Windows 8.1 Çıktı.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    pcdoktor636 bunu yazdı
    Ekerci bunu yazdı

3 aydır 8.1 kullanıorum :S nasıl yani önceden yokmuydu ?

O preview sürümüydü,preview sürümünü kullananlar final 8.1 sürümüne direk geçemiyor,temiz kurulum yapması gerekiyor.

Önizleme sürümünü indirmişsin sen hocam,final sürümü msdn üyeleri için 19 eylülde çıkmıştı.

hocam 8 vardı.marketten 8.1 e geçtim.su anda 8.1 pro preview var.daha üstü var mı ? varsa nerden indirmem gerekiyor ki ? markette gözükmüo güncelleme

edit : bunu mu indirmem gerekior ?

Microsoft Windows 8.1 Professional 32/64-bit (English) 

Ekerci tarafından 18/Eki/13 22:31 tarihinde düzenlenmiştir

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı
    pcdoktor636 bunu yazdı
    Ekerci bunu yazdı

O preview sürümüydü,preview sürümünü kullananlar final 8.1 sürümüne direk geçemiyor,temiz kurulum yapması gerekiyor.

Önizleme sürümünü indirmişsin sen hocam,final sürümü msdn üyeleri için 19 eylülde çıkmıştı.

hocam 8 vardı.marketten 8.1 e geçtim.su anda 8.1 pro preview var.daha üstü var mı ? varsa nerden indirmem gerekiyor ki ? markette gözükmüo güncelleme

Preview sürümü önizleme sürümü,yani final değil beta test süreci gibi.

Şuan final'i çıktı,ancak preview sürümü indirenler final sürüme geçemeyecekler diye açıklanmıştı bu durum.

8.1 final sürümü kurmak için temiz kurulum atman yani tekrar format atman gerekiyor,başka bir yolu varmı bilmiyorum hiç denemedim,araştırmadım.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek
    pcdoktor636 bunu yazdı
    Ekerci bunu yazdı

Gerekmiyor, ilk sayfadaki mesajıma bakın, ben şuan previewdan full versiona geçtim sorunsuzca.

Ehl-i Byte
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek
    trampfd bunu yazdı
    pcdoktor636 bunu yazdı
    Ekerci bunu yazdı

Gerekmiyor, ilk sayfadaki mesajıma bakın, ben şuan previewdan full versiona geçtim sorunsuzca.

O zaman bu konuda birşeyleri düzeltmişler,çünkü preview sürüm yayınlandığında özellikle bu konuya bakmıştım ve temiz kurulum gerektiği yazıyordu. Sonradan fikir değişikliği falanmı oldu?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

şimdi indiriyorum fakat marketten nasıl güncellendiğini bulamadım..

bu indiridğimi sanırım direk çift tıklayıp kuracam galiba.çünkü önceki sürümleri öyle kurmulştum

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baba3232
    baba3232's avatar
    Erkek

Arkadaşlar başım çok ağrıdı bu konuda sizinde ağrımasın windows 8 ile yüklü gelen pclerde güncelleme yapmak için Windows 8.1 Single Language sürümünü indiriyorsunuz onu yüklüyorsunuz lisans numaranız biosa gömülü olduğu için otomotik okuyup giriyor ve pc açıldığında etkinleştir diyerekten direk aktive ediyorsunuz.Onun haricinde yükseltme yapanlar bayağı sıkıntı yaşamış bu konuda.Eğer Windows 8.1 Pro yükleyip aktive etmeyi düşünüyorsanız biraz zor bu dediğim olay sadece windows8 yüklü pcler için geçerlidir.Onun haricinde kampanyadan yararlanıpta pro key almış arkadaşlar windows 8.1 proya keyleri ile rahatlıkla güncelleme yapabilirler.Haydi kolay gele....

"Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer, kendi kıçınızın üstüdür...(Friedrich Nietzsche)"
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Key girmezsek önceki sürümlerdeki gibi zırt pırt çıkan uyarılarla kullanabiliyor muyuz? hiç açılmama durumu var mı?

...said addicted.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baba3232
    baba3232's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

Key girmezsek önceki sürümlerdeki gibi zırt pırt çıkan uyarılarla kullanabiliyor muyuz? hiç açılmama durumu var mı?

Zırt pırt uyarı verecek daha yeni çıktığı için serialsiz deneyen varmı bilmiyorum ama büyük ihtimalle sistem günü dolduğunda kendini kısıtlayacaktır.

O yüzden serialsiz kullanacağına biraz bekle kms aktivator çıkacak bu sürüm için henüz daha çıkmadı.

"Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer, kendi kıçınızın üstüdür...(Friedrich Nietzsche)"
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mirza Efe
    _Dert_
    _Dert_'s avatar
    Erkek

Orjinal msdn cıkıs win 8.1 pro yokmu beyler..

Diğer konudakı iso ile microsoftun sha1 tutmuyor..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek

win8 enterprise kullanan varsa update yapamıyor. boşuna vakit kaybetmesin

Toplam Hit: 8904 Toplam Mesaj: 67