folder Tahribat.com Forumları
linefolder Microsoft Windows Ailesi İşletim Sistemleri
linefolder Windows 7'Yi Windows 10 Olarak Göstermek ?

Windows 7'Yi Windows 10 Olarak Göstermek ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Ocak 2020'de Mikisoft desteği keseceğini söylüyor.

https://support.microsoft.com/tr-tr/help/4057281/windows-7-support-will-end-on-january-14-2020

Microsoft desteği kessin zaten bilgisayar eskide ardından Steam, Chrome vs gibi uygulamalarda Windows 10 isterim yoksa güncellemem triplerine girecek. Windows 7'yi regedit ayarlarından vs oynayıp uygulamalara ve sitelere Windows 10 olarak gösterip sorunsuzca kullanabilir miyim ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek

Hocam geçin artık win10 a.

Yeter gari.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    obie
    obie's avatar
    Erkek
    esinti bunu yazdı

Hocam geçin artık win10 a.

Yeter gari.

Anlayana sivrisinek saz,anlamayana sazı soksan az...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    • \HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\EditionID
      \HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\ProductName

Windows10'da bu değerleri bulup 7'deki değerlerin yerine yazsan ne olur acaba?

8.1 olduğum için deneyemiyorum.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Konu yukarı. Bir kaç gün sonra destek kesiliyor 7 reyizin.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Konu yukarı. Bir kaç gün sonra destek kesiliyor 7 reyizin.

Yok canım, zaman ne çabuk geçiyor be yahu, iyi ama Win 10 Oyunlara desteği tam anlamı ile veremiyor ki, önce onu adam etmeleri gerekmezmiydi...?

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Çare yoksa linux a geçeceğiz windows kullanma imkanı vardı.

weskeyy tarafından 12/Oca/20 02:05 tarihinde düzenlenmiştir

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AdemYakups
    AdemYakups's avatar
    Erkek

Anlamadığım micropzortun desteği kesmesi bizi ilgilendirmez ki.Siz yine istedğiniz uygulamayı çalıştırır oynarsınız.

Ben hız ve stabilitesinden kaynaklı win8.1 kullnıyorum onunda desteği yok ama her uygulama çalışıyor her oyun ynanıyor.

Sadece yeni bir teknoloj çıkarsa ondan mahrum olursunuz misal usb 4.0 gibi.

Güncellemeye ihtiyacınız yok ben hiç yapmam tavsiyede etmem.

https://i.hizliresim.com/npo4v3i.PNG
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    AdemYakups bunu yazdı

Anlamadığım micropzortun desteği kesmesi bizi ilgilendirmez ki.Siz yine istedğiniz uygulamayı çalıştırır oynarsınız.

Ben hız ve stabilitesinden kaynaklı win8.1 kullnıyorum onunda desteği yok ama her uygulama çalışıyor her oyun ynanıyor.

Sonra ethernalblue gibi bir açık çıkar yine güncelleme almadığından PC nin ırzına geçerler :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    AdemYakups bunu yazdı

Sonra ethernalblue gibi bir açık çıkar yine güncelleme almadığından PC nin ırzına geçerler :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AdemYakups
    AdemYakups's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı
    AdemYakups bunu yazdı

bişi olmaz kardeşim keyfine bak.Ben hiçbir zaman güncellemeyi açmam açmamak içinde her türlü yolu denerim.Rahat olun.Salın

https://i.hizliresim.com/npo4v3i.PNG
Toplam Hit: 4351 Toplam Mesaj: 40
windows