunu yazdı

Kombiye şuanda bağlamayi düşünmüyorum çünkü kombi kapali. Tesisat donmasın diye termometre düşünüyorum. Sıcaklık 0 in altına düştüğunde fiziksel olarak kombiyi devreye alacagim. 

Bu ürün kombiye bağlamadan işimi görür mü. Bir de çok uçmak istemiyorum. Niira ekonomik olursa iyi olur. 

Öneriler için teşekkür ederim

...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    cevik bunu yazdı

2 yildir evde kullanıyorum her turlu sorusu olanlar yazabikir baya tecrubeler edindim guzel cihaz bende bir markanin dereceli saatibi ariyorum su aralar 

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    OkudukdaNeOldu bunu yazdı
    blackstone_tr bunu yazdı
    cevik bunu yazdı

Kombiye şuanda bağlamayi düşünmüyorum çünkü kombi kapali. Tesisat donmasın diye termometre düşünüyorum. Sıcaklık 0 in altına düştüğunde fiziksel olarak kombiyi devreye alacagim. 

Bu ürün kombiye bağlamadan işimi görür mü. Bir de çok uçmak istemiyorum. Niira ekonomik olursa iyi olur. 

Öneriler için teşekkür ederim

Cosa da oda var sen derece ayarliyorsun obdevreye giriyor fiziksel hic bir mudahaleye gerek yok

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
Toplam Hit: 1632 Toplam Mesaj: 13
wifi termometre uzaktan sıcaklık ölçer