Win 10 Format Hak. Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek
    Jubei bunu yazdı

Sorun çözülmüştür. ;)

Çözümü de yaz. İnsanlara kaynak olsun:)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek
    ruhi bunu yazdı
    Jubei bunu yazdı

Sorun çözülmüştür. ;)

Doğru söylüyorsun, onu atlamışım. ;)
    Yazılımsal hatalar nedeni ile diğer programlar ve Windows PowerShell işe yaramıyordu ve fiziki olarak müdahale edilmesi gerekiyordu, harddisk başka bilgisayarda sıfırlandı ve yeniden kendi kasasına takıldı ancak başka bilgisayarda sıfırlandığı için Ön Yükleme Tablosu MBR olduğundan dolayı, ilk açılışta Windows 10 CSM (Compatiblity Support Module) hatası veriordu, BIOS içinden CSM ayarlandıkta sonra, Windows kurulum ekranında eski Ön Yükle Tablosu sıfırlama ile MBR,den GPT,ye çevrildi ve sorunsuz olarak Windows kuruldu..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BrighStar
    BrighStar's avatar
    Erkek
    Jubei bunu yazdı
    ruhi bunu yazdı
    Jubei bunu yazdı

Sorun çözülmüştür. ;)

Doğru söylüyorsun, onu atlamışım. ;)
    Yazılımsal hatalar nedeni ile diğer programlar ve Windows PowerShell işe yaramıyordu ve fiziki olarak müdahale edilmesi gerekiyordu, harddisk başka bilgisayarda sıfırlandı ve yeniden kendi kasasına takıldı ancak başka bilgisayarda sıfırlandığı için Ön Yükleme Tablosu MBR olduğundan dolayı, ilk açılışta Windows 10 CSM (Compatiblity Support Module) hatası veriordu, BIOS içinden CSM ayarlandıkta sonra, Windows kurulum ekranında eski Ön Yükle Tablosu sıfırlama ile MBR,den GPT,ye çevrildi ve sorunsuz olarak Windows kuruldu..

Yılmaz abim 10 numara 5 yıldız bir insan. Çok yardımcı oldu. Ne problem varsa çözdü Çok kaliteli bir insan. Herşey için çok çok teşekkürler abim.

. Ben Kimseyi Kaybetmedim Herkez Beni KAYBETTİ... .
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek

Nerede lazım olacağı belli olmaz. Teşekkür ederim hicam😊

Toplam Hit: 1974 Toplam Mesaj: 15
win 10 format sıfırlama