folder Tahribat.com Forumları
linefolder Microsoft Windows Ailesi İşletim Sistemleri
linefolder Window 7 Yüklemenin Zamanı Mı?Yoksa Beklemeli Miyiz?

Window 7 Yüklemenin Zamanı Mı?Yoksa Beklemeli Miyiz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nocturnal_mortum
    nocturnal_mortum's avatar
    Erkek
    Forumda saolsun pessimist arkadaşımız bu konuda bana cevap verdi fakat bazı sozluk ve forumlarda netde linki bulunan tüm win 7'lerin 17 ekimde raflarda olacak orjinal ürünler olmadığı söyleniyor.Ve bir çok kullanıcı 17 ekim'i bekleyim o zaman yüklüyim tarzında yaklaşımlarda bulunuyor.Siz ne diyorsunuz?17 ekim'de önce raflara sonra net'e düşmesini mi beklemeliyiz?Kalkıp bugün yükleyip 3,5 ay sonra tekrar format çekmek bayağı zahmetli bir iş olur.

aranılan adam ercü geri döndü.banka kredilerine kefil,okeye dördüncü,halı saha maçlarınıza kaleci hatta nikahınıza şahit bile olurum.artık bende sosyalleşmek istiyorum.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek
    harbi yha...bu işi bilen bi mürid warsa cevap yazsın..
    ben de indircem ama kotaya kıyamıyorum.

aa iyi olmuş lan. güncelleme yapayım imzaya bi ara :W
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    arkadaşım ben şuan win 7 kullanıyorum.Şuan çıkan sürüm 7600 sürümü yani rtm.Bundan sonra değişiklik yapmıyacaklar diye duymuştum şahsen ben takır takır kullanıyorum hatta format bile atmadım.Bende vista kuruluydu yükseltme seçeneğiyle hiçbir prog vs. gitmeden mis gibi ullanıyorum hız artışı da cabası.Valla 22 ekimde yeni sürümü çıkarsa onu da indirip yükseltme yaparım yine herşey olduğu gibi kalır

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    Çıkışından sonra en az 6 ay beklemeniz taraftarıyım. Her windows da olduğu gibi ciddi güvenlik açıkları ve ciddi sistem hataları düzeltilinceye kadar en az 6 ay ya da 1 sene derim. Her windows çıktığında bunlar yaşandı ve tekrar yaşanacak. Yazılımlar windows 7 için destek verecek sürücüler de öyle. Bekleyin 6 ay sabredin sanki size düşünce gücüyle bilgisayar kullanma yeteneği mi sunuyor. O da basit bir işletim sistemi sonuçta. Bu benim fikrim ve uygulayacağımdır.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

DrKill bunu yazdı:
    -----------------------------

benim anlamadığım bu kadar bekleme taraftarısınız da şimdi mesela vista, xp daha mı güvenli yeni çıkan 7den?

saçmalık, 6 ay beklerken xp, vista kullanıcaksam saçmalık...

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thanatosus
    thanatosus's avatar
    Erkek
    Beklemeye filan gerek yok,sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer misali windows 7 ile vistadaki yaşadığı problemlerden dersini almış.Ben windows 7'yi kurduktan sonra hiç dokunmadım bilgisayara sürücülerini bile kendisi kurdu herşeyin otomatik.Netten bulup indirdi.Siz yarım saatte kurulumu tamamlayın o gerisini halleder.Bu arada uyumsuz oyun veya program gibi birşey yaşamadım,xp-vista oyun ve programlarını rahat kullanmaktayım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek
    geçmek isteyen geçsin gayet stabil ve güzel 1 aydır kullanıyorum. 

:|
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ercan
    Ercan's avatar
    Erkek

Ben geçeli 3 gün felan oluyor gayet kullanışlı ve güzel. Birçok yeni özellik eklemişler öğrenmek için 2 sayfalık bi yazı okudum :) neyse vista kadar olmasada yinede baya ram harcıyor yada benden dolayı :) 2 gb ram veya üstü raminiz varsa geçin

http://img33.imageshack.us/img33/3302/adszgi.jpg

IF YOU ARE NOT TİRED, YOU ARE NOT DOING IT RIGHT
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _E_O_R_
    _E_O_R_'s avatar
    Erkek

aSdFgH bunu yazdı:

Ben geçeli 3 gün felan oluyor gayet kullanışlı ve güzel. Birçok yeni özellik eklemişler öğrenmek için 2 sayfalık bi yazı okudum :) neyse vista kadar olmasada yinede baya ram harcıyor yada benden dolayı :) 2 gb ram veya üstü raminiz varsa geçin

http://img33.imageshack.us/img33/3302/adszgi.jpg

win7 ram yönetimi olarak bence vistaya fark atar. örnek vermek gerekirse; 3 gig ram bulunan makinemde vista ilk açılışta 1gig kadar ram kullanırdı. sonrasında çalıştırılan programlar vs. sebebiyle ram kullanımı bi süre sonra boştayken bile  1.5gig den aşağı inmezdi.

win7 (build 7600 64-bit eng) de ise açılışta 900mb ram kullanıyo. aynı anda firefox (bikaç tab açık), fm2008, windows gezgininden bikaç pencere ve msnde yanıp sönen pencereler varken max 1.3gig filan gördüm ve programları kapattığımda tekrar 900mb civarına düşüyo ram kullanımı. yani vistaya göre oldukça iyileştirme yapılmış bu konuda. rami yeterli olanlar geçsin derim.

hangi kadir? deli kadir uleeeyyyynnnn!!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek
    ben xp indirdim sitenin birinden cdye yazdım ve xpyi yükle seçeneği pasif çıktı. şu vistadan bi kurtulamadım. yükseltme yaptım diyen arkadaşlar nasıl yaptı acaba orjinal vista yüklü ek cd gerektirmeden windows 7 ye yükseltebiliyor muyuz?

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

kuytul bunu yazdı:
    ben xp indirdim sitenin birinden cdye yazdım ve xpyi yükle seçeneği pasif çıktı. şu vistadan bi kurtulamadım. yükseltme yaptım diyen arkadaşlar nasıl yaptı acaba orjinal vista yüklü ek cd gerektirmeden windows 7 ye yükseltebiliyor muyuz?

vindoz 7 cdsi lazım

onunla güncelleştirebiliyoruk

________ inspired by love and guided by knowledge _______
Toplam Hit: 3450 Toplam Mesaj: 20