folder Tahribat.com Forumları
linefolder Microsoft Windows Ailesi İşletim Sistemleri
linefolder Windows 10 Kulaklık Mikrofonu Çalışmıyor

Windows 10 Kulaklık Mikrofonu Çalışmıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    overlocker
    overlocker's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı

Hocam sorularının cevapları konuda var aslında. 

Laptop kullanıyorum ve tek girişi var kullandığım kulaklık ise jbl live 460nc. 

Üniversite zamanımda (3 sene önce falan) aktif olarak kullanıyordum. Sanırım ses kartında vs problem var bilemiyorum.

Hocam oynadığınız oyunun yada uygulamanın settings kısmına bir bakın orda seçili değildir mikrofon bilgisayarın kendi mikrofonunu kullanıyordur 

boş
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    overlocker bunu yazdı
    MhmdAlmz bunu yazdı

Hocam sorularının cevapları konuda var aslında. 

Laptop kullanıyorum ve tek girişi var kullandığım kulaklık ise jbl live 460nc. 

Üniversite zamanımda (3 sene önce falan) aktif olarak kullanıyordum. Sanırım ses kartında vs problem var bilemiyorum.

Hocam oynadığınız oyunun yada uygulamanın settings kısmına bir bakın orda seçili değildir mikrofon bilgisayarın kendi mikrofonunu kullanıyordur 

Hocam Skype de de çalışmıyor. Discordda da.

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
Toplam Hit: 1264 Toplam Mesaj: 13
kulaklık windows10