Windows Etkinlestirme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Durqrimast
    Durqrimast's avatar
    Erkek
    beyler cok knu actim ama bana lasim

bana windows home edition wardi 30 gun sonra etkinlestir diyor .... bi etkinlestirme numrasi bilen warmi...

windows xp home edition etkinlestirme

yanlis anlamayin yukleme sirasindaki kod degil.. bunda butun sifre sayilrdan olusuyor

Nerede o eski günler...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    aktifleştirme kodu lazım diyorsun yani

zipin içinde 3 tane ayrı crack var, istediğin birini kullan, içinde ingilizce açıklamaları da mevcut

http://rapidshare.de/files/24560222/xp_home_activation.rar.html

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Durqrimast
    Durqrimast's avatar
    Erkek
    sen yanlis anladin abi ne yaziqqi benim surem oldu oturum bile acamiyoru mdirek aktive icin bana sayilar lasim o raya yazmam icin bilen warmi :(

bana gerek cd icin gereken dgil 30 gunluk sure dolduktan sonra gerekebnler

Nerede o eski günler...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    1- 30 güne kadar bekleyip sonra aramak mantıksızdır
    2- xp orjinal değilse aktivasyon kodu bulamazsın, telefon açıp istemen gerekli...

3- xp kaçak ise windows u yeniden kurmakdan başka çaren yok, kurduktan sonra aktivasyonunu gerçekleştir...

4- Bir çözümü daha var ama o uzun iş salla

--------------------------------------------------------------------------------

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    http://rapidshare.de/files/5055510/Xp_Activatoer.rar.html

içinde benioku.txt de ayrıntılı yazıyor kullanımı bu işini görür kolay gele

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    güvenli kipde giriyorsundur herhalde sanırım zaten bunuda güvenli kipde yapıyon yani direk koda filan gerek yok

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dj_GaRDiYaN
    Dj_GaRDiYaN's avatar
    Erkek
    o zaman sen orjınal yukluyorsun onun craklerıde olması lasım kapak kaqıdını kntr et benımkıde ole ıdı

DJ GARDİYAN
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gladiator
    Gladiator's avatar
    Erkek
    suny2003 ün dediğini yap

güvenlik kipinde aç aktive kodunu kır
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Durqrimast
    Durqrimast's avatar
    Erkek
    beyler windows guvenli kipte acilmiyor ... bios hardiski bile okumuyor ekrana ısık gelince bakıyorsun :D direk home edition yukleniyor kimsemi bulamaz o cd numarasini .... pls ya

Nerede o eski günler...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    Durqrimast :bios hardiski bile okumuyor ekrana ısık gelince bakıyorsun

Bunun windowsla alakası yok eğer windowsun açılıyorsa biosla da alakası yok, güvenli kipte de açılmaz, sana verdiğim çözüm önerilerinin dışında hiçbirşey yapamazsın.... Boşuna uğraşma

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Durqrimast
    Durqrimast's avatar
    Erkek
    beyler tm simdi orjinal bir cd aldim :D sonunda ama suresı doldugu icin acilista da taksam o cd yi home edtion etkinlestirmeye gecyior... bunun icin nasil bir cozum onerırsınız komple format icin... biliyorum umitsiz durumdayim

Nerede o eski günler...
Toplam Hit: 3263 Toplam Mesaj: 13