folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Windows 8 Phone Sizce Windows'un Elinde Mi Patladı ?

Windows 8 Phone Sizce Windows'un Elinde Mi Patladı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek

Ahahaha emin olun 2015 e kalmadan dünyada bir adet bile iPhone kalmayacak, 1. android olacak ama ios 78. bile olamayacak emin olun :D ahahasd ahahha  ahahahdadasdas

Ehl-i Byte
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

mikrozorta bisey olmaz haci raad ol. hoca bill bu. yavas yavas gozume giriyo wp. ayfon desen bu gidisle sicar aga. gecen gun ablama 5s aldik. hic iphone kullanmamis biri olarak bile memnun kalmadim.

bi mp3 atamafim mk. elimde huawei var canavar gibi her isimi goruyo masallah.

bu arada o kadat para verip aliyosam telde bekleme ekrani olacak,widgetimi yukleyecem aga. sirf bundan wp ya da ayfon almafim bunu alirken :w

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akustikelektrik
    akustikelektrik's avatar
    Erkek

elinde patlamadı,bence bekledikleri gibi devam ediyor,güncellemelerle daha da gelişiyor..Ancak öyle hatalar var ki,hiç yakışmıyor telefona.

Mesela 32 gb hafıza kartı aldım, ama içerisine müzik ve fotoğraftan başka birşey yükleyemiyorum,yani hiçbir uygulamayı kuramazsınız. Diyeceksiniz ki 8 gb hafıza var telefonda,bende öyle dedim. Telefonda ne var ne yok sildim,hiç bir fotoğraf,uygulama vs kalmadı. Ama yine de o çok beğendiğim 2 gb boyutundaki oyunu telefona yüklerken 'hafıza yetersiz' hatası alabiliyorum. Bunun sebebi,telefonda bulunan diğer (other) isimli klasörün,format atmak dışında hiç bir şekilde silinememesidir.

Diğer klasörünün içerisinde neler var,internet geçmişi,e-posta geçmişi,daha önce e-posta ile aldığınız dosyalar vs. Örnek veriyorum birisi size 500 mb boyutunda dosya içeren bir e-posta attı ve sizde açtınız. Vay sizin halinize,telefonunuzdan 500 mb kaybettiniz demektir. Silemezsiniz o dosyayı,hatta çok eski tarihe gidip o e-postayı tekrar açmadığınız sürece,dosyayı silemediğiniz gibi,açmanızda imkansız. Bundan dolayı e-posta trafiği çok yoğun olan birisiyseniz,telefonu sık sık fabrika ayarlarına döndürmeniz gerekebilir.

bkz: http://windowsphonehaber.com/huawei-diger-klasoru-uzerinde-calisiyor.htm

Yinede çok beğendiğim özellikleri olduğu için,arada sırada formatlamak gerekse bile,telefondan çok memnunum,stabil çalışıyor ve hiç yolda bırakmadı. Bahsettiğim sorunları bir güncellemeyle bile halledebileceklerini düşünüyorum.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Homer
    Homer's avatar
    Erkek

Ben lumia 920 kullanıyorum çok memnunum.wp 8 super olmuş 2014 ilk çeyreğinde 8.1 çıkacak.

Artık wp 8 için instagram da var.subway de.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek
    akustikelektrik bunu yazdı

elinde patlamadı,bence bekledikleri gibi devam ediyor,güncellemelerle daha da gelişiyor..Ancak öyle hatalar var ki,hiç yakışmıyor telefona.

Mesela 32 gb hafıza kartı aldım, ama içerisine müzik ve fotoğraftan başka birşey yükleyemiyorum,yani hiçbir uygulamayı kuramazsınız. Diyeceksiniz ki 8 gb hafıza var telefonda,bende öyle dedim. Telefonda ne var ne yok sildim,hiç bir fotoğraf,uygulama vs kalmadı. Ama yine de o çok beğendiğim 2 gb boyutundaki oyunu telefona yüklerken 'hafıza yetersiz' hatası alabiliyorum. Bunun sebebi,telefonda bulunan diğer (other) isimli klasörün,format atmak dışında hiç bir şekilde silinememesidir.

Diğer klasörünün içerisinde neler var,internet geçmişi,e-posta geçmişi,daha önce e-posta ile aldığınız dosyalar vs. Örnek veriyorum birisi size 500 mb boyutunda dosya içeren bir e-posta attı ve sizde açtınız. Vay sizin halinize,telefonunuzdan 500 mb kaybettiniz demektir. Silemezsiniz o dosyayı,hatta çok eski tarihe gidip o e-postayı tekrar açmadığınız sürece,dosyayı silemediğiniz gibi,açmanızda imkansız. Bundan dolayı e-posta trafiği çok yoğun olan birisiyseniz,telefonu sık sık fabrika ayarlarına döndürmeniz gerekebilir.

Yinede çok beğendiğim özellikleri olduğu için,arada sırada formatlamak gerekse bile,telefondan çok memnunum,stabil çalışıyor ve hiç yolda bırakmadı. Bahsettiğim sorunları bir güncellemeyle bile halledebileceklerini düşünüyorum.

internet geçmişini vatsap resimlerini mailleri zart zurt herşeyi sil çok fazla yer açılır ve o cok sevdiğin 2 gblık oyunu indirip hafıza kartına at oradan kur. hafıza kartına kur değil oradan kur bu şekilde kurarsın. normal telefondan kurmaya çalısırken hep genişletip hem kurdugu için alan yetmiyor ama bu sekilde yeter

http://www.windowsphone.com/tr-tr/how-to/wp8/apps/how-do-i-install-apps-from-an-sd-card

DestinatioN tarafından 28/Ara/13 10:57 tarihinde düzenlenmiştir

destination@tahribat.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akustikelektrik
    akustikelektrik's avatar
    Erkek
    DestinatioN bunu yazdı
    akustikelektrik bunu yazdı

internet geçmişini vatsap resimlerini mailleri zart zurt herşeyi sil çok fazla yer açılır ve o cok sevdiğin 2 gblık oyunu indirip hafıza kartına at oradan kur. hafıza kartına kur değil oradan kur bu şekilde kurarsın. normal telefondan kurmaya çalısırken hep genişletip hem kurdugu için alan yetmiyor ama bu sekilde yeter

http://www.windowsphone.com/tr-tr/how-to/wp8/apps/how-do-i-install-apps-from-an-sd-card

internet geçmişimi fotoğraflarımı ve müziklerimin tamamını,haritaları ve uygulamaları silip denemiştim.Benim mesele e-postalardan kaynaklıymış,gün içerisinde çok fazla e-posta trafiği var,onlarca word belgesi ve excel belgesi açıyorum,onların hepsi saklanıyor anladığım kadarıyla..Bu hepsini sildiğim zaman yaklaşık 500 mb civarı alan kalmıştı,tahmin ediyorum sd karttan yüklesem bile sığmayacaktı,şimdi zaten formatladım telefonu. Bu konuda microsoft ve nokia ile de iletişime geçtim,güncelleme ile düzelecektir falan dediler. Bekliyoruz bakalım =)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

valla ben pek oyun oynamadıgım için bu sorun bana koymuyor 8 gb hafızanın yarısı boş, zaten resimler felan hep skydrive da =)

destination@tahribat.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akustikelektrik
    akustikelektrik's avatar
    Erkek
    DestinatioN bunu yazdı

valla ben pek oyun oynamadıgım için bu sorun bana koymuyor 8 gb hafızanın yarısı boş, zaten resimler felan hep skydrive da =)

bende oyun oynamam da,multiplayer oynanan bir oyun varmış 2 gb falan,deneyelim dedik beceremedik hacı =)  skydrive ve nokia music uygulaması yeter bana,sırf bunlar için alırım telefonu =)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pars50
    pars50's avatar
    Erkek

bu lumia kullanıcılarına bir sorum olacak cihaza hafıza kartyı takılabiliyormu ? telefon satış sitelerinde hafıza kartı yok diyor sky drive varmış galiba hayır merak ettiğim hafıza kartsız telefon ne işe yarar. yeni telefon almayı düşünüyorum da lumia dan bu yüzden kararsızım. android ise sıktı bir uygulama açtığın zaman diğer uygulamalarla çakışma oluyor. o program durduruldu şu program durduruldu diyor telefon kitlenip kalıyor.normala dönmeside neredeyse on dakika sürüyor birde androide ram dayanmıyor artık 1 gb ram yetmiyor her yeni android sürümünde daha fzla ram yiyor eski sürüme dönüş yapsan sürüm kararsız zaten.bunu bence maksuz millet telefondan bıkıp yenisini alsın diye yapıyorlar.

pars50 tarafından 28/Ara/13 12:20 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

520-620-720-820 ve ara serilerde var hafıza kartı takma olayı ama 920 ve üst modellerde yok ki zaten onlardada 32gb yüksek kapasiteler var gerek duyulmaz

destination@tahribat.com
Toplam Hit: 3551 Toplam Mesaj: 33