folder Tahribat.com Forumları
linefolder Microsoft Windows Ailesi İşletim Sistemleri
linefolder Windows 10 Başlat Menüsü ( Start Menu Reviver ) Deneyin

Windows 10 Başlat Menüsü ( Start Menu Reviver ) Deneyin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EWELANCHE
    EWELANCHE's avatar
    Erkek

win 8 benimde hoşuma gitmiyor hani surface tabletim var onu bile masa üstü şeklinde kullanıyorum ısınamadım bir türlü

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spybreak
    spybreak's avatar
    Erkek

windows 10 technical preview kullanıyorum şimdiye kadar kullandığım en stabil windows diyebilirim :) deneyin mutlaka :)

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo
    SpyBreaK bunu yazdı

windows 10 technical preview kullanıyorum şimdiye kadar kullandığım en stabil windows diyebilirim :) deneyin mutlaka :)

Kullanım şartları gıcığıma gittiği için sanal pcde kullandım stabilliğini anca donanımların sürücüleri çıktıktan sonra daha net anlaşılır. W8 ilk çıktığında deli olmuştum driver yüzünden.

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    interfector bunu yazdı
    SpyBreaK bunu yazdı

Kullanım şartları gıcığıma gittiği için sanal pcde kullandım stabilliğini anca donanımların sürücüleri çıktıktan sonra daha net anlaşılır. W8 ilk çıktığında deli olmuştum driver yüzünden.

bende win7 de hep driver sorunu yaşarken win8 de sadece nvidia driver kurmak yetio herşeyi sorunsuz kullanabilmek için :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    Amd-x bunu yazdı

olm 7'den sonrasına ısınamadım ben.. metro arayüzü bana çok saçma geliyor. grafik gui'si bence en karısık, en hantal sistem bu olsa gerek.

start'a neden grafik text gömmüşler onu anlamadım hani çok havalı mı duruyo ondan mı?

la teknolojinin bu denli gelişmesi.. :D

8'in bana göre çok bi artısı yok. dosya falan kopyalaması gözle görülür iyi ama bu herşeyi iyi anlamda götürecek manasında değil.

amk su anda bile xp kullanıyorum :( ( tamam vurmayın )

win8 in win7 den eksiği yok fazlası çok , başlatı beğenmezsen kaldırırsın istediğini koyarsın , metro güzelde tam ekran olması kötü oda win10 da kalkıyor beklemeden kaldıralım dedik :) kasmana gerek yok , xp kullanıyosan yorum yok git lubuntu felan dene bari.

interfector bunu yazdı

Allah allah "Panxer" ve içeriğinde "Apple" olmayan bir konu çok şaşırdım doğrusu :D Yav hocam windows çok kötü alsana bi elma niye uğraşıyorsun böyle yok metro arayüzüydü yok W10 du sana yakışmayan hareketler bunlar :D Tarikat olarak aramızda para toplayıp sana bi eypıl mı alsak ki bilemedim şimdi, üzüldüm bak :(

param 2 bin liralik lenovoya yetti i7 bunu aldım hacı varsa 7 bin tl gönder alam bi macbook pro sonra ne başlat menüsü derdin olsun ne virüs ne performans koy gte :D

.

kendi üzerine kredi çek-varsa arabanı sat-evi ipotek göster-anne veya baba emekli ise kredi çektir ve mutlaka al machpro.
    Seninde her zaman söylediğin gibi Windows çöp o kullanılırmı yaa ?
    zaten Windows öldü-bitti bunlar son çabaları Apple gümbür gümbür geliyor,bundan sonra Apple dünyada tek işletim sistemi olacak ve bütün dertler bitecek.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Win çöpte el mecbur hacı yapacak bişi yok , mac satışların artışına bakarsak parası olanın mac a geçtiğini görebiliriz.

ha kredi çekip ev araba alırım da teknolojik ürünleri peşin almayı tercih ediyorum. prensip meselesi : )

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

güzele benziyor . kurdum .

da şun nasıl kaldırabilirim 

http://lee-soft.com/vistart/

burdan başlat menüsü kurmuştum kaldırınca 

start yazısını nasıl kaldırabilirm .? sadece yazı olarak duruyor orda xd 

http://www.windows8li.com/2014/09/7-ve-8-icin-windows-9-baslat-menusu.html

Minimalist Değilim Tembelim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek
    SpyBreaK bunu yazdı

Hocam, Windows 8/8.1'deki gibi mouse u sağa sola köşeye beriye dayayınca saçma sapan menüler çıkıyor mu? 8'de en sevmediğim şeydi o :P

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
Toplam Hit: 7325 Toplam Mesaj: 19