Windows 8'De Usb Ye Dosya Atamıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

arkadaş neyin fanatikliğini yapıyorsunuz xp windows7den daha hızlı herbakımdan 7 asadece onun süslenmiş ve hantallaşmış hali 8in arayüzü felan ortada sırf tarihsel olarak daha yeni diye çokdaha kötü olan bir teknolojiyi neden savunuyorsunuz yapılması gereken xpye güncelleme üretmekken microsoft sırf para kazanmak için yeni sistem çıkartıyor o şirket tamamda durum buyken siz tüketiciler nasıl böyle konuşabiliyorsunuz ayıpya

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek
    dead_march bunu yazdı

arkadaş neyin fanatikliğini yapıyorsunuz xp windows7den daha hızlı herbakımdan 7 asadece onun süslenmiş ve hantallaşmış hali 8in arayüzü felan ortada sırf tarihsel olarak daha yeni diye çokdaha kötü olan bir teknolojiyi neden savunuyorsunuz yapılması gereken xpye güncelleme üretmekken microsoft sırf para kazanmak için yeni sistem çıkartıyor o şirket tamamda durum buyken siz tüketiciler nasıl böyle konuşabiliyorsunuz ayıpya

Çok haklısın ve doğru düşünüyorsun kardeşim, ama kaçırdığın bir nokta var, Windows 98 kullan o zaman, "98 xp ve windows 7 den daha hızlı herbakımdan xp asadece onun süslenmiş ve hantallaşmış hali...."

(eğik kısımlar senin yazın, öyle düşün)

--

Günümüz şartları günümüzün modern sistemlerini kullanmayı gerektiriyor, xp benim hiç bir donanımımı düzgün tanıyamayıp çalıştıramayacak kadar eski, hiç bir yazılımımı da desteklemiyor, senin işini görüyorsa kullanırsın ama elaleme akıl vermen saçma oluyor bu durumda.
    Sonuçta %90 ımız para bile vermiyoruz bu sistemlere, duygusal bir bağ kurmanın alemi yok, kur en son çıkan sistemi kullan.

Bilgisayar amaç değil araçtır.

Ehl-i Byte
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo
    dead_march bunu yazdı

usta neyin kafasındasın bilmiyorum da, şuan kullandığım i7 laptop'a bırak xp kurmayı, vista'nın sürücülerini bile kuramıyorsun

adamlar üretmiyor, ki haklılar :)

xp daha hızlı derken dalga geçiyor olmalısın. 8 gb ram var, i7 var, tmm usta hemen bugün kuruyorum xp'yi :)

bundan önceki casper laptopumda her işletim sistemini denedim neredeyse.

yeni nesil bilgisayarlarda (bundan 2-3 sene öncekiler de dahil) vista bile xp'den hızlıdır.

test etmiş biri olarak söylüyorum.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trabs0n
    trabs0n's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

xp işletim sisteminde NTSF olarak biçimlendir..

Yorumları okumadım Arkadaşlar yazmıştır belki. 

AğLıyor musun? Diye soruyor bide Mal!!! Yok ben gözümden işiyorum !.
Toplam Hit: 1472 Toplam Mesaj: 15