Windows 1903 Update Hatası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar windows 10 update yaparken resimdeki hata iletisini alıyorum buna neden olan şey nedir nasıl çözebilirim acaba,

https://i.hizliresim.com/Lvd32V.jpg

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

bilgisayara bagli olan extra bir donanım hdd felan varsa cikarip tekrar denesene

az insan çok huzur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Sıfırdan kurulum yaptım hocam o halde bile bana stabil gelmedi sistem. Bu şekil update ile daha çok mala bağlar bence. Tavsiyem iso ile temiz kurulum yapın.

next next next install
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Evde kullandığım pc de yaptım bir sorun yaşamadım ve hız artışı bariz ortadaydı üstat,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Biosdan hyper threading özelliğini kapayarak güncellemeyi yaptım bu sürüme güncelleme yapmanızı tavsiye ederim,

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Janitschar
    Janitschar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

yeni konu açmadan kaynak soru

şu an sürüm 1809 kullanıyorum...

makineye format atmayı planlıyorum da,şayet 1909 sürümünü yüklersem Update süresi kısalır mı ? Yoksa 1809 sürümünde olduğu gibi makine kendini saatlerce update mi eder ???

bir soru daha hangi sürümü yükleyeyim ?

teşekkürler !

Janitschar tarafından 15/Kas/19 18:08 tarihinde düzenlenmiştir

Acaip derecede agresifim !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek
    Janitschar bunu yazdı

yeni konu açmadan kaynak soru

şu an sürüm 1809 kullanıyorum...

makineye format atmayı planlıyorum da,şayet 1909 sürümünü yüklersem Update süresi kısalır mı ? Yoksa 1809 sürümünde olduğu gibi makine kendini saatlerce update mi eder ???

bir soru daha hangi sürümü yükleyeyim ?

teşekkürler !

Ben 1909 gancelledim pc biraz hızlandı. 

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akifoloji
    akifoloji's avatar
    Erkek

Konuyu baltalamak gibi olmasın ama ben hali hazırda sürüm 1809 kullanıyorum. 1903'e yükseltmek gerekir mi? Çok sorunlu diyorlardı 1903 için hala devam eden kronik problemleri var mı acaba?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Hep güncel sistemler bir sıkıntı görmüyorum ben,

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    111450045
    111450045's avatar
    Erkek
    akifoloji bunu yazdı

Konuyu baltalamak gibi olmasın ama ben hali hazırda sürüm 1809 kullanıyorum. 1903'e yükseltmek gerekir mi? Çok sorunlu diyorlardı 1903 için hala devam eden kronik problemleri var mı acaba?

1809 en stabilidir.Stabil sürüm çıktığında LTSB ve LTSC diye adlandırma yapılır şu an 1903 ve 1909 ler beta ben 1909 yükledim açılış yavaşladı 1903ün ekim sürümüne güncelledim ilk 1903 sorunlu.ekimde çıkanı kullanabilirsin.

vatanını en çok seven işini en iyi yapandır.(Mustafa Kemal Paşa)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Janitschar
    Janitschar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    111450045 bunu yazdı
    akifoloji bunu yazdı

1809 en stabilidir.Stabil sürüm çıktığında LTSB ve LTSC diye adlandırma yapılır şu an 1903 ve 1909 ler beta ben 1909 yükledim açılış yavaşladı 1903ün ekim sürümüne güncelledim ilk 1903 sorunlu.ekimde çıkanı kullanabilirsin.

1809 stabil tamam da aşırı günceleştirmeyle uğraşmamak için 1909 yükleyelim mi diye sordum...

Şu yazdıkalrınızdan sonra 1909 yüklemeyi planlayan ben 1909'dan bir anda soğudum :)

1809'dan devam edeyim olmazsa

Acaip derecede agresifim !
Toplam Hit: 2686 Toplam Mesaj: 22
hata iletisi windows 10 update