Winat9 Hatasi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KarakartaL
    KarakartaL's avatar
    Erkek

hocalar mrb.

dun bu nahlet programi indirdim kayit oldm ve reklamlari izlemeye basladm. Normalde saat21.00 da gelmesi gereken para da gelmedi.

aldigim hata "an application restart is required"   bunu nasil duzeltirim?

telefonum android 4.0.4

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

düzeltemezsin. o hata android telefonların hepsinde veriyor. winat sıçmış durumda. para gelmemesinin sebebi de aşağıda yazıyor.

"Yanıtladığım anket sorusunun/ indirdiğim uygulamanın ücretleri yatmıyor" diyen kullanıcılarımızın dikkatine! 

WinAt9'da reklam, uygulama veya soruların yanlarında ödül miktarı belirtilmediği takdirde gerçekleştirdiğiniz işlemler için herhangi bir para ödülü kazanmazsınız. 

Naber la?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diamonique
    diamonique's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

he ya o olayı ben de dün öğrendim sildim programı. winat9 bitti benim için. ama yalana gerek yok paypalde 40 liram duruyor winat9 sayesinde.

Reecep Tayyip'in Askerleriyiz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

Amk bunlar artık suyunu cıkardı bu ısın :)

Sil gitsin hacum programı , yukarda belırtıldıgı uzere mılletı ENAYİ yerıne koyarak yazmıslar ...

İzleyeceksın , Cevaplayacaksın ama para vermeye bılırız ... Yok böyle bı DUNYA :)

İmza YOK !!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    diamonique bunu yazdı

he ya o olayı ben de dün öğrendim sildim programı. winat9 bitti benim için. ama yalana gerek yok paypalde 40 liram duruyor winat9 sayesinde.

O parayı probuxa yatır dırek 100 referal alırsın haftada 4 dolar garantı getırısı var. Süreklide katlıyorsun. 1 ayda parayı cıkartıp kara gecmeye baslarsın :)

www.kriptopedi.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    Easx bunu yazdı
    diamonique bunu yazdı

O parayı probuxa yatır dırek 100 referal alırsın haftada 4 dolar garantı getırısı var. Süreklide katlıyorsun. 1 ayda parayı cıkartıp kara gecmeye baslarsın :)

Hacı yalan o ref sıstemı ya ...! Sen harbı harbı kazanıyormusun?

İmza YOK !!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    suhatuna bunu yazdı
    Easx bunu yazdı
    diamonique bunu yazdı

Niye yalan soliyim hocam ya :D mürid müride yalan söler mi.

Ben çok kazanmıyorum 10 dolar yatırdım 50 tane ref almıştım. Şimdi 120 tane ref var günde 0.7 0.6 dolar civarı getiriyolar işte 6.5 dolar birikmişim var her hafta ref kiralıyorum ben biriken parayla . SS atıyım istersen biriken paranın :)

Edit: 96 ref varmış

http://s1305.hizliresim.com/19/w/nk4km.jpg

Easx tarafından 28/May/13 13:10 tarihinde düzenlenmiştir

www.kriptopedi.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    Easx bunu yazdı
    suhatuna bunu yazdı
    Easx bunu yazdı
    diamonique bunu yazdı

Niye yalan soliyim hocam ya :D mürid müride yalan söler mi.

Ben çok kazanmıyorum 10 dolar yatırdım 50 tane ref almıştım. Şimdi 120 tane ref var günde 0.7 0.6 dolar civarı getiriyolar işte 6.5 dolar birikmişim var her hafta ref kiralıyorum ben biriken parayla . SS atıyım istersen biriken paranın :)

Edit: 96 ref varmış

http://s1305.hizliresim.com/19/w/nk4km.jpg

Hacım ne bıleyım aslında bu sitelerın sıstemlerını bır ara arastırmıstım yurtdısında tefecılık gıbı bısıler yapıyorlarmıs REF sıstemınde sıızn paralarınızı yuksek faızle Kredı cekemeyenlere satıyorlarmıs gıbı bısıler de :)

Sen su sıstem nasıl ıslıyor bı PM lermısın :) Bı de bunu arastıralım barı :)

İmza YOK !!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

Adam kendını aşmış :)

GERÇEKTEN CİDDİ GELİR ELDE EDECEKSİNİZ.TAKTİKLER AŞAĞIDA.

Arkadaşlar
    -5$ olunca paranızı çekebiliyorsunuz.
    -ref alma,reklam,task,progrid var
    -çok yönlü kazanıyorsunuz.
    -30 saniyede paranızı aktarıyor
    -paypal,payza,aletpay ödeme yapıyor.

Taktik:

Bildiğiniz gibi PTC (Tıkla Kazan) siteleri
    arasında en kaliteli sitelerden biri probux sitesidir. Ve tabi aynı şekilde çalışan
    probux sitesi var.
    Bu yazımızda probux sitesinden sıfır yatırım ile para kazanma stratejilerini maddeler halinde anlatacağız. Bu rehberde faydalı olduğunu düşündüğümüz bazı ipuclarını ve sıfır
    yatırım stratejisini sizlerle paylaşacağız.

Adım 1: Siteye kayıt olun ve bir hesap oluşturun.

Adım 2: Hergün sitedeki reklamlara tıklayın. (Minimum 4 reklam hakkımız var günlük.

Adım 3: Hesabınızda 0.6 $ kadar bir para biriktirin.

Adım 4: Başlangıç olarak 3 adet ref üye kiralayın.

Adım 5: Kiralık refleriniz bir ay süre boyunca sizde kalacaktır. Bu süre sonunda mutlaka kiralık reflerinizin (rent ref) sürelerini
    1 ay daha uzatın. Yoksa süresi uzatılmayan refler sizden çıkarken 0.02$ hesabınızdan kesilir.

Adım 6: Tıklama sayısı az olan kiralık reflerinizi, yani avg değeri 2′nin altında olan reflerinizi reycle yaparak değiştirin. Ayrıca 1 haftaya yakın süre hiç tıklama yapmayan
    ref üyelerinizi de değiştirin. Onun haricinde çok fazla reycle yapmayın, çünkü reycle (ref değişimi) yapmakda ücretli! 0.07-0.08$ arası bir bedel ile ref
    değiştiriyoruz. İşin püf noktası günlük düzenli olarak 3-4 tıklama yapan üyeler bulmak ve onların 1 aylık süreleri dolduğunda süresini uzatmak, elden

kaçırmamak..

Adım 7: Eğer alabiliyorsanız yeni ref kiralayın. Standart üyeler için tekrar ref kiralayabilmek için 7 gün bekleme süresi vardır.

Adım 8: Paranızı paypal yada alertapay hesabınıza sakın istemeyin! Paranızı sürekli yeni ref üye kiralamak için ve onları elinizde tutmak için harcayın.

Adım 9: Kiralık ref üye sayınız 500 olduğu zaman artık daha fazla ref kiralamayın. Sadece elinizdekilerin sürelerini uzatın, avg değeri 2′den daha az olanları ve uzun
    zamandır tıklama yapmayanlrı değiştirin sadece.
    Adım 10: Hesabınızda 100$ para biriktirin ve bu parayla Golden üye olun. Golden üye olma ücreti şuanda 70$’dır.(biraz paranız kalsın yedekte)

Standart üyeler için avg ortalaması 2 veya daha fazla olması karlıdır. Golden üyeler için ise 1 veya daha üzeri avg tutturmanız yeterlidir. (Golden üyeler
    herbir ref üye için 0.01$ kazanırken, standart üyeler ise 0.005 kazanmaktadır tık başına. 500 ref üye kiraladıktan sonra golden üye olmanın avntajı ise,
    standart üyeyken daha kolya ref kiralayabilirsiniz, golden üyeler ise belirli gün ve saatlerde ref üye kiralayabilirler.
    1250 ref üyeye ulaştıktan sonra daha fazla ref almadan, sadece elinizdeki refleri tutarak ve yeteri kadar tıklama yapmıyanları değiştirmeniz yeterli
    olacaktır.
    Bu aşamadan sonra hesabınızdaki parayı paypal veya alertapay’a çekmek ve gönlünüzce harcamak kalıyor size

1250 ref uyenizin gunde ortalama 2.5 tıklama yaptıgını varsayarsak;

1250*2.5*0.01$ = 31.25 $ günlük kazanç,

937.5$ ise aylık kazanç sağlayabilirsiniz.

Üye olanlar pm atsın bot vereyim otomatik tıklama için

İmza YOK !!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Palulu
    Palulu's avatar
    Erkek

ya şunu görüntülü veya resimli anlatabilme imkanın varmı

Beklenen Gün Gelecekse Çekilen Çile Kuıtsaldır
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KarakartaL
    KarakartaL's avatar
    Erkek

resimli anlatilirsa daha iyi anlasilacak bence.

Toplam Hit: 4101 Toplam Mesaj: 29