Windows 10 Bilgisayar Donuyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serenat
    serenat's avatar
    Erkek

pc de yuklu driver tamamen kaldir devre disi birakma donanimin driverlarini kaldir ve baska bir driver surumunu yukle, driver kaldirmadigin icin makina acilista eski driver yukluyor!makinada ssd yoksa win10 randimanli calismiyor

serenat tarafından 28/Oca/18 21:52 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

ssd var hocam  yüklü driveri nasıl kaldıracağım ?

MhmdAlmz tarafından 28/Oca/18 21:53 tarihinde düzenlenmiştir

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serenat
    serenat's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı

ssd var hocam  yüklü driveri nasıl kaldıracağım ?

aygit yoneticiden donanim uzerine sag tikla ozellikler, surucu, driver kaldir surucu driver guncelle yeni driver yolunu goster yuklesin

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

hocam gene aynı şey bunu yaptım pc yi yenien bşlattım gene wifi yüklendi..

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serenat
    serenat's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı

hocam gene aynı şey bunu yaptım pc yi yenien bşlattım gene wifi yüklendi..

sunu indirip kur bu sekilde guncelleme yapmayi dene

https://cloud.mail.ru/public/EHHK/B27aZkbpP

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Yemedi hocam bu meret de ...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

temiz kurulum çoğunlukla tek opsiyon oluyor uzun süreli kullanımlarda. ya da yenileme opsiyonunu da deneyebilirsiniz ama çoğunlukla pek bir etkisi olmayabiliyor.

benim sorunum da mükemmel bir laptop'um olmasına rağmen sağ click yapınca allahın belası masaüstünde birkaç snliğine donma yaşanıyor.

Çok sıkılıyom
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

bağdaştırıcı sağ tık --> Özellikler --> yapılandır --> güç yönetimi --> Tikleri kaldır.  Pc restart et.

ek olarak güç yönetiminden özelleştirme yapabilirsin. Laptop olmadığı için bilmiyorum orda varmıdır yokmuudur bir bakı ver orayada 

dcpromo tarafından 29/Oca/18 15:57 tarihinde düzenlenmiştir

next next next install
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    SweetyVolty bunu yazdı

temiz kurulum çoğunlukla tek opsiyon oluyor uzun süreli kullanımlarda. ya da yenileme opsiyonunu da deneyebilirsiniz ama çoğunlukla pek bir etkisi olmayabiliyor.

benim sorunum da mükemmel bir laptop'um olmasına rağmen sağ click yapınca allahın belası masaüstünde birkaç snliğine donma yaşanıyor.

https://answers.microsoft.com/tr-tr/windows/forum/windows_10-files-winpc/windows-10-fare-sağ-tık/3ddb1a71-90bf-4238-a76d-1cf208329b5b?auth=1

next next next install
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Format attım yemedi sorun halen devam ediyor donanımsal olagilşe mi? Donanımsal ise wifi kartı nasjl değiştircem ne kadardır? Değişir mi? Acer 571-g benim pc . 

Toplam Hit: 3329 Toplam Mesaj: 30
windows 10